Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar maybaby

    maybaby

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Mommy

    Evo da se ubacim na one teme pred stranu dvije. Mi smo uzeli poslovno krevetic koji je ful ocuvan, iz Ikee, inače je 800 kn, dobili ga za 500 kn. A bas nov, jedva da su ga koristili. I presvlacilicu sam našla za svega 300 kn a komoda je bijela, sa tri ladice dolje i bas dio za prematanje gore koji se može poslije maknuti da je obicna komoda. Jaje MAXI cosi za 400 kn. Kolica Bebetto Holland isto polovna, od muzevog kolege za 2000 kn. Sve je to u super stanju ali nije NOVO iz ducana. Sve cu oprati i prebrisati i sta fali. Samo eto, da vam, kojoj od vas, dam ideju da se moze jeftinije tko nema mogucnosti placati nove nove stvari 3-4 puta skuplje. Nesto sam nasla na Njuskalu, nesto na Marketplaceu na Faceu…


    svaka čast..i mi planiramo sve to polovno uzimati..dijete sve brzo preraste i ne namjeravam puno trošiti na nešto što ću za 1 godinu prodati za puno manje nego sam nabavila. Tko može i voli, novo je novo i podržavam 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mom

    Mom

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Mislim da je to normalno sve. Bitno je da ne mijenja boju i miris. I meni je obilnije nego dom nisam bila trudna. Ja koristim dnevne uloske mada su i oni diskutabilni… 

    [lilypie.com]

  • Avatar MiniMe01

    MiniMe01

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Vaki

    Pridružujem se čestitkama! Baš lijepe vijesti s pregleda…
    MiniMe01 - nećeš li zbog tih 2 tjedna ranije dobivati manji porodiljni? 🙄


    Hej Vaki, ja nisam u Hrvatskoj pa se na mene taj zakon ne odnosi  al se zato moram vratit radit nakon 6 -10 mjeseci 

    [lilypie.com]

  • Avatar MiniMe01

    MiniMe01

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Lilypie

    Uživam doma 😍 Pregledali su me prije otpusta. Cerviks je dobar koliko sam razumjela jedino još uvijek stoji to da sam 2 cm otvorena ali kaže doktor da to uopće ne mora značiti prijevremeni porod. Naravno da može ali ni ne mora ako me kuzite sto hoću reci. Nastaviti mirovati i to je to.
    Svi nalazi uredni, brisevi cisti i kaže da bi to trebalo lijepo da se nastavi. Pikam se doma… danas secer odličan. Bolji mi secer poslije moje hrane doma nego njihove bolničke 😄 Sve do 5,4. Dijabetolog mi je rekla do 6,4 je ok!
    Inzulin ide 4x dnevno, prije glavnih obroka i navečer prije spavanja pa ćemo vidjet do kad.
    Kontrola u Petrovoj za 7 dana.
    Hvala vam cure na podršci 😘
    Tina i ja planiram pokloncice naručiti online pa ako sto iskopaš dobro, javi 😘


    Odlicno, znaci uranjeni bozicni poklon je tu! Drago mi je za sve koje su pustili doma da mogu lijepo povesti Bozicne blagdane u krugu obitelji I najmilijih 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Lilypie bas mi je drago da ideš kući samo odmaraj i uzivaj sa svojima neka ti pomognu u svemu.
    Za ostale cure isto super za preglede i sve ostalo nemogu povatat sviju.
    Sto se komode tiče ja sam dok smo nesto preuređivali po mjeri napravila da mi paše za stan i to smo odma znali da je za bebu. A za prematanje uzela obicnu podlogu onu mekanu sto mogu bilo gdje staviti, mislim da u magic baby za 120kn il tako nesto. I najzgodnije mi je to bilo za staviti na kauc ili krevet i odma maknem kraju da nesmeta. Nisu me bolila leđa ni nista doduse niska sam pa mozda to nije svakome zgodno. A one prematalice na komodama su mi uvijek djelovale nezgodne i opasne, ali svako nauci po svom.

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Kakbe ste vi s kilazom?Koliko jedete?
    Ja sam u 20 tjednu plus 3kg 
    Doktorica kaze da bi trebala najmanje dobivat 1,5 do 2 kg od pregleda do pregleda
    Ali ja ne mogu stalno jedem hah 
    Najvise problema imam sa slatkisima
    Konstantno mi se trazi slatko…
    Kakve ste vi?hah

  • Deleted user

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Ja sam eto u 25tt na +4, to mi je bzvz receno trebalo bi se, pa svatko je drugaciji i nedobiva jednako pogotovo kome nisu mucnine prestale npr. A i nebih sad namjerno jela puno vise samo da dobijem te kile nego normalno kada sam gladna jedem bez prejedanja. Mislim da se netreba pretjerano opterecivati s tim kilama nego pokusati jesti malo zdravije nego inace premda ja svaki dan moram i nesto slatko pojesti bez toga nemoze 😊 

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Evo mi danas 25+1 i na +6..s tim da su mi valjda sve te kile u trbuhu..i dalje hlače i majice nosim isti broj..svi mi se čude kad kažem da gazimo 6.mjesec..komentari budu kao pa nisi se ništa udebljala ili mali ti je trbuh??!! 
    I onda sad u pon na pregledu mi doktor kaže još max 6kg da smijem dobiti..kao nek ne pretjerujem..al fakat ne pretjerujem..jedem skroz normalno kao i do sada, jedino mi se opet vratila želja za slatkim..tak da neumjerena sam jedino u linoladi i čokolinu 🙈😆

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Ja sam 19tt sutra i prosli tjedan kod gin bila sam +1 kg.
    Isto samo trbuh, noge su mi tanke ko sibice, ruke isto kao i inace.

    Sto se tice bijelog pranja, imam od pocetka, nekad jace nekad manje ( jace sam skuzila kad vise hodam) onak je bijelo, nekad i vodeno bijelo, pozuti kad se osusi. Ne koristim uloske, mjenjam svaki put gace. Oboruzala sam se bijelim pamucnim🙈

    Gin mi je zadnji put dala antibiotik jer je radila razmaz, a i taj dan je bas bio neki cudan zuckast odmah, antibiotik popila, sad opet isto bijelo ko i u uvijek. Idem 23.12 na kontrolu i da mi ponovno napravi razmaz. Pitat cu ju i za urin, nemam problema, nista ne pece, piskim normalno, davala sam sa nekih 9 tt sve bilo ok, sad bi ponovila cisto radi sebe. Pijem dosta vode+ caj od brusnice 1x dnevno i danas sam uzela grickat suhe brusnice to volim

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    Lilypie super, baš mi je drago da ste doma 🙂
    Jahanara super za pregled i dečkića 😊
    I ostale cure s dobrim pregledima bravo.

    Ja do 12 tjedna nisam skoro niš dobila 1 kg max, ali sad nadoknađujem, na 3,4 kg već. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.