Pušenje u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Emmie

    Emmie

    Broj poruka: 1361

    Prijavi adminu

    Moja mama je pušila kad je bila trudna sa mnom. Rodila sam se mnogo mala. Takodjer su svi pušili oko mene u djetinjstvu, pa sam uvijek imala problema sa kašljem, bronihitis svake godine, kašalj koji bi trajao mjesecima i zvučao užasno. Doktori su me čak pitali da li i ja pušim, što stvarno nikada nisam. 
    Moja  mama nije prestala pušiti radi mog kroničnog bronhitisa, ali je prestala kad je doktor posumnjao da joj je pušenje uzrokovalo rak mokraćnog mjehura. 40 godina pušenja, a od straha prestala u jednom danu. Zanimljivo, zar ne?!

    [lilypie.com]

  • Avatar Emmie

    Emmie

    Broj poruka: 1361

    Prijavi adminu

    Emmie

    Moja mama je pušila kad je bila trudna sa mnom. Rodila sam se mnogo mala. Takodjer su svi pušili oko mene u djetinjstvu, pa sam uvijek imala problema sa kašljem, bronihitis svake godine, kašalj koji bi trajao mjesecima i zvučao užasno. Doktori su me čak pitali da li i ja pušim, što stvarno nikada nisam.
    Moja mama nije prestala pušiti radi mog kroničnog bronhitisa, ali je prestala kad je doktor posumnjao da joj je pušenje uzrokovalo rak mokraćnog mjehura. 40 godina pušenja, a od straha prestala u jednom danu. Zanimljivo, zar ne?!


    Htjela sam reći da se može prestati pušiti i poslije 40 godina ako je motivacija dovoljno snažna. Moje zdravlje nije bila dovoljna motivacija mojoj mami da prestane pušiti, ali srećom njeno vlastito jeste pa je prestala. Mnogo se ponosim njome. 

    [lilypie.com]

  • winter

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Nesto najgroznije mi je vidjet trudnicu sa cigaretom.
    I sama sam bila pusac, ali od plusa na testu nema toga sto bi me natjeralo da zapalim. Ako zdravlje djeteta nije dovoljan razlog za prestati s tom losom navikom, ne znam sto je. Ne bih si oprostila da mi dijete od djetinjstva vuce plucne bolesti,  kao sto sam i sama zbog svoje mame, samo zbog neceg da ugodim sebi, i jos k tome zbog neceg loseg.

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Meni danas 10 dan nakon transfera,pusim i dalje nisam prestala al sam drasticno smanjila …pusila sam kutiju na dan nekad i vise sad do 10 max i to rjetko koji dan

  • Joxyca

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Trudna sam 7 nedelja, oduvek sam pre govorila da  cu u trudnoci ostaviti cigarete iako pusim one slim od 0.4mg, ali ne lezi vraze, toliko mi sada mirisu da je to neobjasnjivo, da mogu zvakala bi ih… i trudim se bas se trudim, dosta sam i smanjila. Kutija mi sada traje i po 3 dana ( pre sam znala pusiti po kutiju i vise dnevno). Borba i dalje traje i nadam se da cu uskoro prestati potpuno… kad ne zapalim nervozna sam i nesnosna i sebi i svima oko sebe, a kad zapalim grize me savest :( da postoji ista sto bi mi ogadilo cigarete  uzela bih bez razmisljanja…

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Joxyca, barem si uspjela dobro smanjiti. Ja vjerujem da je tesko onima kojima nepusenje stvara nervozu i slicno. Ja sam pusila godinama, ali od 1.1. ove godine kako sam vidjela pozitivan test za trudnocu nisam zapalila nijednu. I sad mi ponekad tako zamirise i popusila bih ju s gustom cini mi se, ali jednostavno znam da sam rekla ne i nema sanse da to napravim. Samo treba biti odlucan. Sretno 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Angelina

    Joxyca, barem si uspjela dobro smanjiti. Ja vjerujem da je tesko onima kojima nepusenje stvara nervozu i slicno. Ja sam pusila godinama, ali od 1.1. ove godine kako sam vidjela pozitivan test za trudnocu nisam zapalila nijednu. I sad mi ponekad tako zamirise i popusila bih ju s gustom cini mi se, ali jednostavno znam da sam rekla ne i nema sanse da to napravim. Samo treba biti odlucan. Sretno 😊


    Tako se i prestaje pusit💪

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Ja se ubacujem onako, objektivno jer ne pušim, ali općenito me iritiraju ljudi koji puše, a kamoli trudnice ili da se puši u stanu/kući di borave djeca…radila sam kao odg u vrtiću( prije trudnoće) i samo kad se sjetim djece koja su svako jutro dolazila iz kuće u kojoj se puši - smrdili su po dimu do kože…jako ružno…kad priđeš tom djetetu da ga pomaziš i zagrliš, kao da grliš pepeljaru…

    [lilypie.com]

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Ja sam pušila al sam prestala 1.12 čim sam saznala da sam trudna , na početku mi je bilo muka i nisam mogla primirisat cigari sad mi mirisi i mami me uz kavu al nema sanse 😁 ne želim trovat ovog svog mališu još dodatno , već je zatrovana hrana i voće i povrće a bez ovog se moze 💪😍

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Da se ubacim zerca,bila sam aktivni pusac 8 godina prije nego li sam saznala da dam trudna zgadile su mi se,ali me i dalje privlace i to svakim danom sve vise jer mm pusi pa kad vidim njega i ja bi al ne zelim vec kad sam ovoliko izdrzala..i ponosna sam na sebe jer nisam zapalila vec toliko dugo uspkos sta me privlaci jakoo i zivci me uhvate al trpim..niti jednu zenu ne zelim osudivati al jedino mogu reci da je jako ruzno viditi zenu s trbuhom do zuba s cigaretom,ako vec puse nek to rade kod kuce di ih niko nevdi..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.