Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dddd30

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Moina

    dddd30

    Mene zanima samo jel neka od vas pije Femibion? Meni jako prija i doktor mi je rekao da ga mogu piti, sad sam 12 sedmica i da li sad mogu preci na Femibion 2?
    Bok bok. Ja sam pila femibion u prosloj trudboci i sad ga isto pijem. Samo prati svoje tjedne trudnoce i kako pise ja kutiji. Kad je vrijeme za fembion 2 (mislim da od 12+0) samo predi an femibion 2. Meni je isto super

    Da pa ja sam sad 12+1 i ukljucila sam ga od danas 😊 nego nisam bila sigurna da li trebam cekati punih 13 sedmica da bude ili cim bude punih 12 i udjem u 13 😄 ali hvala ti, pocela sam danas sa Femibion 2 🥰 

  • Avatar misko123

    misko123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Evo i mene napokon nazad među zive.😅😅
    Definitivno nije mi bila muka od Femibiona vec standarde trudnice muke,tablete sto sam dobila preporodile su me,napokon mogu leci i zaspati u SVOM krevetu(inace sam bila u sobi od Emili sa zdijelom za svaki slucaj jer nema stajanja kad krene i da sam blize wc) bez povracanja takoder ujutru i preko dana mi je toliko lakse za neopisati.Sad osjetim kao da mi je muka ponekad(cc 2-3 put dnevno) ali ne povracam i apetit mi se pojacao sad bi svasta nesto mogla da grickam bez problema.Danas sam cak izdrzala bez povracanja citav dan,a imala sam goste jer smo naknadno slavili moj rox...💪💪

    2018-Prva trudnoca u 15 tjednu izgubljena beba zbog hematoma
    2020-Druga trudnoca izgurana do kraja sa komplikacijama,ali mali misko je tu😊
    04.2024. Nazalost Blight ovum u 8/9 tjedan
    17.06.2024 zadnja menstruacija i plusic je tu 😊

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 263

    Prijavi adminu

    Nove cure dobrodošle😊
    Misko suuuper za mučnine, koje si to tablete dobila? Meni je već sve prošlo od mučnina al me baš zanima😊
    Moonika sretno s pregledom danas.
    Ostale cure javite se, nadam se da ste sve dobro😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    dddd30

    Moina

    dddd30

    Mene zanima samo jel neka od vas pije Femibion? Meni jako prija i doktor mi je rekao da ga mogu piti, sad sam 12 sedmica i da li sad mogu preci na Femibion 2?
    Bok bok. Ja sam pila femibion u prosloj trudboci i sad ga isto pijem. Samo prati svoje tjedne trudnoce i kako pise ja kutiji. Kad je vrijeme za fembion 2 (mislim da od 12+0) samo predi an femibion 2. Meni je isto super
    Da pa ja sam sad 12+1 i ukljucila sam ga od danas 😊 nego nisam bila sigurna da li trebam cekati punih 13 sedmica da bude ili cim bude punih 12 i udjem u 13 😄 ali hvala ti, pocela sam danas sa Femibion 2 🥰

    Vitamini i folna, mislim da ne mozes fulat uzimala ih 12+1 ili 13. Radi se samo o nekoj dozi koje kao ima vise ali nije to nesto velika razlika. bitno da pijes. :) 

  • samy_lo

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    misko123

    Evo i mene napokon nazad među zive.😅😅
    Definitivno nije mi bila muka od Femibiona vec standarde trudnice muke,tablete sto sam dobila preporodile su me,napokon mogu leci i zaspati u SVOM krevetu(inace sam bila u sobi od Emili sa zdijelom za svaki slucaj jer nema stajanja kad krene i da sam blize wc) bez povracanja takoder ujutru i preko dana mi je toliko lakse za neopisati.Sad osjetim kao da mi je muka ponekad(cc 2-3 put dnevno) ali ne povracam i apetit mi se pojacao sad bi svasta nesto mogla da grickam bez problema.Danas sam cak izdrzala bez povracanja citav dan,a imala sam goste jer smo naknadno slavili moj rox…💪💪

    I mene zanima o kojim tabletama se radi ? :) 

    💙 H
    💜A
    ❤ Z

  • Marija0911

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Evo i mene medu zivima, iako nisam bas ziva hahaha
    Uz extra zivotni raspored koji mi trenutno ne dopusta vise od 4-5 sati sna dnevno, toliko mi je lose da mi se place cijeli dan..ne povracam bas svaki dan, ali skoro mi je najdrazi dio dana kada povracam jer mi je onda barem kratko bolje 
    Trebala sam imati pregled proslu srijedu, pa cetvrtak, ali oba su termina otpala jer mi se osiguranje nikako nije aktiviralo (preselili smo se nedavno van RH), a nisam htjela dati 280 EUR za pregled. To mi je bas nekako too much zbog nekog zastoja u proceduri. Uglavnom, valjda cu imati ovaj cetvrtak sto mi je cak i draze jer cu tada biti 7+0 pa mozda bude nesto konkretnije 
    U svakom slucaju, pridruzujem se pitanju o nazivu tih carobnih tableta? 

  • Avatar moonika

    moonika

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure. Evo ja sam danas obavila pregled. Nažalost mi nalaz štitnjace nije dobar (tsh2.98) i dobila sam terapiju Euthyroxa. Malo me to zabrinulo ali nadam se da će uz terapiju biti bolje.
    No danas mi je radila i onaj mini anomaly sken. Prilicno ga je brzo napravila, u svega par minuta. Pa me zanima kako je vama izgleda taj pregled? 
    A u srijedu planiram ići na Panoramu.
    A sljedeći pregled mi je 21.10. 
    I isto da komentiram da se baš mučim sa robom. Kako je zahladilo sve me stišće oko trbuha. Kombinirani neku svoju robu ali bezuspješno haha tražim on Line šta kupiti pa ne znam di da gledam i šta. Šta vi cure nosite ovih dana na 10 stupnjeva? 

    💁🏼‍♀️32god
    💁31god

  • Mimi_21

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Mi se isto vracamo medu zive nakon sto su nas poharale vrticke viroze, i malu i mene. Napokon se sve smirilo, pa se polako vracamo u zivot. Meni su se skoro svi simptomi smirili, pa je odmah lakse. U cet sam imala kombinirani, na Uzv je sve super, sve se odlicno razvija, jos cekamo krvne nalaze. Moonika meni je radila Uzv nesto vise od pola sata, ali beba nije bas bila suradljiva pa ju je doslovno lovila..🤣 Sto se tice odjece isto muku mucim, pogotovo zato sto se za posao moram pristojno obuci,  a sve me stisce i sve mi je neudobno, definitivno moram u neki jesensko-trudnicki soping. 🤣


    👩 33g
    🧔33g
    👧 2g
    7/24 +

  • Avatar misko123

    misko123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Sorry sto kasnim sa odgovorom.
    Tablete se zovu XONVEA moje su od 10mg.Pijem 1 navecer i 1 ujutru.
    Danas sam samo ujutru popila kad sam ustala i iskreno navecer sam zaboravila ali hvala Bogu ne osjecam nikakve mucnine i danas sam cak pojela 1 hamburger i svu porciju pomfrija i 2 kockice cokolade😅🫣🫣.Meni cini se djeluju i na apetit bas se nesto otvorio hahaha😅
    Za mene je to cudno jer inace se bas zdravo hranim pa ovo danas je bio pravi sok za malu i muza sto sam rekla idemo jesti brzu hranu.
    Ja ga nisam platila jer je bio na recept,s tim da sam ja doslovno na zraku zivjela haman 1 mjesec i stvarno je bio problem sa povracanjem.ginic je prvo nesto govorio za caribien tablete,a dao mi ove.Mozda su slicnog sastava stvarno nezz...eto mozda nekoj od vas pomogne ako je u istoj situaciji.

    2018-Prva trudnoca u 15 tjednu izgubljena beba zbog hematoma
    2020-Druga trudnoca izgurana do kraja sa komplikacijama,ali mali misko je tu😊
    04.2024. Nazalost Blight ovum u 8/9 tjedan
    17.06.2024 zadnja menstruacija i plusic je tu 😊

  • Avatar misko123

    misko123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Ja stvarno nisam u stanju staviti sliku  tableta pokusavam na sve nacine pa ako sta jos bezveze bude nemojte zamjeriti.

    2018-Prva trudnoca u 15 tjednu izgubljena beba zbog hematoma
    2020-Druga trudnoca izgurana do kraja sa komplikacijama,ali mali misko je tu😊
    04.2024. Nazalost Blight ovum u 8/9 tjedan
    17.06.2024 zadnja menstruacija i plusic je tu 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.