Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lejla97

    Lejla97

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Mi smo pregled u Vinogradskoj obavili u petak, na uzv sve okej, dobro se razvija, i dalje je dva dana veci od menstruacije, vadila krv za taj rani probir, svugdje nizak rizik.. 
    ispada da nisam dobila ni kilu, a trbuh mi se vidi... iduci pregled je 14.10, to vec imamo na tablici kod moje ginekologice
    Dobrodosle nove cure, drzite se❤️
    Ja jos i radim, dok god mogu, kave mogu kuhat i pive otvarat😂😂😂😂 
    I mene muci roba, ja sam presla na tajice i tunike i haljine, sta cu drugo.. 

    27👱🏻‍♀️ 44🧔🏽‍♂️
    16.07➕❤️

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    misko123

    Moina

    misko123

    https://www.shop-apotheke.com/arzneimittel/17867602/xonvea-10-mg-10-mg-magensaftresistente-tabletten.htm
    Ti si isto u austriji? Ja sam blizu granice sa njemackom i tu puno cura uzima u njemackoj Folio. Puno su jeftinije ali nemaju u sebi sve sto ima femibion, mislim da imaju samo folnu i jod.
    Ja sam u Njemackoj tacnije Regensburg.
    U 2 trudnoce u Bosni sam isto pila Femibion(od planiranja trudnoce do kraja trudnoce) i meni su bile super,pa sam isto tako i ovdje u radila prije trudnoce pila tj pocela piti cc 3 mjeseca prije i do kraja trudnoce imam u planu.
    Ja sam u zadnje vrijeme narucivala preko Amazona 8 sedmica oko 45-48€,a ovo sad pakiranje Femibion 2 56 kapsula i 56 tableta preko Dm-a me izaslo 55,75 €.
    Malo i jeste poskupo ali reko haj kad mi je u sve 3 prijasnje trudnoce pasalo valjda ce i sad…😅🫣

    Imam jednu prijateljicu sa faksa koja je isto tamo. Bila sam joj par puta u posjeti, isto je sad trudna al ne znam koliko. Ne cujemo se cesto u zadnje vrijeme, djeca i posao i trudnoce. 
    Tako i ja gledam, znaci amazon ili shop-apotheke kad je akcija. Onda uvijek uzmem vise pakiranja pa sam mirna. 

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Lejla, Leje super za dobre preglede😊
    Minnieus tako je spol saznajemo ovaj il najkasnije sljedeći tjedan, ja navijam za curu, a muž za dečka, al kaže da će sto posto bit cura i da jadn on snama😅ma nema veze, kako god da je samo da je dovoljno snažno da izdrži moju senzibilizaciju🤞
    Moonika pratim i ja Lidl napišem tu ako vidim da bude😊
    Misko ja imam iz prve Cybex balios 3 u 1. Al bi uzela neka dobra kišobran kolica koja su lagnana i mogu u nulti položaj da imam za brzinski do dućana i po kvartu. Minnieus hvala na info na drugoj temi za kolica za Jane Rocket onda neću njih😅


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi 🤰👩‍⚕️
    18.09 - Flower
    19.09 - Minnieus, Bebika
    20.09 - Bubamara19
    24.09- Moina
    25.09- Pjegica
    26.09 - AriBari, Tea
    30.09- Tera
    01.10 - Filomena
    02.10- Yvonne
    03.10 - AriBari
    08.10 - Mimi21, Minnieus
    09.10 - MandM, Lolita1
    14.10- Lejla97
    17.10 - Žuži1808
    21.10 - Moonika
    22.10 - LeJe
    30.10- Misko123
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808
    04.03 - Peppa88
    17.03 - Tera
    21.03 - Filomena, Lejla97
    23.03- Misko123
    25.03 - MandM
    27.03 - Mimi_21
    29.03 - AriBari
    31.03 - Moonika
    01.04 - Bebika, Bubamara19
    09.04 - Sashka5, Anxiety
    13.04 - Mama_ana
    14.04 - Flower
    16.04 - Lolita1
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    28.04 - LeJe
    01.05 - Minnieus
    Ako još netko želi na listu ili sam propustila dodati, javite😊
    Sretno ovaj tjedan svima😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar Pjegica.

    Pjegica.

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Tema kolica ja imam od prvog djeteta FreeOn Royal lagana kisobran kolica veliki kotaci i od 0 polozaj pa moze od pocetka unutra, a bila su povoljnija od vecine. Ja nisam htjela davat puno novaca za te stvari sve se to kratko koristi. Svidjelo mi se kod njih posebno sta se ono za sunce spusta dosta duboko pa je cak i za 0 polozaj beba u sjeni.

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Pjegica super thx na info. Baš ću pogledat malo a vj odem do baba centra il negdje to vidjeti malo uživo, taman onda kad dođe Black Friday da ulovim ako što bude na popustu. Ako ne onda kupim nakon BF😊Meni je u važno da su mi praktična i lagana i da traju, jer evo mi kolica još koristimo s 3 i pol godine, dosta putujemo i onda kad obilazimo gradove nam trebaju kolica jer koje dijete bi hodalo toliko, a i popodnovno spavanje ako nije u vrtiću i tako kad smo na godišnjima putovanjima, odradimo u šetnji na kolicima, ona zaspi i negdje na zraku spava a ja i suprug sjednemo na kavu uz more, nema mi ljepše. Mi nikad nismo forsirali neki tempo i nisam nikad trčala doma da ona ide spavati. Ja i suprug jako volimo biti vani i tako smo i nju navikli😊
    A za ostalo ja većinu toga imam od prve bebe, al sigurno planiram kupiti električnu izdajalicu imala sam samo ručnu i baš sam se mučila s tim, onu ležaljku za doma koja se ljulja to sam imala posuđeno i puno smo koristili, i ono što trese dječja kolica, onaj mali uređaj što se stavi na kolica pa trese, nisam ni znala da to postoji ali frendica ima sad i beba leži u kolicima i samo zaspi kako je to trese😅


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Znaci ja sam za prvo dijete kupila Cybex Balios S Lux, lako se sklapaju ali su dosta velika kolica. Bila su na akciji ludoj i dosta povoljna, taman imali i jaje za auto. Znaci moja mala je bila toliko mala da joj je jaje sve do 6.mjeseca bilo preveliko a kolica je mrzila. Vristala je u tim kolicima cijelo vrijeme. Cak i kad je narasla, mogla je sjedit mirno punih 10 min, jednostavno nisu za nju. Prohodala je sa 11mj i od tad kolica stoje u ormaru i skupljaju prasinu. Znaci vise od godinu dana. Jedino kad nije vristala u kolicima je kad smo po zimi isli u setnju a ona je lezala u onoj toploj vreci za kolica. Taman joj je friski zrak pasao a ona je bila na toplom pa bi zaspala tako. Ali i to se desilo mozda 2-3 puta. Ali zato smo kupili nosiljku, ergobaby 360. Znaci nosili smo ju cijelo vrijeme i tako je spavala, uzivala. Ali i to stoji u ormaru vec vise od godinu dana. Tako da za drugo dijete imam obje opcije. Nekako si mislim da ce mi nosiljka biti vise prakticna za svaki dan. 

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Moina, vidiš kod mene za nosiljku totalno druga stvar, ja sam rodila dijete od skoro 4 i pol kile, na svojih 50ak, na carski, o nosiljci nisam ni pomišljala par mjeseci zbog reza, nosiljku smo posudili za probu al ona je meni bila preteška, leđa su me ubijala jer kad sam krenula još je ona dobila kilica. Muž ju je par puta nosio kad smo bili okolo gdje nisu mogla kolica. 
    Ma to je toliko različito od dijeteta do dijeteta, ali evo za nosiljku bih svakako preporučila da probate ako imate od koga posuditi, prije nego kupite. Mali od frendice nije htio ni čut za nosiljku vrištao je čim bi ga probala staviti😅
    Djeca su jako različita, tako da nikad ne znaš što očekivati i što će ti stvarno trebati😊 baš je teško za znati


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    AriBari

    Moina, vidiš kod mene za nosiljku totalno druga stvar, ja sam rodila dijete od skoro 4 i pol kile, na svojih 50ak, na carski, o nosiljci nisam ni pomišljala par mjeseci zbog reza, nosiljku smo posudili za probu al ona je meni bila preteška, leđa su me ubijala jer kad sam krenula još je ona dobila kilica. Muž ju je par puta nosio kad smo bili okolo gdje nisu mogla kolica.
    Ma to je toliko različito od dijeteta do dijeteta, ali evo za nosiljku bih svakako preporučila da probate ako imate od koga posuditi, prije nego kupite. Mali od frendice nije htio ni čut za nosiljku vrištao je čim bi ga probala staviti😅
    Djeca su jako različita, tako da nikad ne znaš što očekivati i što će ti stvarno trebati😊 baš je teško za znati

    A moja seka je rodila malog od 5 kg, a ona isto ima onak 55 kg. Ona je njega nosila svugdje, ja joj se divim prvo treba to rodit prirodno a drugo kako ga je nosila. Ali da ako si bila na carskom ne mozes nosit dijete dok se skroz ne oporavis. Moja je dosla iz bolnice sa 2.5kg i dugo joj je trebalo da se vrati na 2.8kg. Ali smo ju poceli nosit tek sa 3.4 mj jer nismo vise znali kako da negdje idemo jer je ona stalno vristala u kolicima a i u autu. Na srecu ja sam svoju kupila preko amazona i mogla vratit ako ne odgovara. Tako sam kupila i probala 3 sve dok nismo nasli ovu koja joj je odgovarala
     

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    E da, pocele su mi mucnine, znaci meni je tako zlo da ja ne mogu nista. Ali cijeli dan, uzas. Mislim sretna sam jer imam neke simptome, ali mi je muka i imam glavobolju. Citala sam da je glavobolja indikator visokog tlaka a ono ja imam 108/65. Gledala sam u trudnicku knjizicu, proslu cijelu trudnocu sam imala tlak izmedu 100/60 i 110/65. Tako da je kod mene to normalno ali ove glavobolje, uzas. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.