Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar misko123

    misko123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    https://images.app.goo.gl/dNiMj5LBX9HhKScL6

    2018-Prva trudnoca u 15 tjednu izgubljena beba zbog hematoma
    2020-Druga trudnoca izgurana do kraja sa komplikacijama,ali mali misko je tu😊
    04.2024. Nazalost Blight ovum u 8/9 tjedan
    17.06.2024 zadnja menstruacija i plusic je tu 😊

  • Avatar misko123

    misko123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    https://www.shop-apotheke.com/arzneimittel/17867602/xonvea-10-mg-10-mg-magensaftresistente-tabletten.htm

    2018-Prva trudnoca u 15 tjednu izgubljena beba zbog hematoma
    2020-Druga trudnoca izgurana do kraja sa komplikacijama,ali mali misko je tu😊
    04.2024. Nazalost Blight ovum u 8/9 tjedan
    17.06.2024 zadnja menstruacija i plusic je tu 😊

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 263

    Prijavi adminu

    Jutro cure, ja danas rano ranim😊
    Misko hvala za info za tablete, ja sam gotova s mučninama sada, a i s trudnoćama tako da mi neće više trebat, al dobro za znati. Makar mi se čini kao da tih tableta nema na tržištu u RH. Ja sam probala s onim nekim od đumbira, ma niš koristi😅ali nije mi bilo tako jako da sam non stop povraćala pa sam izdržala.
    Mimi super sa ste bolje, ja isto očekujem te viroze uskoro kako smo se vratili u vrtić nakon ljeta😑
    Marija ma 7+ tjedna je super za prvi pregled tako da se nemoj brinuti da kasniš😊želiš li na listu?
    Moonika super za obavljeni i dobar pregled, ažuriram listu,žao mi je za štitnjaču ali vjerujem da će s terapijom bit sve pod kontrolom😊meni je probir trajao dosta dugo, ali isto tako beba se stalno vrtila, ona je sve neš živo izmjerila, ali tu nosnu kost i nuhalni nabor je baš lovila+ bio je suprug samnom pa je svašta neš objašnjavala i pokazivala jer je njemu bio prvi utz ikad(u prvoj trudnoći zbog korona mjera nije smio samnom na ni jedan). Vjerujem da je i tvoja vidjela sve što treba, ali radiš i Panoramu s kojom ćeš sve dodatno provjeriti, tako da se ja ne bih brinula na tvom mjestu. Za robu, ja nisam prava adresa, ne mogu niš obuć od 7-8 tjedna - trbuh mi je u ovij trudnoći odmah izašao, ja sam u trudničkim tajicama od kad je zahladilo i haljinama širokim preko, već sam pisala da izgledam kako sam u prvoj izgledala u 5 mj trudnoće, pa sam ovaj tjedan sakrivena i radim od doma. Nifty bi trebao doći ovaj ili najkasnije idući tjedan i onda ću početi govoriti😊svojim prijateljicama planiram reći već ovaj vikend.
    Sretno na predledima cure!!! Ide ažurirana lista😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 263

    Prijavi adminu

    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi 🤰👩‍⚕️
    17.09 - LeJe
    18.09 - Flower
    19.09 - Minnieus, Bebika
    20.09 - Bubamara19
    24.09- Moina
    25.09- Pjegica
    26.09 - AriBari, Tea
    30.09- Tera
    01.10 - Filomena
    02.10- Yvonne
    03.10 - AriBari
    08.10 - Mimi21, Minnieus
    09.10 - MandM, Lolita1
    14.10- Lejla97
    17.10 - Žuži1808
    21.10 - Moonika
    30.10- Misko123
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808
    04.03 - Peppa88
    17.03 - Tera
    21.03 - Filomena, Lejla97
    23.03- Misko123
    25.03 - MandM
    27.03 - Mimi_21
    29.03 - AriBari
    31.03 - Moonika
    01.04 - Bebika, Bubamara19
    09.04 - Sashka5, Anxiety
    13.04 - Mama_ana
    14.04 - Flower
    16.04 - Lolita1
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    28.04 - LeJe
    01.05 - Minnieus
    Ako još netko želi na listu ili sam propustila dodati, javite😊
    Sretno ovaj tjedan svima😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    misko123

    Sorry sto kasnim sa odgovorom.
    Tablete se zovu XONVEA moje su od 10mg.Pijem 1 navecer i 1 ujutru.
    Danas sam samo ujutru popila kad sam ustala i iskreno navecer sam zaboravila ali hvala Bogu ne osjecam nikakve mucnine i danas sam cak pojela 1 hamburger i svu porciju pomfrija i 2 kockice cokolade😅🫣🫣.Meni cini se djeluju i na apetit bas se nesto otvorio hahaha😅
    Za mene je to cudno jer inace se bas zdravo hranim pa ovo danas je bio pravi sok za malu i muza sto sam rekla idemo jesti brzu hranu.
    Ja ga nisam platila jer je bio na recept,s tim da sam ja doslovno na zraku zivjela haman 1 mjesec i stvarno je bio problem sa povracanjem.ginic je prvo nesto govorio za caribien tablete,a dao mi ove.Mozda su slicnog sastava stvarno nezz…eto mozda nekoj od vas pomogne ako je u istoj situaciji.

    Prestala si piti femibion zanci? Jesi uzela neke druge prenatalne? Mislim da ne bi bilo dobro da prestanes piti folnu ili prenatalne, pogotovo sad u prvim stadijima kad im to najvise treba. Mozda da probas sa Novalac, znam da puno cura to pije. 
    Super da nema mucnina. Pogledala sam na netu, u austriji preko internet ljekarne kostaju oko 5-7€ 20 komada. Ali ako jos netko zeli to koristiti definitivno prvo pitati doktora. 

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    misko123

    https://www.shop-apotheke.com/arzneimittel/17867602/xonvea-10-mg-10-mg-magensaftresistente-tabletten.htm

    Ti si isto u austriji? Ja sam blizu granice sa njemackom i tu puno cura uzima u njemackoj Folio. Puno su jeftinije ali nemaju u sebi sve sto ima femibion, mislim da imaju samo folnu i jod. 

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Bok cure, sve koje su se vratile među žive, dobrodošle natrag . Lijepo da pregledi prolaze super, da mučnine prestaju pomalo. 
    Meni je stalno osjećaj kao da mi je nešto sjelo na želudac i nespavanje, zaspem i probudim se oko 3 i ne mogu više zaspati. Ali nema veze, izgurati ću 
    Što se odjeće tiče, meni se još ništa ne vidi, ali inače nosim jako često haljine, ležernije, tako da mislim da ću sve haljine moći nositi i kada krene trbuh rasti. Ne planiram baš nešto trudničko kupovati osim traperica, to će mi svakako dobro doći, ali većinom ću biti u haljinama, a po doma u trenirci ili tajicama.

    22.08. +

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 263

    Prijavi adminu

    Minnieus baš sam htjela napisati curama koje su prvi put trudne da ne troše bogatsvo na trudničku robu jer košta, a treba ti samo par mjeseci. I ako planirate još trudnoća ne znate u kojem periodu ćete biti trudni i možda će vam trebati totalno neš drugo. Ja sam prvu trudnoću provela u nekoliko trudničkih tajica iz Lidla (koje su baš jeftine) i oversize haljinama koje sam ili imala ili dokupila, ali su mi za nositi i nakon trudnoće. Tako i sad planiram😊, pa čisto savjet😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Moonika, što se TSH tiče, on dosta varira iz dana u dan. Meni je bio 4 pa sam paničarila, išla kod endokrinologa koji je odbio dati terapiju jer smatra da nije potrebna, radi svih ostalih parametara. Išla sam ponoviti vađenje i bio je 2.5. To me onda umirilo, jer nekako vjerujem da je ipak sve ok.
    Ti si dobila odmah terapiju, uz nju bi ti se trebao brzo sniziti. Do sada je sve ok, tako da sigurno neće biti problema. 

    22.08. +

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Cula sam da su hlace iz H&M super, sa trudnickog odjela. Da su skuplje alid a su super. U prosloj trudnoci mi se trbuh poceo vidjet tek iza 22 tt, pa sam nosila svoje hlace do tad, a onda je poceo jako rast. Na srecu rodila sma u 8mj pa sam nosila lagane ljetne haljine cijelo vrijeme, kupial sam jedino trudnicke biciklisticke hlace koje sma nosila ispod haljina da mi se noge ne znoje jer je te godine bilo jako vruce. Ove godine planiram isto tako kupit samo neke haljine koje mogu nosit i poslije. Ne zelim kupovat nista trudnicko. I nadam se da ovaj puta necu natuc preko 30kg ko prosli puta. evo na srecu do sad nisam ni grama veca. Imam jednu prijateljicu koja je u cijeloj trudnoci dobila samo 1 kg. znaci kako? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.