Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Ja ne bih prije 7 tj isla

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Katarina1990

    Katarina1990

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Najgore je to iščekivanje, svaki dan kao vječnost 😊 ja sam inače po prirodi tvrdoglava, znatiželjna i hoću sve sad i odmah 😢 tako da sam se naručila odmah po pozitivnom testu, a prvi pregled mi je bio već s 5+3, i već se sve vidjelo i srčeko je kucalo. Ako možeš pričekaj, a ako ne, odi što prije, jer ćeš biti puno mirnija i sretnija 😁🤰🍀

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Otići ću svakako. Pa što bude…svakako ću čekati 😕
    Ajme 
    Katarina 1990 ja sam isto takva. Najgore mi je što ja čekam već tri tjedna 😂😂 jer sam zbog znatiželje napravila test 7 dana prije menstruacije i odmah mi se pokazao plus. 🙏😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Karla89

    Pozz curke!
    Evo i ja se prebacujem s mpo u proljetne bebe! 🥰
    Danas mi je 6+1 nisam još bila na prvom pregledu idem u utorak sljedeći tjedan! Termin bi mi bio oko 25.3.prema zadnjoj m.
    Imate li vi kakvih simptoma?
    Kako se osjećate?
    Mrvičak ja nebi nikako išla tako brzo na pregled jer iovako još ništa me vidi..mene su u prošloj trudnoći tako vozali tri tjedna..izgubila sam samo živce..danas se ništa me vidi, dođi za 7 dana..a ti sad doma čekaj da prođe 7 dana, pa onda opet nije srce kucalo, dođi za 7 dana..
    Tako da sam odlučila ovaj put uopće ne ići prije 7.tj..terapiju uzimam i čekamo sad sljedeći tj. Mada moram priznati da sam već sad na iglama i s nestrpljenjem čekam taj utorak🥰

    Karla, ti i ja smo u tjedan dana. Meni je 31.3. 👏 

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Pijete li folnu kiselinu? I u kojoj količini?
    Ja sam u ljekarni na preporuku uzela Folat od Solgara, koji je zapravo prirodni oblik folne kiseline i razgradi se 100% u organizmu, dok folna ne. Ono što me buni je što na kutiji piše 1 tableta dnevno (400mcg), a negdje čitam da je preporuka piti 800 mcg u trudnoći, a s je ta manja doza za vrijeme začeća. 

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Pijete li folnu kiselinu? I u kojoj količini?
    Ja sam u ljekarni na preporuku uzela Folat od Solgara, koji je zapravo prirodni oblik folne kiseline i razgradi se 100% u organizmu, dok folna ne. Ono što me buni je što na kutiji piše 1 tableta dnevno (400mcg), a negdje čitam da je preporuka piti 800 mcg u trudnoći, a s je ta manja doza za vrijeme začeća.


    Može ti ginekolog prepisati folacin i njega se ne plaća, dobije se na recept.. 

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Karla89  😍 jedva sam cekla da se pridruzis🤗, jos da nam dodju Lilypie i Lemon onda smo potpune, naravno i ostale cure koje iscekuju betu
    Ajde jos stavi dole potpis pa da lakse znamo ko je u kojem tjednicu 🤪

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Pijete li folnu kiselinu? I u kojoj količini?
    Ja sam u ljekarni na preporuku uzela Folat od Solgara, koji je zapravo prirodni oblik folne kiseline i razgradi se 100% u organizmu, dok folna ne. Ono što me buni je što na kutiji piše 1 tableta dnevno (400mcg), a negdje čitam da je preporuka piti 800 mcg u trudnoći, a s je ta manja doza za vrijeme začeća.


    Ka pijem Elenatal u njemu ima 800mg folne i ima jos dosta vitamina i minerala koji su potrebni u prvom tromjesecju,kad udjem u 2 tromjesecje preci cu na Elebaby, prije trudnoce sam pila taj koji ti pijes, vjerovatno je dobar ali mi je jako lose uticao na kosu kozu nokte ma na sve😂, i pij Magnezij 350 obavezno, meni je jos dr. rekla da moram i omegu3 1000

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Meni je za sada ok. Nemam jos problema od njega nikakvih. Pijem magnezijec citrat već godinu dana pa sam samo nastavila s njim. To je kao najbolji oblik magnezija. Jedino tu omegu trebam kupiti. Slabo jedem ribu. 

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Meni je za sada ok. Nemam jos problema od njega nikakvih. Pijem magnezijec citrat već godinu dana pa sam samo nastavila s njim. To je kao najbolji oblik magnezija. Jedino tu omegu trebam kupiti. Slabo jedem ribu.


    Super da ti odgovara, ja sam mislila da cu ostali bez noktiju😅 Pitaj kad odes na prvi uzv sta misli da i omegu3 pocnes, meni je to moja rekla sa 6tt, kad je srce vec kucalo

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.