Rani simptomi trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • DaMa_21

    Broj poruka: 470

    Prijavi adminu

    Ako ti treba doci za 10 dana onda nisu nikako simptomi trudnoce. Najranije simptome trudnoce izaziva progesteron, hormon koji se luci nakon ovulacije neovisno o tome dodje li do trudnoce ili ne. On uzrokujee bolne grudi.
    Ako niste imali snosaj nisi trudna.

    👱🏼‍♀️31 🧔🏼‍♂️32

    👱🏼‍♀️ hiperprolaktinemija (adenom hipofize), hashimoto, inzulinska rezistencija. Ciklusi ~26 dana

    07/2022 ➕
    03/2023 N💕

  • smedokosa91

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozz. Nova sam na forumu. Prosli mjesec smo radili na bebi i imali 2 odnosa lad mi je bila ovulacija i 3 dana prije ovulacije.
    Nakon ovulacije 3 do 4 dana osjetila sam probadanja u stomaku i grceve.Pojavio se i bijeli isjedak. Kroz par dana pojavio mi se i svrab rodnice, koji evo traje vec 5 dana. Osjecam umor, ponekad glavobolja. Termin za pregled imam 19 januara. Jel moguce da su to simptomi.? Napominjem svrab zadnjih 2 dana postaje uzasan. Menstruaciju ocekivam 1u januara.

  • smedokosa91

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Menstruaciju ocekivam 17 januara. Ili je upitanju neka infekcija?

  • Mimi2828

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    DaMa_21

    Ako ti treba doci za 10 dana onda nisu nikako simptomi trudnoce. Najranije simptome trudnoce izaziva progesteron, hormon koji se luci nakon ovulacije neovisno o tome dodje li do trudnoce ili ne. On uzrokujee bolne grudi.
    Ako niste imali snosaj nisi trudna.


    Znam nebi se brinula da mi nikada nije bilo ovako toliko prije menstruacije trebale bi tocnije doci 16.01 a danima vec imam jako bolne grudi, jutarnje mucnine, nepodnosljiv mi je miris mesa a do sada sam ga jela bez problema, bol u donjem dijelu trbuha i donjem dijelu leda, umor i to najvise u popodnevnim satima i lagane vrtoglavice, a nikada mi nije bilo ovako toliko prije menstruacije cak i s njom a vec sam bila trudna pa mi je slicno tome. Problem je sto je moguce ostati ako je prilikom petinga doslo do slucajnog unosenja u rodnicu a mi iskreno nismo sigurni u tih par puta jeli on slucajno dirajuci sebe pa mene mogao dovesti do toga ili ne. Iskreno se nadam zbog sebe da nije jer premda zelimo dijete ovo bi bio najgori moguci trenutak, a za test je ocito prerano jer ce opet pokazati negativno radim li ga deset dana prerano. Tako mi je bilo vec s prvom trudnocom. 🙏 A na zalost dugo nisam bila kod ginekologa i cak i da ga zamolim da me posalje da vadim krv i vidim na cemu sam po trajalo bi jer necu dobiti termin bar tjedan dana tako mi uvijek bude. Hvala na svakom odgovoru. 

  • DaMa_21

    Broj poruka: 470

    Prijavi adminu

    smedokosa91

    Menstruaciju ocekivam 17 januara. Ili je upitanju neka infekcija?


    Svrab s bijelim iscjetkom je cesto znak gljivicne infekcije, ali ona ne iskljucuje mogucnost trudnoce.
    Ne znam kada trebas dobiti M, ali najbolje ti je na taj dan napraviti test pa ces znati na cemu si

    👱🏼‍♀️31 🧔🏼‍♂️32

    👱🏼‍♀️ hiperprolaktinemija (adenom hipofize), hashimoto, inzulinska rezistencija. Ciklusi ~26 dana

    07/2022 ➕
    03/2023 N💕

  • smedokosa91

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    DaMa_21

    smedokosa91

    Menstruaciju ocekivam 17 januara. Ili je upitanju neka infekcija?

    Svrab s bijelim iscjetkom je cesto znak gljivicne infekcije, ali ona ne iskljucuje mogucnost trudnoce.
    Ne znam kada trebas dobiti M, ali najbolje ti je na taj dan napraviti test pa ces znati na cemu si


    Hvala na odgovoru. Pregled kod ginekologa imam 19.Januara, a menstruaciju ocekujem 17 Januara.U slucaju da kasni, trebam li raditi test prije pregleda, i ako je pozitivan, moze li se obaviti pregled.? Ili da ne radim i odem na pregled. Moze li se tad vidjeti sta? Trebam li ginekologa obavijestiti kakva je situacija?

  • DaMa_21

    Broj poruka: 470

    Prijavi adminu

    smedokosa91

    DaMa_21

    smedokosa91

    Menstruaciju ocekivam 17 januara. Ili je upitanju neka infekcija?

    Svrab s bijelim iscjetkom je cesto znak gljivicne infekcije, ali ona ne iskljucuje mogucnost trudnoce.
    Ne znam kada trebas dobiti M, ali najbolje ti je na taj dan napraviti test pa ces znati na cemu si

    Hvala na odgovoru. Pregled kod ginekologa imam 19.Januara, a menstruaciju ocekujem 17 Januara.U slucaju da kasni, trebam li raditi test prije pregleda, i ako je pozitivan, moze li se obaviti pregled.? Ili da ne radim i odem na pregled. Moze li se tad vidjeti sta? Trebam li ginekologa obavijestiti kakva je situacija?


    Mozes napraviti test prije pregleda, ali na pregledu se jos nece nista vidjeti.
    Svakako obavijesti ginekologa o situaciji.
    Sretno i javi kako ce proci :)

    👱🏼‍♀️31 🧔🏼‍♂️32

    👱🏼‍♀️ hiperprolaktinemija (adenom hipofize), hashimoto, inzulinska rezistencija. Ciklusi ~26 dana

    07/2022 ➕
    03/2023 N💕

  • Avatar adelica123

    adelica123

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Da napišem svoje prve simptome, možda nekome bude od pomoći. 
    Prvi simptom je bila temperatura, pojavila se nekih 7-8 dana nakon ovulacije, prvo me uhvatila groznica, temperatura je bila 37.2 i to je to, spala je istu noć. Drugi simptom curenje nosa konstantno. Treći simptom, bol u grudima kad udahnem. 
    Eto, to je to, bebica stiže, ako Bog da, u septembru. 

  • iva234

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Imam jedno pitanje i da vidim dali je koja od vas bila u takvoj situaciji.
    1.01 smo imali nezasticeni odnos i tada po kalendaru sam bila dan nakon ovulacije( srednja mogućnost trudnoće) , inace radimo bebi.
    10 dana nakon mi se pocelo javljat nekakvo oskudno krvarenje, koje je znatno manje od menstruacije pa me zanima dali bi to moglo biti implatacijsko? Menstruaciju bi trebala dobiti za 2 dana ,a ja vec 3 dana pomalo krvarim ,skoro nista s obzirom kakvu menstruaciju inace imam..sta vi mislite sta bi to moglo biti ? 
    Hvala

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1408

    Prijavi adminu

    iva234

    Pozdrav svima,
    Imam jedno pitanje i da vidim dali je koja od vas bila u takvoj situaciji.
    1.01 smo imali nezasticeni odnos i tada po kalendaru sam bila dan nakon ovulacije( srednja mogućnost trudnoće) , inace radimo bebi.
    10 dana nakon mi se pocelo javljat nekakvo oskudno krvarenje, koje je znatno manje od menstruacije pa me zanima dali bi to moglo biti implatacijsko? Menstruaciju bi trebala dobiti za 2 dana ,a ja vec 3 dana pomalo krvarim ,skoro nista s obzirom kakvu menstruaciju inace imam..sta vi mislite sta bi to moglo biti ?
    Hvala


    Napravi test na dan kad trebaš dobit M… sretno :)

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.