Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    BlackRose

    Mene su ujutro probudili menstrualni bolovi i vise manje me skroz drze. Zna se malo smanjiti intenzitet pa opet pojacati. Proljev od jucer. Bas me zanima sta ce mi danas na pregledu reci, ali vjerujem da je to sve samo priprema i da cu se jos nacekati 😅

    Sretno na pregledu i javi nam što kažu. Ponesi ti za svaki slučaj torbu za bolnicu, nek se nađe. 

    2020. 👦🏻

  • Avatar lucq

    lucq

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    WhiteOrchid Čestitam 💐💓

  • Avatar Martinaaa_

    Martinaaa_

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Mrva1104

    Martinaaa_

    Mrva1104

    Danas sam bila na pregledu i jos uvijek sam zatvorena, ostalo je u redu i plodna i polozaj malca. Kako me gin gledao vaginalno tako imam sukrvicu cijeli dan, rekao mi je da je to normalno da ce se smiriti. Ima li jos koja curka sa takvim iskustvom? Do sad nikad nisam imala krvi poslije vaginalnog pregleda.
    Ja sam imala krv nakon pregleda, poslije toga smedi iscjedak.ali meni je taj prdgled bio jako bolan, ne znam kako je tebi bilo. I poslije toga sam se otvorila 2 prsta
    Poslije koliko ti je krenuo porod?

    Pregled je bio u 5 popodne, porod krenuo u 2 ujutro

    💓

  • Avatar Martinaaa_

    Martinaaa_

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Whiteorchid cestitam! 🥳🥳

    💓

  • Mrva1104

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    WhiteOrchid cestitaaam!! 🥰
    Zelena super sto danas idete kuci. Nadam se da cete u toplini i opustenosti doma cim prije uspostaviti dojenje i ritam koji vama odgovara. 
    Sandra i BlackRose sretno! 
    Mene samo zdjelica boli jutros. I bas mi je falilo da se sad prehladim, kisem i nos zacepljen. Divota. 


    💙

  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Mrva, ja sam više puta čula i pročitala da kao "prehlada" može biti znak skorog poroda. 😜😃
    Whiteorchid, čestitam! ❤️

    Cure na pregledima, javite se i sretno! 

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗

  • Mrva1104

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Tratinčica123☺

    Mrva, ja sam više puta čula i pročitala da kao "prehlada" može biti znak skorog poroda. 😜😃
    Whiteorchid, čestitam! ❤️
    .
    Cure na pregledima, javite se i sretno!

    A daj me nemoj 🤯😂 
    Nikad nista ne dobivam na nagradima ali me jutros docekala jedna, mozda je druga u rukama do kraja dana. Nista me ne bi cudilo 😂😂😂😂


    💙

  • Avatar WhiteOrchid

    WhiteOrchid

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Hvala cure na čestitkama ❤️
    Meni su u rađaoni bili dr. Zlopaša i Velena Radošević i oni su se potrudili maksimalno mi olakšati i potaknuti otvaranje. Rodila sam bez kapi dripa samo uz jednu dozu gela 👌
    Sretno cure kojima kreće i samo hrabro, kad je najteže znajte da ste blizu cilju a onda se sve i zaboravi 😀

  • Leptirica123

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    WhiteOrchid čestitam na malenoj curici, brz oporavak želim! 🥰❤️
    Ja danas bila na pregledu u TA,danas sam 37+6,, više od 3 sata provela tamo kolika je gužva bila, radili mi samo ctg koji je ok, bez ikakvih trudova. Pregled mi nisu radili, to će sljedeći tjedan kad ponovno dođem..
    Sinoć sam cijelu noć imala kontrakcije, ali ovaj put bolne, ali u nepravilnim razmacima, malo sam jučer više bila na nogama pa možda zato, s obzirom da je ctg bio danas ok.. 
    Već mi je dosta ovog geganja,bolova, više bi se porodila, ali se ovaj moj malac neda, još ćemo se načekati očito.. 😂😂

  • Leptirica123

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    amystiqa

    Lista pregleda:
    Antonela2024 4.4.
    Baby.nb.3 5.4.Mary36 10.4.
    amystiqa 11.4.Sretno cure!
    🌺…Pišite mi termine pregleda za idući update.

    Sljedeći pregled mi je 10.4.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.