Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BlackRose

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Evo i ja sam obavila pregled. 2,5 sata cekanja 🙈
    Sve je u redu, plodne vode ima, ctg ok (makar sam bila skoro sat vremena bez da su rekli zbog cega). Spomenula sam mu menstrualne bolove i veli da je tesko tu bilo sto prognozirati. Moze biti da se za par sati vratim s pravim trudovima, a moze biti i da se nista ne događa. Vaginalni pregled nije radio jer veli da taman i da sam otvorena 5cm, a nemam trudove, ionako bi me poslali doma u tim tjednima da cekam trudove. 
    Beba je procjenjena na cca 3200g, ali veli da je u rasponu od 2800 do 3600g prava tezina. Nekako cu tu vjerovati procjeni svojeg ginekologa jer ipak ima noviji ultrazvuk 😅
    Sljedeci pregled imam 10.4. ako ne krene ranije

  • LavicaBP

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Čestitam Whiteorchid Ja se vratila s pregleda, danas je bila užasna gužva na sv.duhu tako da sam čekala 3h na pregled...već sam mislila da ću rodit tamo 🤣🤣
    Sve je super, ovo što me rastura zdjelica od bolova kaže da je zato jer je curka već jaako nisko glavom u porođajnom kanalu pa da je to normalno, ima već skoro 3kg, plodne vode uredno i sve super. Doktorica je radila samo ulz i unatoč gužvi mi sve baš lijepo detaljno pokazala i objasnila tako da bi baš pohvalila dr.Orlović! 😊
    Idući pregled 10.4.

    👩 1994 god.
    🧑 1992 god.
    aspiracija 9.8 -> 11 🥚 -> 8 embrija (ICSI) -> 5 blastocista -> 4 ❄️, transfer 1 blastociste 14.8.
    28.8. (14.dnt) beta 431 😍 30.8. (16.dnt) beta 1040 😍 Panorama low risk ✅️ it's a girl 💕

  • Avatar Yellowsubmarine

    Yellowsubmarine

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    WhiteOrchid cestitam! 🧡
    Cure, super za preglede, nek su uredni i nek se pokrene kome sta treba 😅😃
    Ja sam jutros malo vise bila aktivna za moju svakodnevnicu i sad mi otpada dole sve. LaviceBP mene ti isto tako dole doslovno rastura, evo pogotovo danas, rekla bi da nemogu niti hodati 😵‍💫 gin prosli tjedan govori da je to isto normala jer ce beba biti sve niže😅 ovo mi je druga trudnoca al u prvoj mi ovo nikad ovako nije bilo, niti na kraju🤷🏼‍♀️🤣

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    LavicaBP

    ČestitamWhiteorchidJa se vratila s pregleda, danas je bila užasna gužva na sv.duhu tako da sam čekala 3h na pregled…već sam mislila da ću rodit tamo 🤣🤣
    Sve je super, ovo što me rastura zdjelica od bolova kaže da je zato jer je curka već jaako nisko glavom u porođajnom kanalu pa da je to normalno, ima već skoro 3kg, plodne vode uredno i sve super. Doktorica je radila samo ulz i unatoč gužvi mi sve baš lijepo detaljno pokazala i objasnila tako da bi baš pohvalila dr.Orlović! 😊
    Idući pregled 10.4.


    Mi bi se mogle i sresti u rodilištu ako moj urani mrvicu. Već sam Anicu upoznala u predrađaoni pa tko zna. 🤭Super cure za dobre preglede! 👌

    2020. 👦🏻

  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    Ja mislim da je nas zenski mozak lud skroz. Znas da ces dozivit najgore bolove u zivotu i da ce bolit ko vrag, al molis Boga da se pokrene🤣 ludo skroz

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu


    Lista pregleda:
    Antonela2024 4.4.

    Baby.nb.3 5.4.
    Mary36 10.4.
    Leptirica123 10.4.
    BlackRose 10.4.
    LavicaBP 10.4.
    amystiqa 11.4.Sretno cure!
    🌺

    2020. 👦🏻

  • Baby.nb.3

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Čestitam na brzom porodu i super pregledima 🥰🥰 
    Sretno svima kojima se nešto pokrenulo i da ide sve brzo i lako 🤗

    💔💔💔 3 missed ab
    💙 prva mrva
    💙 šašavko
    💔💔 2 missed ab
    💙 Hrabri Palčić

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    Sandra25

    Ja mislim da je nas zenski mozak lud skroz. Znas da ces dozivit najgore bolove u zivotu i da ce bolit ko vrag, al molis Boga da se pokrene🤣 ludo skroz

    A čuj, znaš da beba mora van kako god okreneš. Bolje prije nego kasnije. 🤭

    2020. 👦🏻

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2053

    Prijavi adminu

    Moj iduci pregled 18.4
    Danasnji pregled prosao ok. Beba procijenjena 2700. Ali mi je plodna voda na gornjoj granici. Kaze dr nije jos nista alarmantno. Ctg dobar. Uzeli mi bris za streptokok.

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍🤵31 👰29

  • LavicaBP

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Yellowsubmarine

    WhiteOrchid cestitam! 🧡
    Cure, super za preglede, nek su uredni i nek se pokrene kome sta treba 😅😃
    Ja sam jutros malo vise bila aktivna za moju svakodnevnicu i sad mi otpada dole sve. LaviceBP mene ti isto tako dole doslovno rastura, evo pogotovo danas, rekla bi da nemogu niti hodati 😵‍💫 gin prosli tjedan govori da je to isto normala jer ce beba biti sve niže😅 ovo mi je druga trudnoca al u prvoj mi ovo nikad ovako nije bilo, niti na kraju🤷🏼‍♀️🤣

    Ehh da, tako je meni bilo jučer, doslovno sam jedva do wca hodala koliko me sve bolilo, danas je malo bolje ali eto. Kaže zbog simfize i da ako će mi baš otežavati život da će me poslat na daljnje neke pretrage (što sam sve zaboravila jer - trudnički mozak 🙄). Sutra idem fizioterapeutu pa ću vidjet hoće mi ona išta pomoći i olakšati ili trpim još "malo" 🙈Amystiqa moguće! Nikad ne znaš kad će kome krenuti, možda budemo i skupa u sobi 🤣🤣

    👩 1994 god.
    🧑 1992 god.
    aspiracija 9.8 -> 11 🥚 -> 8 embrija (ICSI) -> 5 blastocista -> 4 ❄️, transfer 1 blastociste 14.8.
    28.8. (14.dnt) beta 431 😍 30.8. (16.dnt) beta 1040 😍 Panorama low risk ✅️ it's a girl 💕

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.