Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina1803

    Tina1803

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    malina08

    Prijavljujem uspjesan pregled, sljedeci je 09.01.2020., a prije toga oko 02.01. na detaljni UZV u bolnicu bas. Spol se jos uvijek ne vidi! :)
    Zadnjih tjedan dana me zateze desno dolje, provjerio je ginekoloski da nije nesto, sve izgleda OK pa me poslao da dam urin na higijenski da nije bakterija neka :( kad lezim ili sjedim sve ok, ali cim se malo krecem, cak i da nogu samo dignem, bas me sjece, cudan osjecaj… mozda se samo beba gnijezdi…


    Čestitke na dobrom pregledu👏👏 ne mora nista biti nego se bebi namjesta i maternica siri ali dobro da das urin i da su brisevi uredni da se iskljuci bilo kakva bakterija

    [lilypie.com]

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Emama, mi nismo imali tako nesto, prali smo bebu u dnevnom na stolu. Kadicu moras napunit i donijet u oba slucaja, tako da je to po meni najveci problem. Kad se beba pocne micat, mahat rukicama i nogicama, sve smoci pa je pitanje koliko dugo ces sve to radit. Za prvu ruku je super da je tako visoko, al trajat ce najvise 2 mjeseca, sa 3 se vec pomalo okrecu… sad su me leda pocela bolit pa sam nabavika takvav ormaric prematalicu, uzela polovnu za 450 kn. Isto su medeki na mjoj, alpoklonit cu nekom. Mi smo malu naucili na presvlacenje u sobi, okrece se, ali mozemo na tome. Ono sto me smeta je da ovaj mekani dio nije ucvrscen, sad razmisljam cicak stavit da mi dijete ne padne.
    Mumtobe, dobrodosla!!!  U prvoj sam osjetila bebu nesto kasnihe, tako oko 21tt. Sad sam ranije, ali zato sto sam znala i zato sto je posteljica bila na drugom mjestu. Kad je izmedu bebe i trbuha je osjetis fok ne pocju jaci udarci. Ne brini, brzo ce to 😉
    Cure, super za prehlede! Lijepe stvari se kupile 😉tesko mi je polovit koja je sta uzela 😁 
    Tina i Lilypie, mislim na vas! Drago mi je da ste pod kontrolom. Saljem vam zagrljaje i drzi te se!! 
    Meni je danas pregled na rebru!! Javim se sa novostima 


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Tina1803

    Tina1803

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    Frau_Mund6

    Emama, mi nismo imali tako nesto, prali smo bebu u dnevnom na stolu. Kadicu moras napunit i donijet u oba slucaja, tako da je to po meni najveci problem. Kad se beba pocne micat, mahat rukicama i nogicama, sve smoci pa je pitanje koliko dugo ces sve to radit. Za prvu ruku je super da je tako visoko, al trajat ce najvise 2 mjeseca, sa 3 se vec pomalo okrecu… sad su me leda pocela bolit pa sam nabavika takvav ormaric prematalicu, uzela polovnu za 450 kn. Isto su medeki na mjoj, alpoklonit cu nekom. Mi smo malu naucili na presvlacenje u sobi, okrece se, ali mozemo na tome. Ono sto me smeta je da ovaj mekani dio nije ucvrscen, sad razmisljam cicak stavit da mi dijete ne padne.
    Mumtobe, dobrodosla!!! U prvoj sam osjetila bebu nesto kasnihe, tako oko 21tt. Sad sam ranije, ali zato sto sam znala i zato sto je posteljica bila na drugom mjestu. Kad je izmedu bebe i trbuha je osjetis fok ne pocju jaci udarci. Ne brini, brzo ce to 😉
    Cure, super za prehlede! Lijepe stvari se kupile 😉tesko mi je polovit koja je sta uzela 😁
    Tina i Lilypie, mislim na vas! Drago mi je da ste pod kontrolom. Saljem vam zagrljaje i drzi te se!!
    Meni je danas pregled na rebru!! Javim se sa novostima


    Hvala tii💕 javi kako je prošao pregled💪

    [lilypie.com]

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

     Cure ja danas idem doma 🎶
    Čekam da me pošalju dijabetologu na edukaciju oko samo pikanja. Rekla sam im da sam nakon nekoliko MPO postupaka profic sto se tiče inekcija tako da nemaju brige 😃
    Iza toga da se naručim u Petrovu, ambulantu za rizične trudnoće. Javim se još poslije kad vidim sve nalaze.

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • meddleO407

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Jutro cure, čestitam na dobrim vijestima i pregledima🤩
    Školjka, taj vrtuljak je bio oko 300 kn, na popustu. Nije baš po boji za curu, ali baš me briga, ne mora imat sve rozasto😅 sjetila sam se sad, kad sam rodila prvu kćer, došla je jedna susjeda u babinje i kroz razgovor spomenula kako roza boja zaglupljuje. A ja sam sve imala rozo 🙄 kasnije ja gledam šta je donijela, a ono roza trenirka 🤣 

    [lilypie.com]

  • Avatar Majuska

    Majuska

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    malina08

    Prijavljujem uspjesan pregled, sljedeci je 09.01.2020., a prije toga oko 02.01. na detaljni UZV u bolnicu bas. Spol se jos uvijek ne vidi! :)
    Zadnjih tjedan dana me zateze desno dolje, provjerio je ginekoloski da nije nesto, sve izgleda OK pa me poslao da dam urin na higijenski da nije bakterija neka :( kad lezim ili sjedim sve ok, ali cim se malo krecem, cak i da nogu samo dignem, bas me sjece, cudan osjecaj… mozda se samo beba gnijezdi…


    Jooj i mene boli nesto dole od jucer ,bas me frka …neznam jel mjehur kad nemam iskustva kako je to kad on boli :/ 
    U svakom slucaju nadam se sa je to a ne nesto drugo.
    U petak bila na pregledu i bilo sve super i eto sad me boli :( 

    [lilypie.com]

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Lilypie super za odlazak kuci! 

    Majuska bome i mene boli na sve strane, uopce ne znam vise sto je normalno sto nije. Ako sam dugo na nogama probada me odozdo, od sjedanja me bole ledja. Danas popodne imam pregled i bojim se sto ce mi reci. 


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Lilypie,super za otpustanje iz bolnice!
    Malina,cestitam na urednom pregledu!
    Majuska,normalni su bolovi..sve se siri..
    Mene zasad samo kicma boli..




    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    meddleO407

    Jutro cure, čestitam na dobrim vijestima i pregledima🤩
    Školjka,taj vrtuljak je bio oko 300 kn, na popustu. Nije baš po boji za curu, ali baš me briga, ne mora imat sve rozasto😅 sjetila sam se sad, kad sam rodila prvu kćer, došla je jedna susjeda u babinje i kroz razgovor spomenula kako roza boja zaglupljuje. A ja sam sve imala rozo 🙄 kasnije ja gledam šta je donijela, a ono roza trenirka 🤣


    Nisam cula to da roza boja zaglupljuje! Bome i moja mala imala sve rozo😂😂😂




    [lilypie.com]

  • Avatar maybaby

    maybaby

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    mumtobe

    Bokic svima,
    Neki dan sam Vas tek otkrila. I meni je ovo prva trudnoca, termin 30.04. Bas me zanimalo posto sve pisete da vec osjetite sve, ja sam sad 19+5, i nemam nikakav osjecaj ni leptirica ni mjehurica, bar mislim da nista ne osjetim, pa jel ima koja da je sve to kasnije osjetila isto? Uvz mi je tek 16.12., ne mogu ga vise docekat…


    Pozz @mumtobe, ja sam 18+5 i čini mi se da isto još ništa. Ali nemoj se brinuti, prvorotkinje kasnije malo osjete 18-22 tj..a meni je još posteljica sprijeda tak da još sigurno ništa za mene.
    Jedva čekam pregled 18.12.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.