Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar žuži1808

    žuži1808

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    AriBari i Minnieus hvala vam na podrsci i razumjevanju,valjda bude bolje jednog dana.. 😊

    👩🏼 2012.
    👨🏼2015.
    🧔‍♂️🫶👩 2022.
    🧔‍♂️27
    👩32
    ➕❤️ 24.6.24'

  • Avatar Pjegica.

    Pjegica.

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Update vratile su mi se mucnine.. Bila sam mirna par dana i evo cijelo jutro mi lose 🫣

  • filomena_535

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    mama_ana

    Cure sretno svima na pregledima, a takodjer sretno i curama koje se moraju pikati. Vjerujem da nije nimalo ugodno, ali nekako kada znate zbog cega to radite sigurno da vam bude lakse 🩷 Javljam se samo kratko da se odjavljujem do daljneg s foruma i opcenito s mobitela jer me bas iscrpilo ovo krvarenje. Eto nakon sto sam u utorak dobila informaciju da nema vise hematoma i da se napokon mogu kretati, jutros opet sve ispocetka 😏 Puno puno srece svim proljetnicama, zelim vam svima sto dosadniju i "skolskiju" trudnocu, a ja se nadam da moja beba nece odustat i da se cujemo kada prodje ovih kriznih 12. tjedana 😊

    Samo hrabo! Ja sam imala sličnu situaciju i neprestano krvarenje od 7. do 11. tjedna. Razumijem koliko je teško i koliko je stresan svaki trenutak, svaki odlazak na wc… Hematom mi je još uvijek prisutan, ali je krvarenje stalo. Nadam se da će i tebi tako biti, da će se sve posložiti! Držim 🤞🏽! 🫶🏼

  • lolita1

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Bok svima cure! Nisam stigla pročitati sve što ste pisale... Neka viroza me ulovila pa sam prespavala 3 dana, a na poslu mi je kaotično kao i inače.Pregled je prošao super! Termin se pomaknuo sa 19.04. na 16.04.  Odradila sam one prve testove, vađenja krvi i to je sve okej. Kako sam rH negativna, na testu senzibilizacije je bilo sve okej. Idući pregled mi je 09.10.2024., na kraju sam odlučila ipak raditi Nifty (samo ga moram ubaciti u svoj raspored negdje).

  • Kruškica90

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Bok cure. Prvi put ovdje pisem pa cu se predstaviti prije pitanja 😊 
    MPO 2 godine, trenutno sam 13 tt, curica, uredni nipt nalazi 🥰 simptome osim pospanosti ne mogu navesti nikakve tako da se smatram sretnicom po tom pitanju.
    Htjela sam pitati jel bi vi trazile pregled ili kontrolu da vas malo pecka dok urinirate? Briseve, nalazi krvi i urina su uredni (osim e.coli u malim kolicinama u urinu, a to cu ponoviti iduci tjedan). Inace ne osjecam neke probleme posebne, a I nije neko peckanje nego vise kao da ucestalije idem (sto moze bit i od trudnoce) I da je 'toplije'. Isprike ako sam previse intimno pisala..samo me zanimalo jeste imale slican problem I da se mozda javim odmah u ponedjeljak doktoru.  Iduci uzv mi je krajem mjeseca

    🙋‍♀️ 32 sve ok
    🙋‍♂️ 35 sve ok
    U postupku od 2022
    Sv.Duh
    2022 Inseminacije❌️
    3/23 IVF-1 js, nije oplodena
    6/23 IVF -2 js, nije oplodena
    Poliklinika Škvorc
    12/23 IVF/ ICSI 3 js, 1 oplodena, 1ET ❌️
    6/24 IVF/ICSI 5 js, 3 oplodene, 3 ET -> trudnoca 💖
    👶 ⏳️ 3/25
    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;121/st/20250308/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a8cd/preg.png

  • Avatar žuži1808

    žuži1808

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Evo javljam se sa pregleda, sve je u redu,nalazi urin,krv sve uredno,brisevi i papa sve u redu..cerviks u redu ,beba se uredno razvija, velika je 10cm u 15+5 tjedana,spol se nije vidio, jer se beba jako micala 🥹 od kompletne slicice uzv-a najbolje se raspoznaje nogica 😅 sljedeći tjedan idem u dnevnu bolnicu opet vaditi krv zbog stitnjace. Sljedeći pregled 17.10. 🥰 imam osjecaj da cu poludjet do tada..

    👩🏼 2012.
    👨🏼2015.
    🧔‍♂️🫶👩 2022.
    🧔‍♂️27
    👩32
    ➕❤️ 24.6.24'

  • Avatar Pjegica.

    Pjegica.

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Kruškica jedino sta ti mogu preporuciti je uvin caj dok ne vidis sta je, mozda pomogne mozda ne. Meni to zvuci kao upala kakva, al ako kazes nalaz u redu bolje se savjetuj s doktorom pa si na miru.

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 263

    Prijavi adminu

    Lolita, zuzi odlično za super preglede😊nekad ću sutra poažurirati tablicu, malo mi je danas gužvovito.
    Lolita vidim da si negativna, već sam si ko papiga, ali pročitaj moje postove da ne završiš kao i ja😊
    Kruskica, napomeni ginelo da te pecka i dal bi mogla napraviti urino kulturu, urinarne infekcije su česte kod trudnica i nisu ništa neobično, ali moraju se tretirati. Ja sam u prvoj imala escherijiju, u ovoj enterococus u velikim količinama i dobila sam anrtibiotik za obje.
    Pjegica samo info uvin h ne bi trudnice smijele piti, ne sjećam se točno zašto al znam to od prve trudnoće. Preporučam encianov čaj od brusnice iz dm-a i dm-ov bio sok od brusnice u staklenoj boci.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar Pjegica.

    Pjegica.

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    AriBari dobro da si mi rekla nisam nikad cula za to, a imala sam sitno upalu pred jedno dva tj i pila sam 🫢

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 263

    Prijavi adminu

    Pjegica, da to se točno sjećam ne uvin nego brusnica i trudnoći, ne znam točno zaš, možeš malo proguglati. Ma ne brini 5 tjedana si trudna, ako si pila pred 2 tjedna tad praktički ničeg nije ni bilo, ako te tješi ja nisam ni naslutila da sam trudna i normalno sam pila alkohol na večerama u tom periodu i sve je ok s bebom😉


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.