Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 359

    Prijavi adminu

    Ej curke, evo mene s pregleda. Jučer sam imala malo smeđeg iscjedka pa sam i jedva čekala pregled i bilo me strah i nervoza… sve izmješano. Neznam da li je od nervoze ali danas me tako trbuh boli kao da imam puno  zraka i vode u njemu i baš je velik za ove tjedne. 
    Najvažnije je da je sveee super. Danas mi je ravno 9 tjedana a beba je velika za 9 t i 2 dana. Čula sam ❤️ i vidjela bebicu kako se pomiče i rastopila se. Dobila sam uputnice za urin i KKS, a idući pregled mi je 02.10. 
    Nadam se da ste sve dobro. Sretno curke dalje na pregledima.

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 263

    Prijavi adminu

    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi 🤰👩‍⚕️
    13.09 - Žuži1808, Sashka05, Anxiety, Lejla97
    16.09- Moonika
    17.09 - LeJe
    18.09 - Flower
    19.09 - Minnieus, Bebika
    20.09 - Bubamara19
    24.09- Moina
    25.09- Pjegica
    26.09 - AriBari, Tea
    30.09- Tera
    01.10 - Filomena
    02.10- Yvonne
    03.10 - AriBari
    08.10 - Mimi21, Minnieus
    09.10 -MandM
    14.10- Lejla97
    30.10- Misko123
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808
    04.03 - Peppa88
    17.03 - Tera
    21.03 - Filomena, Lejla97
    23.03- Misko123
    25.03 - MandM
    27.03 - Mimi_21
    29.03 - AriBari
    31.03 - Moonika
    01.04 - Bebika, Bubamara19
    09.04 - Sashka5, Anxiety
    13.04 - Mama_ana
    14.04 - Flower
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    19.04 - Lolita1
    28.04 - LeJe
    01.05 - Minnieus
    Sretno cure sutra😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar mama_ana

    mama_ana

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Cure sretno svima na pregledima, a takodjer sretno i curama koje se moraju pikati. Vjerujem da nije nimalo ugodno, ali nekako kada znate zbog cega to radite sigurno da vam bude lakse 🩷 Javljam se samo kratko da se odjavljujem do daljneg s foruma i opcenito s mobitela jer me bas iscrpilo ovo krvarenje. Eto nakon sto sam u utorak dobila informaciju da nema vise hematoma i da se napokon mogu kretati, jutros opet sve ispocetka 😏 Puno puno srece svim proljetnicama, zelim vam svima sto dosadniju i "skolskiju" trudnocu, a ja se nadam da moja beba nece odustat i da se cujemo kada prodje ovih kriznih 12. tjedana 😊

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 263

    Prijavi adminu

    Yvonne super na dobrom pregledu, Misko123 isto tako😊
    Žao mi je da te mučnine tako muče još, da nije možda stvarno da ti neš smeta, ja sam isto mislila da mi je od prenatala, al meni su mučnine prošle skroz tako da su očito bile"samo" trudničke mučnine.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 263

    Prijavi adminu

    mama_ana

    Cure sretno svima na pregledima, a takodjer sretno i curama koje se moraju pikati. Vjerujem da nije nimalo ugodno, ali nekako kada znate zbog cega to radite sigurno da vam bude lakse 🩷 Javljam se samo kratko da se odjavljujem do daljneg s foruma i opcenito s mobitela jer me bas iscrpilo ovo krvarenje. Eto nakon sto sam u utorak dobila informaciju da nema vise hematoma i da se napokon mogu kretati, jutros opet sve ispocetka 😏 Puno puno srece svim proljetnicama, zelim vam svima sto dosadniju i "skolskiju" trudnocu, a ja se nadam da moja beba nece odustat i da se cujemo kada prodje ovih kriznih 12. tjedana 😊

    Mama_ana, uf, žao mi je da je opet krenulo😔
    Al samo ti napravi kako trebaš i kako si mirnija. Vjerujem da će sve biti ok, pa se javi kada budeš bolje❤Sretno !❤


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar misko123

    misko123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    AriBari

    Yvonnesuper na dobrom pregledu, Misko123isto tako😊
    Žao mi je da te mučnine tako muče još, da nije možda stvarno da ti neš smeta, ja sam isto mislila da mi je od prenatala, al meni su mučnine prošle skroz tako da su očito bile"samo" trudničke mučnine.

    Vjeruj da nezz vise,doslovno je kao s Emili.Tu sam trudnocu povracala od pocetka do kraja trudnoce..
    Casu vode popijem i pravac wc.Mjenjala ishranu,flasirana voda,obicna voda,ma sve sto ti padne na pamet,plus svi savjeti za zaustavljanje mucnine...Imam osjecaj da me infuzije drze na zivotu i da na to sve 3 kile sam dobila za ovo vrijeme😅😅😂😂🤔🙄
    Valjda ce ove tablete pomoci,sutra ih idem podici ,pa javljam rezultat kako ce na mene djelovati.💪💪💪

    2018-Prva trudnoca u 15 tjednu izgubljena beba zbog hematoma
    2020-Druga trudnoca izgurana do kraja sa komplikacijama,ali mali misko je tu😊
    04.2024. Nazalost Blight ovum u 8/9 tjedan
    17.06.2024 zadnja menstruacija i plusic je tu 😊

  • Avatar žuži1808

    žuži1808

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ja jos uvijek nemogu piti obicnu vodu, jednostavno me uhvati mucnina.. sto se tice spavanja i umora, to mora biti tako,ja sam jednom prilikom zaspala dok smo imali goste,bilo je komicno ali i neugodno,jer smo bas bili u razgovoru pa je ispalo da mi je dosadno.. imam osjećaj da sam u pravo vrijeme otisla na komplikacije,jer se taman i u kuci pocelo zakuhavati od bolesti do skolskih problema. Nikako mir,sutra bi i ja mozda mogla saznati spol,ali posto je petak 13,mislim da nista od toga 🫣  bit cu presretna kad mi kaze da je sve u redu,nakon svih losih situacija koje sam procitala u zadnjih par dana. Danas me cijeli dan svrbi stomak,kao da mi stalno neka buba hoda po stomaku. Eee sad malo zaljenja 🫤 neznam dali se itko tako osjeca,ali mislim da me povremeno hvata depresija, svakodnevno slusam jedno te isto, u vecini prigovore i pametovanja,nemas se kome obratiti a da ti se nekaze "sama si to trazila". Nikad nebi pozalila zbog trudnoce,ni zbog cega,ali i meni se glava napuni sa krivim rijecima upucenima meni. Mislim da mi migrena nije od trudnoce,nego od stalnog razmisljanja i opterecenja da moja djeca (iz prvog braka) nenaprave gresku da se neprigovara meni ili njima. Ili se tako jednostavno osjecam jer mi  partner radi u inozemstvu, i nije tu gdje ja zelim da bude,gdje mu je mjesto,mozda samo trazim puno od njega,da se odrekne zivota kakav je zivio 8 godina,i da se privikne da je tu, nemojte me krivo shvatiti zeli on biti tu ali opet je tu problem zvan "financije".. imam osjecaj kao da oni nitko nerazumije stvaran bit srece,a to je obitelj,samo razmisljaju o novcu,pokusavam povremeno objasniti da se novac zarađuje i trosi,a da je svaki dan unikat,nikad se nece ponoviti,ono sto si propustio danas,nece se dogoditi opet sutra.. oprostite na dugackoj objavi, i nadam se da ce me bar netko razumjeti,jer postoji puno zena koje tako prolaze,ali nezele o tome..😔

    👩🏼 2012.
    👨🏼2015.
    🧔‍♂️🫶👩 2022.
    🧔‍♂️27
    👩32
    ➕❤️ 24.6.24'

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 263

    Prijavi adminu

    Draga žuži ne mogu reći da znam kako se osjećaš, ali te razumijem, jer na ne bih ni mogla zamisliti da smo ja i suprug odvojeni. Moram priznati da smo oboje jako sretni i zadovoljni svojim poslovima i da imamo prilično dobra primanja oboje i da smo uspjeli riješiti sva svoja životna pitanja sami, bez pomoći roditelja i to u svom rodnom kraju. Slažem se da život prolazi i puno se toga ne može vratiti. Prije nego sam ostala trudna prvi put suprug je radio dva posla, u firmi i poslije posla doma svoje. Nikad se nije ohrabrio da otvori svoje, bojao se makar sam ga oduvijek poticala. Kad sam ostala trudna, rekla sam nema, moraš odabrati firma ili svoje. Otvorili smo njegovo, zarađuje bolje nego od dva posla a radi duplo manje. Stalno mi govori da je trebao puno prije, ali ja sam zadovoljna i ovako da nije ni dan s maleckom propustio i da svako popodne imamo zajedničko kad se skupimo.
    Ne znam čime se suprug bavi i u kojem ste dijelu Hrvatske, ali možda bi se uspjela naći i neka bolja opcija pa da ste više zajedno. Držim fige da ćete uspjeti naći nešto da ste oboje zadovoljni😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Žuži, nekako i ja imam osjećaj da ponekad previše razmišljamo i vrtimo milijun stvari po glavi. Razumijem da te ponekad uhvati depresija, jer ti baš nedostaje da je on uz tebe, ponekad samo da te zagrli da se osjećaš bolje. Slažem se s tobom da nije sve u novcu i da se uvijek nekako spoji kraj s krajem. I sama sam provela par godina u inozemstvu i moram reći da mi je to bila odskočna daska za dalje, ali tada su bili stvarno odlični uvjeti i moglo se štedjeti uz putovanja i uživanje u životu. Nakon par godina shvatila sam koliko mi nedostaje obitelj, prijatelji i da je DOSTA. Vratila sam se i nisam nikada požalila. Stvarno cijenim što mogu obitelj i prijatelje vidjeti kada god poželim. Moram ti reći da su mi svi govorili i ranije da se vratim, ali ja sam uvijek govorila još malo, još malo....stvarno se baš meni morao dogoditi trenutak da shvatim što propuštam i da sama donesem odluku da se vratim. 
    Mislim da i on treba sam shvatiti da mu je mjesto uz vas, da se vrati svojevoljno. A kada se bebica rodi, kada vidi kako vrijeme leti i kako se beba brzo mijenja, a on nije tu, mislim da će financije pasti u drugi plan. 
    A ljudi općenito vole voditi brigu o tuđim životima i puno pametovati što i kako treba, ali pokušaj ne uzimati to k srcu. 
    Najvažnije je da ste svi zajedno sretni zbog bebice i ne dajte da vam to netko kvari.
    Sretno danas na pregledu. Baš me zanima da li ćeš saznati spol :)

    22.08. +

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Baš je lijepo čitati kako srčeka junački kucaju i kako je sve u redu s bebicama.
    mama_ana žao mi je zbog ponovnog krvarenja. Miruj i čuvaj se. Čekamo te kroz koji tjedan da nam se opet pridružiš.
    AriBari termin 19.9. možeš izbrisati, tad sam trebala imati, ali se oslobio termin ranije pa sam išla, tako da je ovaj otkazan. Idući je 8.10.

    22.08. +

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.