Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Ja pijem folacin, aspirin , decortin (ukidam od 8tj),dostinex zbog povišenog prolaktina i utriće 3x2 .. ove sve mi je rečeno do 12tjedna uzimati.. što nakon tog 12tjedna ide? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Ja sam u prvoj trudnoći pila samo folacin u prvom tromjesečju, a pred kraj čaj od vrkute. Hranila sam se zdravo i nisam želila pit nikakve prenatale i slične tablete. Mislim da ću sada isto. Pijem folat, magnezij konzumiram redovno već godinama pa ću s njim nastavit, a inače dva puta godišnje kupim i omegu3, pa ću to još vidjeti s dr.
    Ujutro čim se dignem popijem Euthyrox od 25, a vikendom 50.

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    I ja se pitam do kad treba Utrice koristiti, jel neka koristi Estrofem, nisam valjda samo ja na njemu, neznam ni za sto je  osim da je hormon?
    Naravno da svaka od nas ima pravo da odluci hoce li i sto ce koristiti od prenatala i dodatnih minerala i vitamina. Prije zene nisu nista koristile, nisu niti isle ginekologu 😅 samo na porod 😂😂

  • Avatar ribi1234

    ribi1234

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Karla89

    Ajde utješile ste me malo.. ja sam imala u 11mj prošle god trudnoću iz prve inseminacije i u 6.tj su mi prestali svi simptomi..kad sam došla na uzv plod se prestao razvijati i završila na kiretaži..tako da se sad baš bojim i pušem i na hladno..osluškujem tijelo i stalno razmišljam o simptomima..nadam se da će doći vrijeme kad ću se moći malo opustiti.. 😊

    Iskreno, ja sam uzasno u  strahu. Sutra idem na pregled, ne znam kako cu zaspati.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    ribi1234

    Karla89

    Ajde utješile ste me malo.. ja sam imala u 11mj prošle god trudnoću iz prve inseminacije i u 6.tj su mi prestali svi simptomi..kad sam došla na uzv plod se prestao razvijati i završila na kiretaži..tako da se sad baš bojim i pušem i na hladno..osluškujem tijelo i stalno razmišljam o simptomima..nadam se da će doći vrijeme kad ću se moći malo opustiti.. 😊
    Iskreno, ja sam uzasno u strahu. Sutra idem na pregled, ne znam kako cu zaspati.


    Bit ce sve u najboljem redu! Ne brini 🙏😃

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    ribi1234

    Karla89

    Ajde utješile ste me malo.. ja sam imala u 11mj prošle god trudnoću iz prve inseminacije i u 6.tj su mi prestali svi simptomi..kad sam došla na uzv plod se prestao razvijati i završila na kiretaži..tako da se sad baš bojim i pušem i na hladno..osluškujem tijelo i stalno razmišljam o simptomima..nadam se da će doći vrijeme kad ću se moći malo opustiti.. 😊
    Iskreno, ja sam uzasno u strahu. Sutra idem na pregled, ne znam kako cu zaspati.


    Vjerujem da ti nije svejedno.. mene to čeka u utorak! 
    Želim ti svu sreću i vjerujem da će sve biti u najboljem redu, da ćeš vidjeti malo 💚 🥰

  • Avatar ribi1234

    ribi1234

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Karla89

    ribi1234

    Karla89

    Ajde utješile ste me malo.. ja sam imala u 11mj prošle god trudnoću iz prve inseminacije i u 6.tj su mi prestali svi simptomi..kad sam došla na uzv plod se prestao razvijati i završila na kiretaži..tako da se sad baš bojim i pušem i na hladno..osluškujem tijelo i stalno razmišljam o simptomima..nadam se da će doći vrijeme kad ću se moći malo opustiti.. 😊
    Iskreno, ja sam uzasno u strahu. Sutra idem na pregled, ne znam kako cu zaspati.

    Vjerujem da ti nije svejedno.. mene to čeka u utorak!
    Želim ti svu sreću i vjerujem da će sve biti u najboljem redu, da ćeš vidjeti malo 💚 🥰


    Imala sam missed ab. pocetkom godine, mozes misliti koja panika prije svakog pregleda…koliko god se trudila, jednostavno se ne mogu osloboditi straha. To je jace od bilo kakvog razuma.

    [lilypie.com]

  • Avatar japanka

    japanka

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Bok cure!

    Bas gledam ima li slucajno vec ova tema kad ono… :) 
    Ja sam 6+4, bila prosli tjedan na pregledu jer smo mislili da sam duze trudna s obzirom na menstruaciju, ali izgleda da je ovulacija bila 2 tjedna poslije pa mi gin nije mogla bas puno vidjeti, samo da ima gestacijska vrecica i kao ono sto vidi je ok. 
    Ja pijem samo folnu od twinlaba. Gin mi ovaj put ni to nije spomenula da uzmem. Ali to sam u prvoj trudnoci pila prvo tromjesecje pa kasnije neki od onih multivitamina, ne mogu se sad sjetiti koji tocno. I zadnjih mj dana trudnoce sam morala i zeljezo dodatno. 
    Inace za magnezij sam citala negdje da moze izazvati krvarenje u mozgu kod bebe pa to nisam pila u prosloj trudnoci iako sam imala grceve :/
    Trenutno nemam valjda nikakvih simptoma trudnoce, sve mi cudno i ne mogu pojmiti da sam trudna! 
    Ribi pokusaj biti pozitivna i govoriti si da ce sve biti u redu :) na neke stvari ionako nemas utjecaja, a frka panika ionako nicem ne sluzi ;) 

    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Ribi123 sretno dana, da bude sve uredu 🥰

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    japanka  dobro dosla🤗, sto se tice mg to se odnosi vjerovatno na neke velike kolicine. Mg je jako dobar za matwtnicu da je opusti da se lakse embrio inplantira

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.