Rani simptomi trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    malenaaa988

    Zdravo,nova sam ovde i ne znam da li na ovoj temi ima jos nekog jos uvek
    U poslednje vreme se osecam veoma cudno,kasni mi jedan dan ,grudi su mi ti bolne te nisu ,jutros mi je bilo muka malo ali bez povracanja. Osecam da se nesto desava al nisam sigurna.
    Zanima me da li se nekom desavla mucnina pa da posle nestane ? Imam temperaturu 37.2
    Hvala


    Najbolje napravi test posto ti kasni bit ce pouzdan. Ovako mogu, a i ne moraju biti simptomi trudnoce.

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Avatar malenaaa988

    malenaaa988

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Marija.1994

    malenaaa988

    Zdravo,nova sam ovde i ne znam da li na ovoj temi ima jos nekog jos uvek
    U poslednje vreme se osecam veoma cudno,kasni mi jedan dan ,grudi su mi ti bolne te nisu ,jutros mi je bilo muka malo ali bez povracanja. Osecam da se nesto desava al nisam sigurna.
    Zanima me da li se nekom desavla mucnina pa da posle nestane ? Imam temperaturu 37.2
    Hvala

    Najbolje napravi test posto ti kasni bit ce pouzdan. Ovako mogu, a i ne moraju biti simptomi trudnoce.


    Ja bih. Al se plasim tj ne zelim da se opet razocaram ,za ovih 5 godina ,sam ih napravila barem 15 i svi su bili negativni. Uvek me 10 dana pred ciklus zabole grudi. Ovog puta nisu i zato sam sam mislila mozda je to to. 
    Onda su me grudi bolele jedan dan ,pa me sledeci ne bole. Ili naprimer jutros su me bolele ,sad vise ne. Svakako cu uraditi test. Juce sam trebala dobiti i nista ,ni sekret ni roze nista. Jutros je krenula ta mucnina i samo u jednom trenutku bila i nestala.
    Hvala svakako. ❤️

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    malenaaa988

    Marija.1994

    malenaaa988

    Zdravo,nova sam ovde i ne znam da li na ovoj temi ima jos nekog jos uvek
    U poslednje vreme se osecam veoma cudno,kasni mi jedan dan ,grudi su mi ti bolne te nisu ,jutros mi je bilo muka malo ali bez povracanja. Osecam da se nesto desava al nisam sigurna.
    Zanima me da li se nekom desavla mucnina pa da posle nestane ? Imam temperaturu 37.2
    Hvala

    Najbolje napravi test posto ti kasni bit ce pouzdan. Ovako mogu, a i ne moraju biti simptomi trudnoce.

    Ja bih. Al se plasim tj ne zelim da se opet razocaram ,za ovih 5 godina ,sam ih napravila barem 15 i svi su bili negativni. Uvek me 10 dana pred ciklus zabole grudi. Ovog puta nisu i zato sam sam mislila mozda je to to.
    Onda su me grudi bolele jedan dan ,pa me sledeci ne bole. Ili naprimer jutros su me bolele ,sad vise ne. Svakako cu uraditi test. Juce sam trebala dobiti i nista ,ni sekret ni roze nista. Jutros je krenula ta mucnina i samo u jednom trenutku bila i nestala.
    Hvala svakako. ❤️


    Razumijem jer se zbilja dugo trudite za bebu. Zelim da cim prije ugledas plusic. 🙏 Jeste radili kakve pretrage s obzirom na tako dugo pokusavanje?

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Avatar malenaaa988

    malenaaa988

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Da,doktori kazu sve je u redu ,materica,ovulacije imam ,menstroacije normalne ,redovne. 
    Muz je takodje u redu. 
    Kazu doktori opusti se pa ce biti bebe. 
    Ali kako se opustiti,kad to zelis vise od svega. 
    Ko zna mozda sam i od citanja ovde i umislila da mi je bila muka. 😞 Videcemo.❤️

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    malenaaa988

    Da,doktori kazu sve je u redu ,materica,ovulacije imam ,menstroacije normalne ,redovne.
    Muz je takodje u redu.
    Kazu doktori opusti se pa ce biti bebe.
    Ali kako se opustiti,kad to zelis vise od svega.
    Ko zna mozda sam i od citanja ovde i umislila da mi je bila muka. 😞 Videcemo.❤️


    Probaj pratiti ovulaciju lh trakicama ako nisi do sad i onda na te dane imati odnose. 😊

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Avatar malenaaa988

    malenaaa988

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Hocu ,ako ovaj mesec ne budem trudna. 
    Pocecu i da merim temperaturu. 
    Hvala. 

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    malenaaa988

    Hocu ,ako ovaj mesec ne budem trudna.
    Pocecu i da merim temperaturu.
    Hvala.


    Sretno!

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Avatar malenaaa988

    malenaaa988

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Hvala ti. 
    Kad saznam sta se desavaa ,javicu. 
    💛

  • Avatar malenaaa988

    malenaaa988

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Marija.1994

    malenaaa988

    Hocu ,ako ovaj mesec ne budem trudna.
    Pocecu i da merim temperaturu.
    Hvala.

    Sretno!


    Recite mi samo jel su se i Vama javljale mucnine ? I da li su bili samo ujutu? 
    Hvala Vam

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    malenaaa988

    Marija.1994

    malenaaa988

    Hocu ,ako ovaj mesec ne budem trudna.
    Pocecu i da merim temperaturu.
    Hvala.

    Sretno!

    Recite mi samo jel su se i Vama javljale mucnine ? I da li su bili samo ujutu?
    Hvala Vam


    Jesu na pocetku, negdje oko 8 tjedna, kratko su trajale i ne svaki dan. Recimo ako bi pojela nesto znalo mi je bit mucno u trbuhu, ali bez povracanja.

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.