Rani simptomi trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • krisss

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    mostarka

    krisss

    Dobro jutro curke …imam jedno pitanje … jutros sam se probudila potpuno mokra dole … :0 …. Urin nije u pitanju …. Vise je kao neka voda … znate li vi šta bi moglo biti u pitanju ? Jer već tjedan dana imam bolove u dojmom djelu stomaka , mučnine … pomislila sam da sam trudna … al sad sqm se zbunila skroz :0

    Kad je bila zadnja menstruacija, koliko ciklus traje? Vjerovatno je u pitanju vodenasti iscjedak.


    15.11…. Trajanje ciklusa nekad 29 nekad 30 dana … :/ 

  • mostarka

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    krisss

    mostarka

    krisss

    Dobro jutro curke …imam jedno pitanje … jutros sam se probudila potpuno mokra dole … :0 …. Urin nije u pitanju …. Vise je kao neka voda … znate li vi šta bi moglo biti u pitanju ? Jer već tjedan dana imam bolove u dojmom djelu stomaka , mučnine … pomislila sam da sam trudna … al sad sqm se zbunila skroz :0

    Kad je bila zadnja menstruacija, koliko ciklus traje? Vjerovatno je u pitanju vodenasti iscjedak.

    15.11…. Trajanje ciklusa nekad 29 nekad 30 dana … :/


    Ako ste imali nezasticen odnos, pricekajte do dolaska sledece menstruacije ili uradite test. 

  • krisss

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    mostarka

    krisss

    mostarka

    krisss

    Dobro jutro curke …imam jedno pitanje … jutros sam se probudila potpuno mokra dole … :0 …. Urin nije u pitanju …. Vise je kao neka voda … znate li vi šta bi moglo biti u pitanju ? Jer već tjedan dana imam bolove u dojmom djelu stomaka , mučnine … pomislila sam da sam trudna … al sad sqm se zbunila skroz :0

    Kad je bila zadnja menstruacija, koliko ciklus traje? Vjerovatno je u pitanju vodenasti iscjedak.

    15.11…. Trajanje ciklusa nekad 29 nekad 30 dana … :/

    Ako ste imali nezasticen odnos, pricekajte do dolaska sledece menstruacije ili uradite test.


    Jučer ujutro sam radila test al je negativan :/ … uradit ću opet ako izostane menstruacija …. A znate li zbog čega taj vodenasti iscjedak ? 

  • buducamama5

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima :) Ja sam također jedna od onih koja je danima pratila simptome, umišljala simptome i što sve ne pa ću napisati kako su stvari odvijale u mom slučaju. Zadnja menstruacija 10.11.2022., jučer (11.12.) test pozitivan . Mogu reći da sam već nekoliko dana nakon ovulacije osjetila blage simptome. Za početak sam imala minimalno krvarenje koje je trajalo jedan dan, pripisala sam to implantacijskom krvarenju i nakon toga kreće konstantno podrigivanje, čak i nakon čaše vode, problemi s plinovima (uglavnom pred spavanje), čudan osjećaj u stomaku (kao da sam gladna), par dana prije urađenog testa osjetni bolovi u donjem dijelu leđa, grudi su boljele kao i prije menstruacije, ali počelo je dosta kasnije..inače me grudi pred menstruaciju počnu boljeti 10 dana prije, a sada je to bilo 5-6 dana prije. Kasnila mi je jedan dan i jednostavno sam osjetila da sam trudna. Napravila sam test i ta daaaa, plusić . Doslovno se zalijepilo iz prve. Svim budućim mamama želim puno sreće u ostvarivanju potomstva. <3

  • mostarka

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    buducamama5

    Pozdrav svima :) Ja sam također jedna od onih koja je danima pratila simptome, umišljala simptome i što sve ne pa ću napisati kako su stvari odvijale u mom slučaju. Zadnja menstruacija 10.11.2022., jučer (11.12.) test pozitivan. Mogu reći da sam već nekoliko dana nakon ovulacije osjetila blage simptome. Za početak sam imala minimalno krvarenje koje je trajalo jedan dan, pripisala sam to implantacijskom krvarenju i nakon toga kreće konstantno podrigivanje, čak i nakon čaše vode, problemi s plinovima (uglavnom pred spavanje), čudan osjećaj u stomaku (kao da sam gladna), par dana prije urađenog testa osjetni bolovi u donjem dijelu leđa, grudi su boljele kao i prije menstruacije, ali počelo je dosta kasnije..inače me grudi pred menstruaciju počnu boljeti 10 dana prije, a sada je to bilo 5-6 dana prije. Kasnila mi je jedan dan i jednostavno sam osjetila da sam trudna. Napravila sam test i ta daaaa, plusić.Doslovno se zalijepilo iz prve. Svim budućim mamama želim puno sreće u ostvarivanju potomstva. &lt;3


    Čestitam, želim vam urednu i mirnu trudnoću i zdravog bebača ❤️

  • mostarka

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    krisss

    mostarka

    krisss

    mostarka

    krisss

    Dobro jutro curke …imam jedno pitanje … jutros sam se probudila potpuno mokra dole … :0 …. Urin nije u pitanju …. Vise je kao neka voda … znate li vi šta bi moglo biti u pitanju ? Jer već tjedan dana imam bolove u dojmom djelu stomaka , mučnine … pomislila sam da sam trudna … al sad sqm se zbunila skroz :0

    Kad je bila zadnja menstruacija, koliko ciklus traje? Vjerovatno je u pitanju vodenasti iscjedak.

    15.11…. Trajanje ciklusa nekad 29 nekad 30 dana … :/

    Ako ste imali nezasticen odnos, pricekajte do dolaska sledece menstruacije ili uradite test.

    Jučer ujutro sam radila test al je negativan :/ … uradit ću opet ako izostane menstruacija …. A znate li zbog čega taj vodenasti iscjedak ?


    Vaginalni iscjedak je normalna stvar kod svake žene, osim ako ima neugodan miris, svrbi, peče, zelene ili je smeđe boje. Ja u ranoj trudnoći sam imala vodenast iscjedak kao normalnu stvar, jer iscjedak štiti plod od infekcija kao i u slučajevima odsustva trudnoće.

  • krisss

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    mostarka

    krisss

    mostarka

    krisss

    mostarka

    krisss

    Dobro jutro curke …imam jedno pitanje … jutros sam se probudila potpuno mokra dole … :0 …. Urin nije u pitanju …. Vise je kao neka voda … znate li vi šta bi moglo biti u pitanju ? Jer već tjedan dana imam bolove u dojmom djelu stomaka , mučnine … pomislila sam da sam trudna … al sad sqm se zbunila skroz :0

    Kad je bila zadnja menstruacija, koliko ciklus traje? Vjerovatno je u pitanju vodenasti iscjedak.

    15.11…. Trajanje ciklusa nekad 29 nekad 30 dana … :/

    Ako ste imali nezasticen odnos, pricekajte do dolaska sledece menstruacije ili uradite test.

    Jučer ujutro sam radila test al je negativan :/ … uradit ću opet ako izostane menstruacija …. A znate li zbog čega taj vodenasti iscjedak ?

    Vaginalni iscjedak je normalna stvar kod svake žene, osim ako ima neugodan miris, svrbi, peče, zelene ili je smeđe boje. Ja u ranoj trudnoći sam imala vodenast iscjedak kao normalnu stvar, jer iscjedak štiti plod od infekcija kao i u slučajevima odsustva trudnoće.


    Znam da je normalno da žena ima  normalan iscjedak …  … samo je mene zabrinulo  sto je fakticki iz mene iscurila voda kao da sam se pomodrila …. Jer nije taj iscjedak bio nimalo kao sluz nego bas kao voda … zbog toga sam se zbunila skroz :/ 

  • mirna3003

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav 
    Kada je najpametnije otići na pregled ili ultrazvuk kod ginekologa 
    Ako imas simptome trudnoće I imas bolove po dnu Stomaka i u kičmi.
    Unaprijed zahvaljujem I svako dobro za sve divne žene i djevojke ❤

  • DaMa_21

    Broj poruka: 469

    Prijavi adminu

    mirna3003

    Pozdrav
    Kada je najpametnije otići na pregled ili ultrazvuk kod ginekologa
    Ako imas simptome trudnoće I imas bolove po dnu Stomaka i u kičmi.
    Unaprijed zahvaljujem I svako dobro za sve divne žene i djevojke ❤


    Kasni li ti menga vec? Najbolje je napraviti prvo test na trudnocu ili izvaditi beta hcg da se potvrdi radi li se o trudnoci.
    Ako si trudna onda je pregled najbolje napraviti s oko 6/7 tjedana trudnoce (gleda se od zadnje M) jer se ranije cesto ne vidi srce.

    👱🏼‍♀️31 🧔🏼‍♂️32

    👱🏼‍♀️ hiperprolaktinemija (adenom hipofize), hashimoto, inzulinska rezistencija. Ciklusi ~26 dana

    07/2022 ➕
    03/2023 N💕

  • Mimi2828

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Inace ne bih sumnjala u trudnocu da nemam vec par dana osjetljive grudi, jutarnje mucnine koje potraju i preko dana, grceve u donjem dijelu trbuha, laganiju zgaravicu i problema s probavom, te pojačan osjet mirisa, pogotovo na meso i ne mogu ga jesti, a ja i partner nismo zapravo imali snošaj, bio je vise peting i to smo gotovo sigurni da nije doslo do kontakta s rodnicom ali menstruacija mi treba doci tek za desetak dana, a brinu me svi ti simptomi pogotovo bolne grudi. Nadam se da nije moglo doci do toga. A test sam napravila, negativan je no ocito prerano jer bi morala cekati desetak dana da budem sigurna. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.