Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Došla sam vam poželjeti sreću i da se skupite u sto većem broju. Ja sam sa jesenskih, tehnički će biti ljetna beba ali rujan meni vise nije ljeto 😂🙈
    Slobodno pišite i nama za sto god ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar ribi1234

    ribi1234

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Hvala curke 

    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Bok cure, evo prijavljujem se i ja i zelim da nam se uskoro prijavi hrpu novih trudnica sa teme potpomognuta 🥰
    Meni je termin 13.3. Kalendarski spadam pod zimske ali tamo su vec sve daleko ispred mene pa mi je bilo glupo da im se prijavljujem, tako da sam sretna da je i za nas koje smo blize sa tjednima otvorena tema🥰

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, ja sam sa zimskih beba. Želim vam urednu i školsku trudnoću i ugodno druženje u što većem broju! Za neka pitanja slobodno škicnite i nas na zimskim.🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Za sve mame koje bi to trebale postati u proljece ili ljeto 2020.


    Jel nam mozes u naslovu teme dodat neki uocljiv znak tipa 💜👶🌼🍼, ako je to izvedivo 😅

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Cure sa zimskih, hvala vam do neba na podesci, puno znaci 🥰

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    skoljka

    mrvičak

    Za sve mame koje bi to trebale postati u proljece ili ljeto 2020.

    Jel nam mozes u naslovu teme dodat neki uocljiv znak tipa 💜👶🌼🍼, ako je to izvedivo 😅


    Pokušala, ali ne može ili ja ne znam? Zna li itko slučajno kako to promijeniti? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Jutro svima. Ja se sve razmišljam da se strpim još ovaj vikend pa da odem u ponedjeljak na 5+6, umjesto u petak na 5+3. Što bi mi vi savjetovale?
    Tako mi je teško ovo čekanje😕 jer već tri tjedna znam za plus 🙏

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Pozz curke! 
    Evo i ja se prebacujem s mpo u proljetne bebe! 🥰
    Danas mi je 6+1 nisam još bila na prvom pregledu idem u utorak sljedeći tjedan! Termin bi mi bio oko 25.3.prema zadnjoj m. 
    Imate li vi kakvih simptoma? 
    Kako se osjećate? 
    Mrvičak ja nebi nikako išla tako brzo na pregled jer iovako još ništa me vidi..mene su u prošloj trudnoći tako vozali tri tjedna..izgubila sam samo živce..danas se ništa me vidi, dođi za 7 dana..a ti sad doma čekaj da prođe 7 dana, pa onda opet nije srce kucalo, dođi za 7 dana.. 
    Tako da sam odlučila ovaj put uopće ne ići prije 7.tj..terapiju uzimam i čekamo sad sljedeći tj. Mada moram priznati da sam već sad na iglama i s nestrpljenjem čekam taj utorak🥰

  • Avatar ribi1234

    ribi1234

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Jutro svima. Ja se sve razmišljam da se strpim još ovaj vikend pa da odem u ponedjeljak na 5+6, umjesto u petak na 5+3. Što bi mi vi savjetovale?
    Tako mi je teško ovo čekanje😕 jer već tri tjedna znam za plus 🙏


    Uf, ne znam sto bi ti rekla. Meni je svaki dan cekanja muka, ali opet s druge strane znam da moram. Na prvi sam isla sa 6+3 i vidjela se tockica od 6,5 mm i maleno srceko.  Ako mozes izdrzati, mozda da se strpis? U ovako ranoj trudnoci svaki dan cini razliku…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.