Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    maybaby

    mumtobe

    Bokic svima,
    Neki dan sam Vas tek otkrila. I meni je ovo prva trudnoca, termin 30.04. Bas me zanimalo posto sve pisete da vec osjetite sve, ja sam sad 19+5, i nemam nikakav osjecaj ni leptirica ni mjehurica, bar mislim da nista ne osjetim, pa jel ima koja da je sve to kasnije osjetila isto? Uvz mi je tek 16.12., ne mogu ga vise docekat…

    Pozz @mumtobe, ja sam 18+5 i čini mi se da isto još ništa. Ali nemoj se brinuti, prvorotkinje kasnije malo osjete 18-22 tj..a meni je još posteljica sprijeda tak da još sigurno ništa za mene.
    Jedva čekam pregled 18.12.


    Nema vam to veze jeste li prvorotkinj, drugorotkinje itd… To vam ima veze sa polozajem maternice i pozicijom posteljice. 
    Cure koje imate preglede sretno vam🤞🏻. 
    Lilypie ma super, sad ces se ti doma dovesti u red i sa prehranom i to ce biti sve super do termina.
    Sto se tice ove kompde sa prematalicim i kadom i ja smatram da je to bezveze i da se nece dugotrajno koristiti, bar ne tko kako je predvidjeno, ona je jedino dobra za one koji imaju jednosoban stancic pa nemaju mjesta za nista. I iskreno meni se nisu svidjele te prematalice cvrste jer su mi teske, ja sam si uzela mekanu u bubamari da je mogu nosati po kuci da bebaca ne presvlacim samo na tetri jer sta ako se zapisa sok ja uspijem staviti pelenu 😂😂a muski jedva cekaju pisat dok su goli 🙈😂
    Istrazuj po svim radnjama sta ima preko weba pa da vidis sto bi ti najbolje odgovaralo i cijenom i prakticnoscu, tak sam ja 🤷🏻‍♀️

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Slazem se da ovisi gdje je maternica, ja sam prvi put trudna, osjetila sam od 16tt, maternica mi je zabacena.

    Cure jel vi jedete normalno kao i prije, ili ste cesce gladne? Ja jedem samo kad sam gladna, ne bih se htjela prjedati kad nisam, skinula sam neku app prije tj dana gdje pratim unos kalorija jer me bilo strah da unosim premalo, po njoj svaki dan unesem oko 2250. Al ja se slabo krecem, max 1-2 km dnevno.

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Avatar MiniMe01

    MiniMe01

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Karla89

    Jahanara

    Karla89

    Fever

    Ja ne znam sto da radim od dosade na komplikacijama ( radim s ljudima i bebama pa sam otisla pocetkom 11og mj na kompl., gripe i to)

    Probudim se oko 8-9, jedem, lezim na kaucu i gledam tv do 2-3, napravim nesto za jesti, u jednosobnom smo stanu pa svaki dan malo pocistim i cisto je, jedem opet, suprug dode, ako odem negdje s njim ili frendicama na kavu. Vratim se, opet lezim i gledam tv dok ne idem spavat.
    Prakticki prelezim dan.
    Moji i njegovi su na selu, auto on uzme za posao, sve moje frendice rade do 4-5. Vec mi je muka hodat po trgovinama jee trosim novc bez veze.
    Netko je napisao da radi od doma na komplikacijama, rado bi nesto tako radila

    Točno znam kako ti je..bila sam prije 3god bez posla i godinu i pol tako živjela.. kuhala, čistila i osjećala se užasno..zato sad na svakom pregledu kad me dr pita bi li ja išla doma: ja ko iz topa- neeeee, ako je s bebom sve u redu želim raditi.. ne želim opet to proživljavati..
    Naravno, da moram bila bi doma, ali ovako nema šanse..
    Vrijeme presporo prolazi kad si sam.. 🙄

    Tako bome i ja. Prvu trudnocu sam prelezala, i sada kad me doktor pita da li mi treba bolovanje odgovaram isto kao i ti.

    A ja stvarno ne vidim razlog da budem doma ako to nije potrebno..poludjela bi doma nakon mjesec dana, a i plaća mi je duplo veća od komplikacija, pa mi ni na tom baš nije isplativo..
    Mada u zadnje vrijeme si mislim da ću nekih 2tj prije onih 45dana kad idemo na porodiljni, otvorit komplikacije.. kako čitam zimske bebe, većina njih je prije termina rodila, pa me malo i panika lovi hoću li stići sve pripremiti, oprati… 🙈😆


    Pozdrav curke, ja isto imam sad ovih dana dosta posla na poslu pa ne stignem toliko tipkati.. ja isto tako mislim da je bolje malo ranije otici jer nikad neznas, nebi bas voljela da me voze iz ureda direct u bolnicu  tako da cu u 34 tjednu otici na porodiljni

    [lilypie.com]

  • Newmum

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Cure koje su bolnici nadam se da će te skoro van i držim fige da izdržite do kraja 😘 Netko je napisao za udarce. Ja sam ful kasno osjetila tipa sa 19 tjedana, ali uopće nisam osjetila leptirice nego odmah udarce i da napomenem isto je posteljica sprijeda. Bilo je tema za komodu i ja sam uzela komodu za presvlačenje u ikei koja kasnije može biti obična komoda sto mi je super, a kadicu sam posebno uzela stokke sa stalkom i ona se da stisnuti i pospremiti i čini mi se ful praktično jer mogu kadicu donijeti do komode i nakon kupanja dijete prebaciti na komodu ili kasnije kupati u kupaonici da ne nosimo kadu. E sad kao što je netko napisao to su sve planovi a sad da li ću tako raditi ne znam, ali u svakom slučaju sviđa mi se ta fleksibilnost. I jedna cura je pitala za cocoonababy madrac i moram priznati da se tu jaaako dvoumim. Na početku sam bila totalno za to, a sad se premišljam. Čini mi se korisnim radi bljuckanja, grčeva i glavice

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina1803

    Tina1803

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    Curee, budući da ste svi više manje upoznati s mojom situacijom a posljedica te situacije je ležanje 24/7 i ustajanje samo na wc - molim vaaaas za ideje i savjete koji su najbolji web shopovi za poklone. Budući da mi prakticki cijela familija dolazi za blagdane a i zelim iznenadit muža koji je stvarno presavršen u ovim mojim teškim trenucima…ako vam napamet padne i koja kul ideja isto nabacite savjet jer ja sam skroz prazna i nemam inspiracije a tako ih zelim malo iznenaditi i razveseliti 🌲🌺 

    [lilypie.com]

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Kralj dizajn, na fb, super pokloncici, bas sam sad vidjela objavu, napisali su garantirana isporuka do badnjaka :-)

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Evo me sa pregleda, nalaz je super! Beba se uredno razvija, srceko kuca 😉 ne moramvise dolazit. Kad se beba rodi doci na pregled da potvrde 


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Tina, niti ja nemam idea za poklone. Palo m i je na pamet da starcima uzmem neke mjesavine meda, maticne mlijeci… eto ako pomogne. Mozes i to preko neta narucit 😉 
    Dragi dobiva papuce 🤣🤣🤣🤣 


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Ja nikako da vam se javim danas.. cijeli dan na terenu..sad došla doma i zalegla na kauč i skupljam snage da se odem otuširati 🙈
    Čestitam svima na dobrim pregledima!! 🥰
    I jedino sam zapamtila da naša trojka ide danas dooomaaa iz bolnice!💜💚♥️ Lilypie nadam se da se odmah lakše diše! Samo se sada i dalje čuvaj i odmaraj! Jesu te napokon pregledali kako dolje stojiš? Ili se i dalje samo na šećer baziraju? 
    Ostalo više niš nisam zapamtila 🤷🙈😆

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Pridružujem se čestitkama! Baš lijepe vijesti s pregleda… 
    MiniMe01 - nećeš li zbog tih 2 tjedna ranije dobivati manji porodiljni? 🙄

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.