Rani simptomi trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BlackRose

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Tamara30

    Izvinjavam se tastatura me zeza imam te simptomi od 24 vec pricekacu


    To nema veze. Simptomi pred menstruaciju i po tjedan dana ranije znaju poceti. Ja bi pricekala da prođe 28 dana od zadnje mens posto ste rekli da je to obicno i najdulji period i onda napravila test ako menstruacija ne dođe. 

    [tickerfactory.com]

  • Tamara30

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Okei pricekacu 

  • Tamara30

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Hvala puno na odgovor

  • Tamara30

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Zdravo evo mène opet znaci ja sam opterecena sa o il normalno sutra trebam da divinement jer 14 januara sam Imala mens n’a 27 dan Posle sam Dobila 8 fevruara to jes 25 dan Anahi ja trebam sutra da dobijem Ali ka se uopste ne osecam Dobro imam cesto vrtoglavice samo mije muka ali ne povracam danas sam uradila test negativan Anahi da nisam trudna a odnosi  sam Imala samo e a puta bez zastite 21 I 24

  • Tamara30

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    I umorna sam samo voj da spavam I ace ja nikase ne spavam poslepodne o ovo je nesto uzasno I mokrim stalno 

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Tamara30

    I umorna sam samo voj da spavam I ace ja nikase ne spavam poslepodne o ovo je nesto uzasno I mokrim stalno


    Pricekajte 28 dana .
    8.2. zadnja menstruacija znaci 7.3. ako je nema napravite test

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol
    [tickerfactory.com]

  • Tamara30

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Mislite da sam rano uradila test  Ili m’osez I nisam trudna razlika je u Tome da ja Sad neznam ni kad trebam da dobijem jer ovih meseci mi od 23 dana Pa sve do 28 nikase as kasnije uvek jedan dan dva dobijem ranije zato od januara do februar je bilo n’a 25 dan Sad neznam stvarno a imam probacanje u levom jajniku u materici I levom kuku

  • Samka

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Poz curee
    Od sinoc mi je pritisak na desni jajnik dok sjedim.Cim legnem normalno .
    Od nedjelje idem ucestalo u wc.
    Na pregledu sam bila 1.3 i doktor je rekao ds je sve super i uredu i da je jajna celija dobra sad sve super.Prezadovoljan.
    Da li je moguce da je rana trudnoca i da li da sacekam menstruaciju ,ona treba 16.3.

    Samka

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Samka

    Poz curee
    Od sinoc mi je pritisak na desni jajnik dok sjedim.Cim legnem normalno .
    Od nedjelje idem ucestalo u wc.
    Na pregledu sam bila 1.3 i doktor je rekao ds je sve super i uredu i da je jajna celija dobra sad sve super.Prezadovoljan.
    Da li je moguce da je rana trudnoca i da li da sacekam menstruaciju ,ona treba 16.3.


    Danas ste tek oko 5 il 6 dpo još vam je rano ibza test i za bilo šta kad vam je tek prošla ovulacija ukoliko su vam ciklusi tocni napravite test tek za 5 dana i to onaj 10 mlu osjetljiv…sretno

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Samka

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Tamara30

    Mislite da sam rano uradila test Ili m’osez I nisam trudna razlika je u Tome da ja Sad neznam ni kad trebam da dobijem jer ovih meseci mi od 23 dana Pa sve do 28 nikase as kasnije uvek jedan dan dva dobijem ranije zato od januara do februar je bilo n’a 25 dan Sad neznam stvarno a imam probacanje u levom jajniku u materici I levom kuku


    Da li ste ponovili test ,vidjela sam da vam je jedna napisala da uradite ako ne dobijete .

    Samka

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.