Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    ribi1234

    Karla89

    ribi1234

    Karla89

    Ajde utješile ste me malo.. ja sam imala u 11mj prošle god trudnoću iz prve inseminacije i u 6.tj su mi prestali svi simptomi..kad sam došla na uzv plod se prestao razvijati i završila na kiretaži..tako da se sad baš bojim i pušem i na hladno..osluškujem tijelo i stalno razmišljam o simptomima..nadam se da će doći vrijeme kad ću se moći malo opustiti.. 😊
    Iskreno, ja sam uzasno u strahu. Sutra idem na pregled, ne znam kako cu zaspati.

    Vjerujem da ti nije svejedno.. mene to čeka u utorak!
    Želim ti svu sreću i vjerujem da će sve biti u najboljem redu, da ćeš vidjeti malo 💚 🥰

    Imala sam missed ab. pocetkom godine, mozes misliti koja panika prije svakog pregleda…koliko god se trudila, jednostavno se ne mogu osloboditi straha. To je jace od bilo kakvog razuma.


    Da..i samoj mi je tako.. staalno osluškujem tijelo i ludim..nikako se opustiti..
    Sretno danas i javi nam se s lijepim vijestima 🤞🥰

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    japanka

    Bok cure!

    Bas gledam ima li slucajno vec ova tema kad ono… :)
    Ja sam 6+4, bila prosli tjedan na pregledu jer smo mislili da sam duze trudna s obzirom na menstruaciju, ali izgleda da je ovulacija bila 2 tjedna poslije pa mi gin nije mogla bas puno vidjeti, samo da ima gestacijska vrecica i kao ono sto vidi je ok.
    Ja pijem samo folnu od twinlaba. Gin mi ovaj put ni to nije spomenula da uzmem. Ali to sam u prvoj trudnoci pila prvo tromjesecje pa kasnije neki od onih multivitamina, ne mogu se sad sjetiti koji tocno. I zadnjih mj dana trudnoce sam morala i zeljezo dodatno.
    Inace za magnezij sam citala negdje da moze izazvati krvarenje u mozgu kod bebe pa to nisam pila u prosloj trudnoci iako sam imala grceve :/
    Trenutno nemam valjda nikakvih simptoma trudnoce, sve mi cudno i ne mogu pojmiti da sam trudna!
    Ribi pokusaj biti pozitivna i govoriti si da ce sve biti u redu :) na neke stvari ionako nemas utjecaja, a frka panika ionako nicem ne sluzi ;)


    Draga, dobro došla! 
    Ti si dva dana ispred mene..meni je danas 6+3 🥰
    Što se magnezija tiče on je poželjan u trudnoći..ja ga pijem svaku večer i nemam više grčeve dolje..a i pomaže mi za probavu..ako ga ne popijem koji dan ne idem ni na wc 😜

  • Avatar ribi1234

    ribi1234

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Cure, evo nas doma nakon pregleda. Doktorica mi se smijala jer sam joj s vrata odmah otisla leci na stol za UZV. Kaze da budem sretna jer me ne muce simptomi vise, a i da je moguce da sam se na neke od njih (npr. cicke) vec naviknula pa ih ne dozivljavam. Sluzbeno sam danas 9+3 ali je bebica malo veca tako da smo ju ocito ‘napravili’ par dana ranije jer velicinom odgovara desetom tjednu. Vide se male rucice i nogice, srceko je lupalo kao ludo i bebica se migoljila. Valjda smo ju zivcirali sa onom sondom :D

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    ribi1234

    Cure, evo nas doma nakon pregleda. Doktorica mi se smijala jer sam joj s vrata odmah otisla leci na stol za UZV. Kaze da budem sretna jer me ne muce simptomi vise, a i da je moguce da sam se na neke od njih (npr. cicke) vec naviknula pa ih ne dozivljavam. Sluzbeno sam danas 9+3 ali je bebica malo veca tako da smo ju ocito ‘napravili’ par dana ranije jer velicinom odgovara desetom tjednu. Vide se male rucice i nogice, srceko je lupalo kao ludo i bebica se migoljila. Valjda smo ju zivcirali sa onom sondom :D


    Izvrsne vijesti. Sada možeš još više uživati u trudnoći. Ja sam odlučila pričekati do pon/uto s pregledom da uđem u 7tj. U pon bi mi bio 5+6, a u utorak ravno 6+0.

  • Avatar Katarina1990

    Katarina1990

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Ribi, čestitam na dobrom pregledu i lijepim vijestima, samo tako nek ostane 🙏 mi mamice smo najmirnije i najsretnije kad se vratimo doma s lijepim vijestima. Ne znam što nas može tako usrećiti kao ovo 🥰🤰🍀

    [lilypie.com]

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    mrvičak

    ribi1234

    Cure, evo nas doma nakon pregleda. Doktorica mi se smijala jer sam joj s vrata odmah otisla leci na stol za UZV. Kaze da budem sretna jer me ne muce simptomi vise, a i da je moguce da sam se na neke od njih (npr. cicke) vec naviknula pa ih ne dozivljavam. Sluzbeno sam danas 9+3 ali je bebica malo veca tako da smo ju ocito ‘napravili’ par dana ranije jer velicinom odgovara desetom tjednu. Vide se male rucice i nogice, srceko je lupalo kao ludo i bebica se migoljila. Valjda smo ju zivcirali sa onom sondom :D

    Izvrsne vijesti. Sada možeš još više uživati u trudnoći. Ja sam odlučila pričekati do pon/uto s pregledom da uđem u 7tj. U pon bi mi bio 5+6, a u utorak ravno 6+0.


    Utorak je naš dan 🥰
    I ja imam tada prvi pregled i bit će mi točno 7tj. 
    Ribi1234 čestitaam!! Vjerujem da je predivan osjećaj vidjeti to malo čudo na ekranu! 🤩💚

  • Avatar ribi1234

    ribi1234

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Nazalost ne radi upload fotkica, stavila bi vam da vidite.
    Znaci vecini vam je utorak dan D?  Drzim najvece fige. Neopisivo je koliko ta losa crno bijela slika UZV-ç ustvari znaci sve <3
    Inace, prijavila sam se za prenatalni test (Prenatal code). U utorak vadim krv, poslali su mi neki formular i to je to. Javim vam kakva je procedura.

    [lilypie.com]

  • Avatar antonelaaaaaaaaaa93

    antonelaaaaaaaaaa93

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Pridružujem se temi
    Imate li već iskustva ili vam je tek prva trudnoća?

  • Avatar Katarina1990

    Katarina1990

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Antonela dobrodošla! Puno sreće do kraja 🤰🍀
    Meni prva trudnoća, sve potpuno novo 😊😁

    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    ribi1234

    Cure, evo nas doma nakon pregleda. Doktorica mi se smijala jer sam joj s vrata odmah otisla leci na stol za UZV. Kaze da budem sretna jer me ne muce simptomi vise, a i da je moguce da sam se na neke od njih (npr. cicke) vec naviknula pa ih ne dozivljavam. Sluzbeno sam danas 9+3 ali je bebica malo veca tako da smo ju ocito ‘napravili’ par dana ranije jer velicinom odgovara desetom tjednu. Vide se male rucice i nogice, srceko je lupalo kao ludo i bebica se migoljila. Valjda smo ju zivcirali sa onom sondom :D


    Aaaaa kako divno 🥰🥰🥰, cestitam, super da nam kazes za taj test, ja pojma nemam o tim testovima niti koji izabrati, po cemu si se ti vodila da uzmes taj. Jel se ti testovi dodatno placaju, kako to sve ide? 
    Antonela39  dobro dosla😉, meni je prva, i totalno mi je sve novo. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.