Rani simptomi trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • jopa1234

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    marinelaa2911

    jopa1234

    Nadan se draga🤗od simptoma napuhana stalno mi pun mjehur i spava mi se ..danas sam jedino osjetila jako probadanje u jajnicima ko da mi neko nožom riže trbuh trajalo 15 minuta..pa mislim da će doc ipak
    Kod tebe?
    U mene je probadanje u jajnicima,umor glavobolja,bijeli ktemasti isjecadk i napuhanost i mucnina tu i tamo…
    Bit cu stroljiva jos ovi tjedan pa radit test 🤔🤔❤️


    Ipak dobila danas 🙈

    [tickerfactory.com]
    03.10.pregled idući🥰
    03.11.2023 termin🙏❤️

  • marinelaa2911

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    jopa1234

    marinelaa2911

    jopa1234

    Nadan se draga🤗od simptoma napuhana stalno mi pun mjehur i spava mi se ..danas sam jedino osjetila jako probadanje u jajnicima ko da mi neko nožom riže trbuh trajalo 15 minuta..pa mislim da će doc ipak
    Kod tebe?
    U mene je probadanje u jajnicima,umor glavobolja,bijeli ktemasti isjecadk i napuhanost i mucnina tu i tamo…
    Bit cu stroljiva jos ovi tjedan pa radit test 🤔🤔❤️

    Ipak dobila danas 🙈


    Ja jos nista 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
    Jedino sta mi se spava uzasno ima 2 dana,test negativan,nezz vise sta da mislim 🙈🙈🙈
    Doktorica sto posto sigurna da je jos rano za test da se strpim jos par dana

    Radimo na bebi od 14.10.22'
    🧔32
    👸29

    👩‍❤️‍👨 29.11.22'

  • marinelaa2911

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Dosla vjestica danas…
    Idemo sljedeci mjesec jos jace 🙈🙈

    Radimo na bebi od 14.10.22'
    🧔32
    👸29

    👩‍❤️‍👨 29.11.22'

  • krisss

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Dobro večer curke , nova sam na forumu …. Može li mala pomoć ? Zadnji put sam imala vješticu 15.11 …. O je bila  30.11. ….  Od jučer osjećam grčeve u dojnjem dijelu stomaka i nadutost …. Dojke me ne bole ali me užasno svrbe 🤨 E sad dali je moguće tako rano imati te neke simptome trudnoće i kada mogu uraditi rani test … jer sam jako nestrpljiva 😭😭😭

  • marinelaa2911

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Pozdravvv draga, test ja mislim vec mozes napravit 10-12 dana nakon ovulacije

    Radimo na bebi od 14.10.22'
    🧔32
    👸29

    👩‍❤️‍👨 29.11.22'

  • krisss

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    marinelaa2911

    Pozdravvv draga, test ja mislim vec mozes napravit 10-12 dana nakon ovulacije


    Ne znam jesam
    Li umislila ili stvarno imam sve simptome trudnoće …. Imala
    Sam dva spontala oba su bila 6mj …sad možda od straha i umišljam :/ …. U trenutku mi bude mučno al ne toliko da bi povraćala …. Povremeno imam bolove u dojnjem
    Djelu stomaka ( tupa bol ) …. Pokušat ću uraditi ujutro test … sve mislim da mi je rano za test 😂😂😂

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    krisss

    marinelaa2911

    Pozdravvv draga, test ja mislim vec mozes napravit 10-12 dana nakon ovulacije

    Ne znam jesam
    Li umislila ili stvarno imam sve simptome trudnoće …. Imala
    Sam dva spontala oba su bila 6mj …sad možda od straha i umišljam :/ …. U trenutku mi bude mučno al ne toliko da bi povraćala …. Povremeno imam bolove u dojnjem
    Djelu stomaka ( tupa bol ) …. Pokušat ću uraditi ujutro test … sve mislim da mi je rano za test 😂😂😂


    Rano je jos za test, bit ce ti bijel i onda ces biti u bedu. Ja sam radila 12 DPO i bila je tek jedva vidljiva crtica..

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • krisss

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Marija.1994

    krisss

    marinelaa2911

    Pozdravvv draga, test ja mislim vec mozes napravit 10-12 dana nakon ovulacije

    Ne znam jesam
    Li umislila ili stvarno imam sve simptome trudnoće …. Imala
    Sam dva spontala oba su bila 6mj …sad možda od straha i umišljam :/ …. U trenutku mi bude mučno al ne toliko da bi povraćala …. Povremeno imam bolove u dojnjem
    Djelu stomaka ( tupa bol ) …. Pokušat ću uraditi ujutro test … sve mislim da mi je rano za test 😂😂😂

    Rano je jos za test, bit ce ti bijel i onda ces biti u bedu. Ja sam radila 12 DPO i bila je tek jedva vidljiva crtica..


    Daaa i ja mislim da je još rano …. U bedu sam svakako toliko želim dijete a u istoj toj mjeri me i strah da ga imam nakon svega šta se izdešavalo …. Ako sam trudna Morat će me podvezati pa mi je onda još gore jer znam da mi je trudnoća rizična … al vidjet ćemo,  osjećaji su mi se izmiješali 🫣

  • krisss

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Dobro jutro curke …imam jedno pitanje …  jutros sam se probudila potpuno mokra dole … :0 …. Urin nije u pitanju …. Vise je kao neka voda … znate li vi šta bi moglo biti u pitanju ? Jer već tjedan dana imam bolove u dojmom djelu stomaka , mučnine … pomislila sam da sam trudna … al sad sqm se zbunila skroz :0 

  • mostarka

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    krisss

    Dobro jutro curke …imam jedno pitanje … jutros sam se probudila potpuno mokra dole … :0 …. Urin nije u pitanju …. Vise je kao neka voda … znate li vi šta bi moglo biti u pitanju ? Jer već tjedan dana imam bolove u dojmom djelu stomaka , mučnine … pomislila sam da sam trudna … al sad sqm se zbunila skroz :0


    Kad je bila zadnja menstruacija, koliko ciklus traje? Vjerovatno je u pitanju vodenasti iscjedak.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.