Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1416

    Prijavi adminu

    Aribari drago mi je da je sve u redu, kazu da ako je kombinorani uredan onda je sve uredno tako da nemas brige...joj mogu misliti za muza,moj nije bio uspio doci na pregled ali kad bude anomalyscan sa 20tj nadam se da hoce😆😊🤩
    Moj iduci pregled je 30.9 pa ako mogu na listu😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • Moina

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Cure sto radite da uspijete ostat budne kroz dan? 
    Koristim 300mg progesterona rnevno koji dodatno uspavljuje. Odspavam 8 sati kroz noc u komadu jer spavam sama, muz je sa malom. I oko 10 ujutro ja jedva gledam, onda oko 12 odspavam jos jedan sat i to mi nije dosta nego sam ko zombij. Danas idemo opet za hrvatsku, idemo k mojima jer je moja najbolja prijateljica rodila prije mjesec i pola pa da vidimo bebicu. Znaci kad mala zaspi u autu obavezno zaspim i ja, dok muz vozi ja spavam i cim dodemo zaspim. Ujutro se probudim i 2 sata kasnije mi se spava. Ja ne znam kako da se drzim budnom.

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1416

    Prijavi adminu

    Moina

    Cure sto radite da uspijete ostat budne kroz dan?
    Koristim 300mg progesterona rnevno koji dodatno uspavljuje. Odspavam 8 sati kroz noc u komadu jer spavam sama, muz je sa malom. I oko 10 ujutro ja jedva gledam, onda oko 12 odspavam jos jedan sat i to mi nije dosta nego sam ko zombij. Danas idemo opet za hrvatsku, idemo k mojima jer je moja najbolja prijateljica rodila prije mjesec i pola pa da vidimo bebicu. Znaci kad mala zaspi u autu obavezno zaspim i ja, dok muz vozi ja spavam i cim dodemo zaspim. Ujutro se probudim i 2 sata kasnije mi se spava. Ja ne znam kako da se drzim budnom.

    Ja koristim puno vise progresterona i jednostavno se borim da nezaspem,uglavnom uspijem ali se osjecam tada kao pijana🤣🤣 nemam rjesenja😁


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • Moina

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    tera_

    Moina

    Cure sto radite da uspijete ostat budne kroz dan?
    Koristim 300mg progesterona rnevno koji dodatno uspavljuje. Odspavam 8 sati kroz noc u komadu jer spavam sama, muz je sa malom. I oko 10 ujutro ja jedva gledam, onda oko 12 odspavam jos jedan sat i to mi nije dosta nego sam ko zombij. Danas idemo opet za hrvatsku, idemo k mojima jer je moja najbolja prijateljica rodila prije mjesec i pola pa da vidimo bebicu. Znaci kad mala zaspi u autu obavezno zaspim i ja, dok muz vozi ja spavam i cim dodemo zaspim. Ujutro se probudim i 2 sata kasnije mi se spava. Ja ne znam kako da se drzim budnom.
    Ja koristim puno vise progresterona i jednostavno se borim da nezaspem,uglavnom uspijem ali se osjecam tada kao pijana🤣🤣 nemam rjesenja😁

    Mogu mislit ako jos vise koristis. Ja ne mogu gledat, inace volim spavati ali ovo je kaos.

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi 🤰👩‍⚕️
    12.09 - Yvonne
    13.09 - Žuži1808, Sashka05, Anxiety, Lejla97
    16.09- Moonika
    17.09 - LeJe
    18.09 - Flower
    19.09 - Minnieus, Bebika
    20.09 - Bubamara19
    24.09- Moina
    25.09- Pjegica
    26.09 - AriBari, Tea
    30.09- Tera
    01.10 - Filomena
    03.10 - AriBari
    08.10 - Mimi21, Minnieus
    09.10 -MandM
    14.10- Lejla97
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808
    04.03 - Peppa88
    17.03 - Tera
    21.03 - Filomena, Lejla97
    25.03 - MandM
    27.03 - Mimi_21
    29.03 - AriBari
    31.03 - Moonika
    01.04 - Bebika, Bubamara19
    09.04 - Sashka5, Anxiety
    13.04 - Mama_ana
    14.04 - Flower
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    19.04 - Lolita1
    28.04 - LeJe
    01.05 - Minnieus
    Lolita kako je tebi prošao pregled?
    Minnieus tebe imam na listi i 19.9 za pregled je to neš krivo?
    Yvonne ti si još danas sretno pa javi😊
    Tera, Pjegica dodano😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Bebika

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Moina pecka kako koji put..jutros jako, jučer ništa ali zato jučer kvrga na mjestu uboda a danas ne. Nisam ni ja vjerovala da cu moci sama ali nekako me doktorica dovela na gotov čin jer sam si sama morala dati na prvom pregledu pa sam vidjela da nije tako strasno. Ja se pikam u noge, tak mi je najlakše sjedećki, svaki dan druga noga i u krug bockanje. Modrice imam a kazu da ne normalno. Sreca je je ljeto gotovo, ne moram u kratke hlače. Primaš samo do poroda ili jos poslije? 

    07/2024 + 🍀🌈

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Pjegica nemoj se sekirati, sad ćeš nakon potvrde trudnoće dobiti sve one silne uputnice za vađene krvi između ostalog i za trnasfuziju i antitijela, ali vjerujem da je u redu. Ali sada znaš za ovu trudnoću, da ti ona bude sigurna, a naročito ako je u planu još djece. Moj slučaj je manje od 1%, imam prijateljica rhd negativnih s pozitivnom bebom kojima je rhogam samo nakon poroda bio dovoljan. Ne bih voljela raditi nikakvu paniku među vama curke, samo osvjestiti da ovo što kažu da nema miješanja krvi mame i bebe osim ako ne dođe do vidljivih dokaza (porod, abortus, krvarenja) nije 100% točno i da u RH kaskamo za praksom koja se provodi vani, a to je rhogam u 28 tjednu ako je mama - a beba +, i u nekim zemljama booster u 35 tjednu. Ako ništa da same donesete odluku hoćete li slijediti tu praksu ili se držati ovog kako je😊
    Tako da brini sve će se to provjeriti na vrijeme i vjerujem da je ok.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Moina

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Bebika

    Moina pecka kako koji put..jutros jako, jučer ništa ali zato jučer kvrga na mjestu uboda a danas ne. Nisam ni ja vjerovala da cu moci sama ali nekako me doktorica dovela na gotov čin jer sam si sama morala dati na prvom pregledu pa sam vidjela da nije tako strasno. Ja se pikam u noge, tak mi je najlakše sjedećki, svaki dan druga noga i u krug bockanje. Modrice imam a kazu da ne normalno. Sreca je je ljeto gotovo, ne moram u kratke hlače. Primaš samo do poroda ili jos poslije?

    Mene miz pika od posle trudnoce, bio sa mnom na pregledu ali mene u trbuh. Jako me to pece.
    Prvi puta sam primala samo prvih 12 tjedana al sad kaze do 16+0. Na srecu ne moram cijelo vrijeme

  • Avatar misko123

    misko123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,nadam se da ste dobro i da su pregledi dobro prosli i da ce proci dobro kod mamica koje tek imaju pregled.
    Ja se nisam javljala odavno,mene povracanje toliko iscrpi da jedva odem po malu u vrtic.Moja relacija zadnjih haman mjesec dana je wc i krevet.Isprobala sam sve moguce ali nista doslovno sam do tog stadija dosla da povracam,a nemam sta vise za povrati ni trunku tekucine.Danas sam bila na pregledu bebica je super napreduje kako treba,kaze da je sve u granicama za 12+4 tjedana.
    Iduci pregled mi je 30.10.   A termin za porod je ostao 23.03.2025.
    Da li je neko od vas pio XONVEA tablete,rekao mi je da Femibion prestanem piti nekih 7-10dana i da isprobam ove tablete 2 puta dnevno,misli da mi mozda smeta Femibion....Puno pozdrava❤️❤️❤️

    2018-Prva trudnoca u 15 tjednu izgubljena beba zbog hematoma
    2020-Druga trudnoca izgurana do kraja sa komplikacijama,ali mali misko je tu😊
    04.2024. Nazalost Blight ovum u 8/9 tjedan
    17.06.2024 zadnja menstruacija i plusic je tu 😊

  • Avatar Pjegica.

    Pjegica.

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    AriBari hvala na objasnjenju, svejedno dok ne dode pregled necu bit na miru 🫣
    Sta se tice spavanja i pokusavanja ostat budna tokom dana ja zasad samo zijevam ko manijak al ne zaspivam jos uvijek. Kad bi se vozila negdje na duze vjv bi zaspala ko beba, ali nista ne koristim za taj umor samo izdrzavam.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.