Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Tera super odlično🥰
    Cure ja zvala doktoricu na trnasfuziji, rast je u jednim parametrima(onim s testnim eritrocitima), ali kaže da je to i dalje niski titar, nije zabrinjavajuć nalaz i očekivano je. Uvjerava me da se ne brinem i da ne mora nužno porast titra značiti da je bebi loše. Sve ono što sam vam pisala i što znam. Al bi bila mirnija i da titar miruje😅
    I ona je kroz redove rekla da mi je ovo posljednja trudnoća s mojim pozitivnim partnerom. Jer će dalje biti sve rizičnije. No s obzirom na godine nismo ni planirali više od dvoje djece😅
    Ništa pozitivno dalje i nadati se da će sve biti ok😊
    Sutra anomaly i nifty, to nam je prvi korak, ako tu već nešto ne valja znamo koji su koraci, ako je sve ok idemo dalje hrabro🙏💪


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1417

    Prijavi adminu

    AriBari

    Terasuper odlično🥰
    Cure ja zvala doktoricu na trnasfuziji, rast je u jednim parametrima(onim s testnim eritrocitima), ali kaže da je to i dalje niski titar, nije zabrinjavajuć nalaz i očekivano je. Uvjerava me da se ne brinem i da ne mora nužno porast titra značiti da je bebi loše. Sve ono što sam vam pisala i što znam. Al bi bila mirnija i da titar miruje😅
    I ona je kroz redove rekla da mi je ovo posljednja trudnoća s mojim pozitivnim partnerom. Jer će dalje biti sve rizičnije. No s obzirom na godine nismo ni planirali više od dvoje djece😅
    Ništa pozitivno dalje i nadati se da će sve biti ok😊
    Sutra anomaly i nifty, to nam je prvi korak, ako tu već nešto ne valja znamo koji su koraci, ako je sve ok idemo dalje hrabro🙏💪


    Samo pozitivno,biti ce to sve u redu😊 sretno na anomaly :)


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Hvala tera🥰
    Javim se sutra, ostale cure s pregledima, javite se nadam se da je sve ok😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar Lejla97

    Lejla97

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    tera_

    Kawa dobro dosla😍
    Svima curama sretno na pregledima..
    Moj nalaz je stigao sa kombinoranog testa i sve je uredno🥰

    Jesi si pojela ujutro ili si isla nataste? Tu se vidi i spol po krvi ? Ja prvi puta idem prekosutra🫣

    27👱🏻‍♀️ 44🧔🏽‍♂️
    16.07➕❤️

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1417

    Prijavi adminu

    Lejla97

    tera_

    Kawa dobro dosla😍
    Svima curama sretno na pregledima..
    Moj nalaz je stigao sa kombinoranog testa i sve je uredno🥰
    Jesi si pojela ujutro ili si isla nataste? Tu se vidi i spol po krvi ? Ja prvi puta idem prekosutra🫣

    Jela sam posto samo prije toga vadila krv za krvnu grupu, ja nisam dobila kojeg je spola, mislim da je to na prenetalnim testovima, a i na uzv mi nije nista receno😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Lejla ne vidi se spol u kombiniranom. I smijes jesti, to ne smiješ kada radiš krvnu sliku, pa se vadi glukoza i masnoće😊
    Osim ako ti neće raditi i krvnu sliku.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar Tea96

    Tea96

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Bok cure!!
    Javljam se nakon pregleda koji je bio danas, trebali smo se druskati jucer ali nisam mogla mijenjati smjenu.
    Pregled je prosao super , bebica je tocno 8+6 , srceko kuca🥳 , ja sam bila pre nervozna jer je prosla trudnoca zavrsila tocno sa 8+6.
    Sljedece druzenje imamo 26.9.
    Dobrodoslica novim curkama, cestitam na dobrim pregledima, a curama koje imaju nazalost neki problem nadam se da ce te uskoro moci odahnuti i uzivati u svojim trudnocama. Sretno na pregledima u narednim danima ☺️
    Uz svoju trogodisnjakinju i posao ne stignem bas pisati ali vas citam. ☺️☺️ 


    6/2021 👧
    2/2024 💔

  • Bebika

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Bok cure, pročitala sam ugl sve što se pisalo ovih dana…čestitam na srčekima ❤️❤️❤️ pozitivnim pregledima…novim curama koje su se pridruźile šaljem pozdrave i dobrodošlicu..za djevojku koja je imala biokemijsku želim reći da mi je jako žao iako te ne poznajem..meni je gin rekla da koliko god je uzasno iskustvo bar znas da možeš zatrudniti i bolje da ode jako rano…nažalost kad prođeš te stvari iduća trudnoća ne može i neće biti mirna koliko god se trudio da budes zen..uvijek je prisutna nervoza pred pregled..zato jedva čekam da bar prođe prvo tromjesečje pa ćemo nadam se biti mirnije…
    Ja sam od petka na heparinu, dajem si clexane inekcije svaki dan..više preventivno nego terapijski jer nalazi od trombofilije su mi uredni..imam samo 2 mutacije za koje se inače ne prepisuje heparin ali meni su dali zbog genetike(2 sestre su se bockale cijelu trudnocu i babinje) godina i prijašnjih spontanih. Prvi put mi je bilo bas bed piknut se sama a dalje se navikneš..osjećam kao neku sigurnost..radila sam i ultrazvuk štitnjače..imam tvorbu od 3 cm na desnom režnju tipa cista i da ćemo obrađivati par mj nakon poroda tako da eto idemo dalje s pregledima 😁 bar ce trudnoća prije proći uz sve ovo 

    07/2024 + 🍀🌈

  • anxietylevel100

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Bila sam na pregledu danas
    10+2
    Nifty radim isključivo zbog svog mira i straha od tih anomalija, i rekli su da sutra radim. Doktor je rekao da imam hronicni cervicitis i dao mi antibiotske vaginalete, rekao je da briseve uradim nakon sto prestanem koristiti te vaginalete. Brinem se malo oko rezultata briseva da nece naci kakvu gadnu bakteriju, al eto 

  • Avatar Lejla97

    Lejla97

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    AriBari

    Lejla ne vidi se spol u kombiniranom. I smijes jesti, to ne smiješ kada radiš krvnu sliku, pa se vadi glukoza i masnoće😊
    Osim ako ti neće raditi i krvnu sliku.

    Okej❤️
    Idem na uzv i vadenje krvi nakon toga, u prosloj trudnoci nisam isla pa mi je to sve novo sad sa ovim bebijem🫣 

    27👱🏻‍♀️ 44🧔🏽‍♂️
    16.07➕❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.