Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • samy_lo

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene,
    Do kad se moze raditi nuhalni ? Do kraja 13 sedmice ? 
    Neko je pisao za mucnine, meni su se upolovile kako uzimam B6 vitamin, i povremeno reflustat .
    Takodje zene pisu da su bademi dobri. Meni i od kisele zeludac proradi fino.
    Nadam se da ce kroz koji dan skroz prestati. Da mogu jesti ko zena :) 

    💙 H
    💜A
    ❤ Z

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Meni u valovima bude muka a sama pomisao da pojedem nesto mesa mi dize zeludac. Isto tako najvise mi pase burek sa sirom 😂
    Za mucnice pomaze caj od dumbira (ovistite i prokuhate malo dumbir) i bademi

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 263

    Prijavi adminu

    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi 🤰👩‍⚕️
    16.09- Moonika
    17.09 - LeJe
    18.09 - Flower
    19.09 - Minnieus, Bebika
    20.09 - Bubamara19
    24.09- Moina
    25.09- Pjegica
    26.09 - AriBari, Tea
    30.09- Tera
    01.10 - Filomena
    02.10- Yvonne
    03.10 - AriBari
    08.10 - Mimi21, Minnieus
    09.10 - MandM, Lolita1
    14.10- Lejla97
    17.10 - Žuži1808
    30.10- Misko123
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808
    04.03 - Peppa88
    17.03 - Tera
    21.03 - Filomena, Lejla97
    23.03- Misko123
    25.03 - MandM
    27.03 - Mimi_21
    29.03 - AriBari
    31.03 - Moonika
    01.04 - Bebika, Bubamara19
    09.04 - Sashka5, Anxiety
    13.04 - Mama_ana
    14.04 - Flower
    16.04 - Lolita1
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    28.04 - LeJe
    01.05 - Minnieus
    Evo cure konačno stigla ažurirati, javite ako koga još treba dodati da sam propustila😊
    Cure koje ste imale preglede, a niste se stigle javiti, nadam se da je sve super😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Cure, bi li vi stavile shapeware u 13tt? Ja idem na onu svadbu i nekako bi htjela trbuh sakrit ako isloci. Ko da mi se zadnjih dana nesto vise vidi 🫣 a sise mi narasle jako, svrbile su me i sad su narasle.

  • dddd30

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Zdravo drage zene, drago mi je da sam naisla na forum za mame koje isto cekaju svoju bebicu na proljece 2025.🥰 Ukratko da se predstavim, moje ime je Dea, imam 30 god,zivim u Austriji i ocekujem svoju prvu bebicu 29.03.2025 🙏🏻 trudna sam 12 sedmica i ulazim u 13. 🥰 jos uvijek ne znamo sta je, 18.9 nam je sljedeci pregled i radit cemo prenatalni test i mislimo samo pozitivno ♥️ sto se tice mene, do sad su me zezale mucnine bez povracanja, ponekad bol u donjem dijelu ledja i povremene glavobolje kao i naravno apetit 0 🙈 pozelila sam iskreno da ZELIM da jedem i da uzivam u hrani 😅 nadam se da ce uskoro i to proci ali sve u svemu je dobro 🙏🏻 radujem se daljem druzenju sa vama razmjeni misljenja ♥️

  • Melia

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Cure jako mi je drago da sam naisla na ovaj forum, rado bih se pridruzila :) ja sam trenutno 14. tjedan odnosno po uzv 15. i termin je pocetkom treceg mjeseca. Vec sam dvaput bila na hitnoj zbog krvarenja, imam hematom koji nikako da se povuce. Drugi put je bilo dosta obilno i zastrasujuce ali sve je ok zasad. Radila sam Panoramu i nosim curku :) ako jos neka ima problema sa krvarenjima potpuno vas razumijem! Veselim se razmjeni iskustava u sljedecim mjesecima :)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 263

    Prijavi adminu

    Moina ja ne znam što bi ti rekla nisam to nikad nosila, al ja ne bih ako stisce, rade neku siru haljinu, ako netko nes bas pita reci, ma neee samo sam se malo udebljala😅
    Nove cure dobrodošle, ako biste na listu reci te pa vas dodam😊
    Ostale cure di ste, kako ste? Malo smo utihnule, meni je vikend dosta aktivan od pospremanja, do druženja i obilaženja dućana jer nas u 10 mj čeka preuređenje jedne prostorije😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Adnna24

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Dobro jutro drage cure, sinoc sam kasno naišla na vas forum.  Rado bi Vam se priključila. Novi sam kolačić, juce sam saznala da sam trudna. Rana trudnoca. Po ZM 5 sedmica.  Po kalkulatoru bebara stize 20.05. Od simptoma jedino sto imam zarenje prednje strane stomaka i bolovi u ledjima donji dio. Da Vam se ukratko predstavim, zovem se Adna. 
    Imam jednu malu princezu od 5 godina pored sebe i prosle godine sam imala spontani u 11 nedjelji. Sada imam veliki strah i od pregleda i svega sto  predstoji u narednom periodu. Radujem se daljem druženju sa Vama i razmjeni iskustava.

  • dddd30

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Mene zanima samo jel neka od vas pije Femibion? Meni jako prija i doktor mi je rekao da ga mogu piti, sad sam 12 sedmica i da li sad mogu preci na Femibion 2?  

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    dddd30

    Mene zanima samo jel neka od vas pije Femibion? Meni jako prija i doktor mi je rekao da ga mogu piti, sad sam 12 sedmica i da li sad mogu preci na Femibion 2?

    Bok bok. Ja sam pila femibion u prosloj trudboci i sad ga isto pijem. Samo prati svoje tjedne trudnoce i kako pise ja kutiji. Kad je vrijeme za fembion 2 (mislim da od 12+0) samo predi an femibion 2. Meni je isto super

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.