Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Baby.nb.3

    Maša🤰🏼

    Baby.nb.3

    Anchi, čestitam i brz oporavak 🥰 Vladimire, dobrodošao! 💙
    Maša, ti si iz Rijeke? Čudno mi je da u Ri nema nigdje nego da moraš ići u Pulu 🙄
    Što se tiče cijepljenja i straha od igle, svaki dan si dajem injekciju u trbuh, peče, ne mogu reći, i već mi stvarno ide na živce, trbuh mi je sav ljubičast i zelen, pa evo, znam da nije utjeha, ali dala sam si već kroz tri trudnoće sigurno 700 injekcija, možeš i ti jednu 💪
    Uuuh svaka ti cast 🥹💪
    Nisam iz rijeke , ja sam iz istre :) iz centra istre , ali uspila sam dobit telefonom i mogu doc u Pazin u 12:00 tako da idem 😳🥳
    Samo rodit idem u rijeku 😂
    Gdje si zvala, kod svoje dr ili u zzjz?

    Zvala sam zzjz i rekli su da dodem u 12:00 i onda sam bila i rekli su mi da rade samo srijedom . Tako da moram ic srijedu ponovno …

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g 12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Sandra ful se trudim pisat knjizevni jer ako ne me 98% njih nebi razumijelo ali ocito mi bas negre 😂

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g 12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

  • tear_of_happiness

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Anchii97

    Zdravo svima, Vladimir je stigao 10.02 u 38+4 dana ❤️ Danas smo stigli kući

    Čestitkeeee, neka je zdrav i vesel Vladimir 🍀🥳 mazite se i pazite 🥰 
    Napiši nam kako je sve prošlo kad stigneš.
    Malena sretnooo sutra, evo i tvoje bebice još malo 💖

    33👙 36🩳
    MPO 6/23, 4.7. ➕️

  • BlackRose

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Malena1122

    Lista pregleda:Sandra25 12.2Alexica 12.2Baby.nb.3 12.2Malena1122 13.2Antonela2024 13.2Zelena123 20.2Anica88 20.2lalllla 21.2amystiqa 21.2Maša 26.2

    Pises me 5.3. 🙂

  • BlackRose

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Anchii97

    Zdravo svima, Vladimir je stigao 10.02 u 38+4 dana ❤️ Danas smo stigli kući

    Čestitam 🙂🥰

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1463

    Prijavi adminu

    Sandra25

    Maša🤰🏼

    Anchy čestitam na bebacu 🩵 mazite se i pazite i javi nam kako je proslo kad stignes 🤞
    Opet pitanje za hripavac odlucila sam ipak da se idem danas cjepit, nekako cu bit mirnija pa se nadam ako rodim prije da ce preko mlijeka uspit dobit svu potrebnu zastitu. ALIja se uzasno bojim igla. NEKA MI NETKO TKO JE BIO NA CJEPIVU KAZE KOLIKO TO JAKO BOLI 😪😪😪 i koliko je velika igla sve me zanima prije nego idem. Evo sjedim doma spremna i cekam vas odgovor hahahah
    Sandra nadam se da cete izbjeci vodene kozice 🤞 ima li koje tockice ili nema nista ?
    Nema za sada nikakve tockice. 🙌🏻

    Moja je prvu kozicu dobila ispod kose, izgledalo mi je kao da se ogrebla. Drugu u oku , onda sam pak mislila da joj je kapilara pukla od bazena. Tek su nakon toga krenule po tijelu. Uglavnom sretno, držim fige da nisu kozice.


  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    Anchii čestitke na bebici! ❤️Javi nam kad uhvatiš vremena kako je prošlo i gdje si rodila! Ostale cure sretno na pregledima.

    2020. 👦🏻

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1463

    Prijavi adminu

    Čitam temu malo unatrag i vidim da su neke cure već rodile, čestitke 🎉🥳 !!!
    Ja imam slijedeći pregled 01.03. Kupila sam si aparatić za mjerenje šećera kod kuće i mogu reći da je to puno elegantnije nego punjenje bočica za Vuk Vrhovec. Prije dva dana sam si sama radila guk profil doma i rezultati su mi 4.6 (natašte), 4.8, 5.1 (2h nakon ručka) i 4.9. Tako da imam dojam da je moj šećer zapravo dosta nizak, a ne visok. Nije mi jasno kako su mi oni izmjerili 5.1 natašte, kad nakon jako obilne večere imam 4.9, a bila nam je godišnjica taj dan pa smo išli u restoran ( pojela sam predjelo, glavno jelo i čak pola deserta ). Da li je možda moguće da mi je tako skočio šećer od stresa jer se uzrujam zbog vađenja krvi? 


  • Alexica

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    Mary navodno moze biti od stresa, ali uzmi u obzir da i aparatici mogu cak i dosta odstupati. Dali su ti da ne radis guk profil s epruveticama vec s aparaticem? Blago tebi, meni to epruvetama oduzelo bar 5 godina zivota.Negooo, evo mene s pregleda… jos uvijek se nista ne otvaram.
    Malac cak nije ni smjestio jos glavu u fiksnu poziciju tako da je moguce da je to i razlog.
    Dzabe mi datulje, caj i sve ostalo sto radim 😂
    Ugl imam indukciju dogovorenu u petak ako nesto ne krene ranije.

  • tear_of_happiness

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Alexica

    Mary navodno moze biti od stresa, ali uzmi u obzir da i aparatici mogu cak i dosta odstupati. Dali su ti da ne radis guk profil s epruveticama vec s aparaticem? Blago tebi, meni to epruvetama oduzelo bar 5 godina zivota.Negooo, evo mene s pregleda… jos uvijek se nista ne otvaram.
    Malac cak nije ni smjestio jos glavu u fiksnu poziciju tako da je moguce da je to i razlog.
    Dzabe mi datulje, caj i sve ostalo sto radim 😂
    Ugl imam indukciju dogovorenu u petak ako nesto ne krene ranije.

    Ajmeeeee, znači najkasnije u petak si sa svojom pinkicoooom 😍 želim ti da krene ranije i da bude brzo 🍀😘

    33👙 36🩳
    MPO 6/23, 4.7. ➕️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.