Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lucq

    lucq

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu


    Čestitam curama koje su rodile😍 i sretno vama koje trebate uskoro💖
    Alexica i Mary i ja sam kod Podobnika tako da me bas zanima kako ce vam proci porod
    Mene dokt koja mi tamo vodi trudnocu nije slala nigdje zbog loseg ogtt nego mi je samo rekla da drzim dijetu 🤷‍♀️

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    Čula sam za dosta slučajeva da porod krene spontano noć prije dogovorene indukcije. Fascinantno mi je to. Čak 2 frendice koje osobno znam imaju to iskustvo, a čula sam i još priča. Držim fige i vama. 🤞 Valjda se žene opuste skroz znajući da je tako brzo i onda krene samo. 
    Bome puno vas rađa kod Podobnika, cvate im biznis. 😁

    2020. 👦🏻

  • Avatar Malena1122

    Malena1122

    Broj poruka: 970

    Prijavi adminu

    amystiqa

    Čula sam za dosta slučajeva da porod krene spontano noć prije dogovorene indukcije. Fascinantno mi je to. Čak 2 frendice koje osobno znam imaju to iskustvo, a čula sam i još priča. Držim fige i vama. 🤞 Valjda se žene opuste skroz znajući da je tako brzo i onda krene samo.
    Bome puno vas rađa kod Podobnika, cvate im biznis. 😁

    Tako mi je bilo s curkom. Ne vjerujem da će me posrat dva puta 🤣

    💁🏽‍♀️ 34
    💁🏽‍♂️31
    👧🏻 2022
    Panorama low risk✔️💙
    Fragmin 2500 💉
    Eutirox 100

  • Avatar WhiteOrchid

    WhiteOrchid

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    amystiqa

    Čula sam za dosta slučajeva da porod krene spontano noć prije dogovorene indukcije. Fascinantno mi je to. Čak 2 frendice koje osobno znam imaju to iskustvo, a čula sam i još priča. Držim fige i vama. 🤞 Valjda se žene opuste skroz znajući da je tako brzo i onda krene samo.
    Bome puno vas rađa kod Podobnika, cvate im biznis. 😁

    Meni je tako bilo s 2 bebom. Znači indukcija dogovorena ujutro u 7h a meni puknuo vodenjak i trudovi krenuli u 1h ujutro, rodila sam u 4.30h. 😀

  • lalllla

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Meni je indukcija bila dogovorena u ned u 7 ujutro, a porod mi je poceo s trudovima u petak kasno navecer😂😂

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png

  • Avatar Malena1122

    Malena1122

    Broj poruka: 970

    Prijavi adminu

    Meni u 7:30 a trudovi krenuli u 5 

    💁🏽‍♀️ 34
    💁🏽‍♂️31
    👧🏻 2022
    Panorama low risk✔️💙
    Fragmin 2500 💉
    Eutirox 100

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    Eto izgleda da je stvarno čest slučaj. 😁

    2020. 👦🏻

  • Avatar Zelena123

    Zelena123

    Broj poruka: 565

    Prijavi adminu

    Alexica i malena, još 2 bebe do kraja tjedna :D. Držim fige za super porod!

    👩 1994 god. PCOS, endometrioza. AMH 14.5
    🧑 1991. Sve ok
    Poliklinika IVF
    12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
    Ivf postupak -->07.07. - FET, vraćena 1 morula (ostalo 8 smrzlića)
    19.07. - beta 700, 21.07. beta 1424
    Panorama low risk - Boy 💙

  • 12345M

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Ja cu bit trudna jos sto godina kak je krenilo 😂 Sve si mislim sad ce kad ono nista, ima jos 10 dana al meni se to cini ko sto godina 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;54;28/st/20240220/dt/6/n/Arton/k/253f/age.png

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1463

    Prijavi adminu

    Alexica

    Mary36

    Alexica

    Mary navodno moze biti od stresa, ali uzmi u obzir da i aparatici mogu cak i dosta odstupati. Dali su ti da ne radis guk profil s epruveticama vec s aparaticem? Blago tebi, meni to epruvetama oduzelo bar 5 godina zivota.Negooo, evo mene s pregleda… jos uvijek se nista ne otvaram.
    Malac cak nije ni smjestio jos glavu u fiksnu poziciju tako da je moguce da je to i razlog.
    Dzabe mi datulje, caj i sve ostalo sto radim 😂
    Ugl imam indukciju dogovorenu u petak ako nesto ne krene ranije.
    Ja sam odlučila jer mi ginekolog na zamjeni nije bio baš nešto ( pregledi traju doslovno pet min, ne pogleda ništa osim možda otkucaje, nije me poslao ni krvnu sliku vaditi od početka trudnoće i takve stvari, a moja gin je na porodiljnom ) voditi dalje trudnoću kod Podobnika, a tamo ću i roditi. Tako da zbog toga mogu vaditi sama krv s tim aparatićem i slati im vrijednosti. Da idem državno morala bi vaditi te epruvetice. Napravila sam jedan profil tako u Vuk Vrhovcu i bio je isto uredan. Jedino mi je kod njih bio taj natašte šećer 5.1 kad sam radila ogtt. Nakon glukoze su dobri rezultati. A epruvete su stvarno koma i bilo mi je baš stresno što sam ih morala cijele napuniti…s aparatićem je dovoljna jedna mala kapljica. Beba je bila kilu i sto grama na zadnjem pregledu, čak lakša nego prva kćer koja se rodila s tri i pol kg.Super, ti uskoro ideš roditiDržim fige da sve super prođe i još bolje da krene prirodno do petka 👍🏻
    O pa evo i ja sam kod podobnika :) onda ces tu imati iskustvo iz prve ruke.
    Ovo s guk profilom i epruveticama sam radila prije pregleda kod njih. Sad znam za iduci put 😂

    Ajde super, onda napiši kako je sve prošlo. Baš me zanima tvoje iskustvo. Ja sam prvu kćer u Petrovoj rodila i bome sam se napatila. Pukao mi je vodenjak s 39 tjedana, a cerviks mi je bio još uvijek 4 cm . Nadam se da će sada sve ići brže i bolje. Jel tebi ovo prvo dijete ili? Inducirati te žele zbog šećera? 


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.