Rani simptomi trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marijana_92

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Opet ja..pisala sam dolje gdje sam naglasila da je hitno.jel moguce da mi je zuckasti iscjedak neugodnog mirisa rani simptom i lagano tupo grcenje koje je pocelo peti dan nakon moguceg zaceca i traje vec 4 dana.trebala bi dobit u srijedu.doktorica je na ultrazvuku koji sam radila prije dva dana prvo rekla sta ti je se pomjerila maternica sto ja nisam dozivjela na prvu..pa kasnije joj se nesto ucinilo kao miom neka sjena al govori kao to je sjena endometrija mozda me nije htjela plasit.rekla je da se javim poslije testa.jedan test sam radila.negativan je al to je svakako prerano.jako se bojim trudnoce jer kao sto sam vec napisala u drugom postu na terapiji sam imunomodulacijskoj pa mi trudnoca nije sad pozeljna.osjecam stalni pritisak u donjem stomaku i ledima a danas jedno jace propadanje lijevog jajnika.jos sto sam primijetila mozda nema veze al dok sam lezala u preponi s lijeva kao da mi je deblje.ne kvrga nego neko lagano zadebljanje i u donjem trbuhu taj jajnik sam mogla napipat.molim vas misljenje.odnos je bio 3 ili 4 dana prije ovulacije s prekinutim snosajem pa se on obrisao pa smo imali oralni seks i onda smo nastavili.brine me da ss spermiji nisu zadrzali.a na dan ovulacije ili dan poslije odnos s prekinutim snosajem.oprao je penis osusio i nastavili smo nakon 15 min.iscjedak mi je od kucer tek obilniji prvo bijel a sad zuckast

  • marijana_92

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Imala sam i prije par dana gljivicnu infekciju.uzela sam kremu kanesten i nestalo je.dva dana je trajalo.a danas i jucer lagano peckanje i svrab vagine skrooz malo.jucer sam primijetila da mi je ulaz u vaginu bio jaako crven.mozda ja sam sve primjecujem od straha sama ne znam.pisem vam sve sto osjecam

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Draga Marijana nemoguće je znati 100%. Ponovi test sutra ili prekosutra. Ja od simptoma imam grčeve i osjećaj da ću dobiti svaki tren, to mi je traje danima. Ali mi nije počelo tako rano, barem nisam primjetila. Taj iscjedak i crvenilo i lagan svrab ti ulazuje da ti se gljivična infekcija opet vratila. Trebate je i ti i dečko zaliječiti jer ovako prenosite jedno drugome. Meni je najviše pomogao češnjak. Popijte jednu kuru češnjaka u kapsulama oboje, sirovi domaći češnjak je još bolji ali poslje ostaje neugodan miris. Možeš svaku navečer zgnječiti manji komadić i ubaciti u dec vode i tako piti.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Ili neku kuru antibiotika, zaboravila sam naziv. Pitaj dr. Ali obavezno oboje. Prije 10tak god smo znali imati s tim problem, a otkad sam otkrila češnjak više nikad. 

    [lilypie.com]

  • marijana_92

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Imala sam upravo smedi iscjedak i bradavice su mi se prosirile😢

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Mislim da se ne moraš toliko sekirati oko toga, pošto ste imali prekinuti snošaj šanse su zbilja minimalne. Možda ti je menga uranila zbog stresa. Jesu li ti ciklusi redovni? Ponovi test u ponedjeljak. I javi se doktorici kako ti je rekla da napraviš.

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Odnosno vjerojatno ti neće trebati dr.. Sretno! 

    [lilypie.com]

  • marijana_92

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Mijenjali su mi se ciklusi s godinama.u zadnje mozda dvije tri godine ciklus od 30 dana.otprilike.nikad mi nije bilo precizno.nekako bi ja simptome predeverala da nisam vidjela tu drugu crtu ali toliko slabu da se ne vidi od prve nego kad se bas zagleda.sestra je kao ne vidi.ne znam jel to da me utjesi.uradila je i ona test jer ona nema odnose.usporedivali smo.na njenom bas nista.barem meni.uradit cu betu cim prije.sta cu drugo.trazila sam i cerviks i ne mogu ga napipat i to me je prepalo

  • marijana_92

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Evo upravo mi je poteklo krvi al vise rozo crveno.to je implantacijsko ?grudi i dalje oshetljive😢

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Marijana, nemoj paničarit jer ce ti se od toga samo jos odgodit dolazak M, a umislit ces sve moguce simptome trudnoće. Sve je u glavi. Ponovi test za dan, dva (najbolje na dan ocekivane M) s prvim jutarnjim urinom pa ćeš sve znati. I da, ubuduce svakako pripazi ako ti trudnoca nije pozeljna, izbjegavaj vrijeme O jer samo  jedan spermij moze biti dovoljan za trudnoću 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.