Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    skoljka

    Karla89😍 jedva sam cekla da se pridruzis🤗, jos da nam dodjuLilypie i Lemon onda smo potpune, naravno i ostale cure koje iscekuju betu
    Ajde jos stavi dole potpis pa da lakse znamo ko je u kojem tjednicu 🤪


    Hehe 
    Čekam pregled sljedeći tjedan, pa ću onda staviti..mada nemam pojma kako se stavlja 🙈😆
    Presretna sam danas zbog naše Lilypie, lakše mi je nekako, nadam se da ću i ja tako sretna biti sljedeći tjedan! 💚💜

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Karla89

    skoljka

    Karla89😍 jedva sam cekla da se pridruzis🤗, jos da nam dodjuLilypie i Lemon onda smo potpune, naravno i ostale cure koje iscekuju betu
    Ajde jos stavi dole potpis pa da lakse znamo ko je u kojem tjednicu 🤪

    Hehe
    Čekam pregled sljedeći tjedan, pa ću onda staviti..mada nemam pojma kako se stavlja 🙈😆
    Presretna sam danas zbog naše Lilypie, lakše mi je nekako, nadam se da ću i ja tako sretna biti sljedeći tjedan! 💚💜

    Budem ti ja objasnila 😂
    Joooj i ja sam presretna zbog nje, dvojceki 🥳, a sjecas se koliko je panicarila sto su joj tri trodnevna vracena, a pogle rezultata, pa nemoze bolje.
    Bit ce i kod tebe super🥰🤗

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    skoljka

    Karla89

    skoljka

    Karla89😍 jedva sam cekla da se pridruzis🤗, jos da nam dodjuLilypie i Lemon onda smo potpune, naravno i ostale cure koje iscekuju betu
    Ajde jos stavi dole potpis pa da lakse znamo ko je u kojem tjednicu 🤪

    Hehe
    Čekam pregled sljedeći tjedan, pa ću onda staviti..mada nemam pojma kako se stavlja 🙈😆
    Presretna sam danas zbog naše Lilypie, lakše mi je nekako, nadam se da ću i ja tako sretna biti sljedeći tjedan! 💚💜
    Budem ti ja objasnila 😂
    Joooj i ja sam presretna zbog nje, dvojceki 🥳, a sjecas se koliko je panicarila sto su joj tri trodnevna vracena, a pogle rezultata, pa nemoze bolje.
    Bit ce i kod tebe super🥰🤗


    Nadam se.. 
    Više uopće nemam nikakvih simptoma osim umora i kad plivam imam osjećaj kao da su mi trbušni mišići kraći pa me zateže.. strah me već sada da se scenarij ne ponovi od prošle trudnoće 😔
    Kakvo je stanje kod tebe? Ja sam očekivala sto simptoma i svega, na kraju ništa.. sise tek kad ih stisnem me bole, ovako ne, ona jaka bol je prestala nakon 5tj..ne znam što da mislim.. 😕

  • Avatar Katarina1990

    Katarina1990

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Nove cure dobrodošle, želim vam svima predivnih 9 mjeseci, samo uživanje i bez komplikacija 🙏🍀
    Ja za sada prijem Folacin i Elenatal, i Duphaston 3x1. I svako jutro za štinjaču Euthyrox. A oduvijek sam bila protiv tableta, ali dobro, sve za bebicu. 😊

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Karla89

    skoljka

    Karla89

    skoljka

    Karla89😍 jedva sam cekla da se pridruzis🤗, jos da nam dodjuLilypie i Lemon onda smo potpune, naravno i ostale cure koje iscekuju betu
    Ajde jos stavi dole potpis pa da lakse znamo ko je u kojem tjednicu 🤪

    Hehe
    Čekam pregled sljedeći tjedan, pa ću onda staviti..mada nemam pojma kako se stavlja 🙈😆
    Presretna sam danas zbog naše Lilypie, lakše mi je nekako, nadam se da ću i ja tako sretna biti sljedeći tjedan! 💚💜
    Budem ti ja objasnila 😂
    Joooj i ja sam presretna zbog nje, dvojceki 🥳, a sjecas se koliko je panicarila sto su joj tri trodnevna vracena, a pogle rezultata, pa nemoze bolje.
    Bit ce i kod tebe super🥰🤗

    Nadam se..
    Više uopće nemam nikakvih simptoma osim umora i kad plivam imam osjećaj kao da su mi trbušni mišići kraći pa me zateže.. strah me već sada da se scenarij ne ponovi od prošle trudnoće 😔
    Kakvo je stanje kod tebe? Ja sam očekivala sto simptoma i svega, na kraju ništa.. sise tek kad ih stisnem me bole, ovako ne, ona jaka bol je prestala nakon 5tj..ne znam što da mislim.. 😕


    Identično je i kod mene. Nema više ni grčenja maternice, sise samo na pritisak, a umor se smanjio. Jedino često odlazim piškit. 

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Karla89 i mrvičak 😂 ma nemam niti ni ja nikakvih simptoma, nebrinite to je sve normalno, svaki dan naž se organizam mijenja. Karla tebe zatezu misici et to ti je simptom😉 sise jedan dan osjetim narednih pet nista, prekjucer mi je prvi put bila muka i ispovracala se, sad kako sam presla sedmi tjedan popusta me i umor, vrava mi se moja energija, napravila sam pravu generalku po kuci na dva kata u 5 dana, naravno sa odmaranjem, onda ti je jasno kako se osjecam😅😂

  • Avatar ribi1234

    ribi1234

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Karla89

    skoljka

    Karla89

    skoljka

    Karla89😍 jedva sam cekla da se pridruzis🤗, jos da nam dodjuLilypie i Lemon onda smo potpune, naravno i ostale cure koje iscekuju betu
    Ajde jos stavi dole potpis pa da lakse znamo ko je u kojem tjednicu 🤪

    Hehe
    Čekam pregled sljedeći tjedan, pa ću onda staviti..mada nemam pojma kako se stavlja 🙈😆
    Presretna sam danas zbog naše Lilypie, lakše mi je nekako, nadam se da ću i ja tako sretna biti sljedeći tjedan! 💚💜
    Budem ti ja objasnila 😂
    Joooj i ja sam presretna zbog nje, dvojceki 🥳, a sjecas se koliko je panicarila sto su joj tri trodnevna vracena, a pogle rezultata, pa nemoze bolje.
    Bit ce i kod tebe super🥰🤗

    Nadam se..
    Više uopće nemam nikakvih simptoma osim umora i kad plivam imam osjećaj kao da su mi trbušni mišići kraći pa me zateže.. strah me već sada da se scenarij ne ponovi od prošle trudnoće 😔
    Kakvo je stanje kod tebe? Ja sam očekivala sto simptoma i svega, na kraju ništa.. sise tek kad ih stisnem me bole, ovako ne, ona jaka bol je prestala nakon 5tj..ne znam što da mislim.. 😕

    Identično je i kod mene. Nema više ni grčenja maternice, sise samo na pritisak, a umor se smanjio. Jedino često odlazim piškit.


    Ni ja nemam nista! Skroz sam ok, toliko da me panika lovi. Inace pijem samo Prenatal Almagea tabletice i stavljam 2 Utrogestana svaku vecer. Dosta dobro s obzirom da sam u prvoj trudnoci pila doslovno saku tableta.

    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Katarina1990

    Nove cure dobrodošle, želim vam svima predivnih 9 mjeseci, samo uživanje i bez komplikacija 🙏🍀
    Ja za sada prijem Folacin i Elenatal, i Duphaston 3x1. I svako jutro za štinjaču Euthyrox. A oduvijek sam bila protiv tableta, ali dobro, sve za bebicu. 😊


    Bokic😀, zasto pijes i folacin i elenatal, zar to nije previse, mada kazu ako se previse folne uzima ona se izbaci kroz urin. U elenatalu ima 800 mg folne, i ja njega pijem.
    Niti ja nisam za ljekove al se tjesim da su ovo sve vitamini minerali🤪, mada pijem i hormone eatrofem i uteice koristom.
    Jel jos netko koristi estrofem? 

  • Avatar Katarina1990

    Katarina1990

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Joj ne znam, tako mi je ginekolog dao. Tj. folacin sam dobila onda nakon pozitivnog testa kad sam ga zvala da se naručim, a Elenetal mi je dao na prvom pregledu (i to testni/koji nije za prodaju uzorak i rekao da kupim nakon što tih 10 popijem).

    [lilypie.com]

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Ajde utješile ste me malo.. ja sam imala u 11mj prošle god trudnoću iz prve inseminacije i u 6.tj su mi prestali svi simptomi..kad sam došla na uzv plod se prestao razvijati i završila na kiretaži..tako da se sad baš bojim i pušem i na hladno..osluškujem tijelo i stalno razmišljam o simptomima..nadam se da će doći vrijeme kad ću se moći malo opustiti.. 😊 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.