Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    Mrva1104

    Danas sam bila na pregledu i jos uvijek sam zatvorena, ostalo je u redu i plodna i polozaj malca. Kako me gin gledao vaginalno tako imam sukrvicu cijeli dan, rekao mi je da je to normalno da ce se smiriti. Ima li jos koja curka sa takvim iskustvom? Do sad nikad nisam imala krvi poslije vaginalnog pregleda.

    Meni je to danas. Onako malo smeckastog na gacicama al rekla mi je da ce bolit jer da ce potaknit otvaranje. 

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼

  • Mrva1104

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Mene nista nije bolilo za vrijeme pregleda, al mi je odmah rekao za sukrvicu i da je normalno. Nisam se ni ustala sa stola krenulo je malo krvi i sad je smeđe. 
    Mozda je i do ruke, pa ovisi hoce bit bolno  🤔 
    Sad me jedino malo boli glava, križa i zdjelica. 


    💙

  • Mrva1104

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Martinaaa_

    Mrva1104

    Danas sam bila na pregledu i jos uvijek sam zatvorena, ostalo je u redu i plodna i polozaj malca. Kako me gin gledao vaginalno tako imam sukrvicu cijeli dan, rekao mi je da je to normalno da ce se smiriti. Ima li jos koja curka sa takvim iskustvom? Do sad nikad nisam imala krvi poslije vaginalnog pregleda.
    Ja sam imala krv nakon pregleda, poslije toga smedi iscjedak.ali meni je taj prdgled bio jako bolan, ne znam kako je tebi bilo. I poslije toga sam se otvorila 2 prsta

    Poslije koliko ti je krenuo porod? 


    💙

  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    Meni je rekla “malo ce zaboliti” i moram priznati da me uopce nije nesto bolilo. No kasnije kad sam hodala osjetila sam neku laganu bol i tokom dana mi je bilo malo smeckaste sukrvice na gacicama. 
    Sjecam se kad su mi tako htjeli potaknuti otvaranje sa prvim sinom, bolilo me ko vrag, a istu vecer mi je ispao sluzni cep. Medjutim zatvorena sam ostala sve dok me nisu inducirali. 

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼

  • Mrva1104

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Sandra25

    Meni je rekla “malo ce zaboliti” i moram priznati da me uopce nije nesto bolilo. No kasnije kad sam hodala osjetila sam neku laganu bol i tokom dana mi je bilo malo smeckaste sukrvice na gacicama.
    Sjecam se kad su mi tako htjeli potaknuti otvaranje sa prvim sinom, bolilo me ko vrag, a istu vecer mi je ispao sluzni cep. Medjutim zatvorena sam ostala sve dok me nisu inducirali.

    Meni je poslije tog dole malo cudno al nije bolno. Tko zna sta se sad dole dogada🤣 
    Saznat cu u petak ako se do tad nesto ne pokrene😅  
    Od sutra krećem sa cajem lista maline. Ne znam dal da jos nesto uvedem. 


    💙

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    WhiteOrchid

    Kod mene se čekaju trudovi da sami krenu a zasad ne osjećam ništa, nemam ni menstrualne bolove.
    Mislim da me vrlo skoro očekuje indukcija 😔


    E, a kako su uopće skužili curenje plodne vode? Na pregledu ili? Jel curi i dalje?
    Ti sad tamo ležiš u bolnici i dobivaš atb? 

    2020. 👦🏻

  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    Mrva1104

    Sandra25

    Meni je rekla “malo ce zaboliti” i moram priznati da me uopce nije nesto bolilo. No kasnije kad sam hodala osjetila sam neku laganu bol i tokom dana mi je bilo malo smeckaste sukrvice na gacicama.
    Sjecam se kad su mi tako htjeli potaknuti otvaranje sa prvim sinom, bolilo me ko vrag, a istu vecer mi je ispao sluzni cep. Medjutim zatvorena sam ostala sve dok me nisu inducirali.
    Meni je poslije tog dole malo cudno al nije bolno. Tko zna sta se sad dole dogada🤣
    Saznat cu u petak ako se do tad nesto ne pokrene😅
    Od sutra krećem sa cajem lista maline. Ne znam dal da jos nesto uvedem.

    Ja, koja sam cijelu trudnocu bila ko avion, danas se jedva krecem po kuci, bas mi je dolje bolno sve. Imam osjecaj kao da se nesto dogadja. 🤣
    Mene u petak ceka indukcija😫😅

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼

  • Avatar WhiteOrchid

    WhiteOrchid

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Cure ja sam jučer rodila malu curicu od 2800g i 48cm, apgar 10/10, predivna i zdrava uz mene cijelo vrijeme.
    Inducirali su mi porod jer nismo više htjeli čekati da se ne razvije infekcija. Sve pohvale idu za Petrovu, zadovoljna sam sa svim od kad sam došla pa do poroda, ekipa u rađaonici i na babinjačama odlična, sestre za bebe isto ok. Porod je bio bolan ali brz, rodila sam 2.5h od prve doze gela, nema klistira ni bespotrebne epiziotomije, epiduralna se nudi svima.

  • Avatar WhiteOrchid

    WhiteOrchid

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    amystiqa

    WhiteOrchid

    Kod mene se čekaju trudovi da sami krenu a zasad ne osjećam ništa, nemam ni menstrualne bolove.
    Mislim da me vrlo skoro očekuje indukcija 😔

    E, a kako su uopće skužili curenje plodne vode? Na pregledu ili? Jel curi i dalje?
    Ti sad tamo ležiš u bolnici i dobivaš atb?

    Meni je prošli utorak pukao vodenjak na spavanju i curilo mi je cijelih tjedan dana dok sam ležala na patologiji trudnoće. Ja nisam htjela da odmah induciraju porod već da čekamo koliko možemo a oni su mi svaki dan radili krvnu sliku i crp, ctg i dobivala sam antibiotik. Kad je crp počeo lagano rasti nakon tjedan dana pristala sam na indukciju da se ne bi razvila infekcija.

  • cocinella

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Čestitam WhiteOrchid! Želim brz oporavak i odlazak kući!
    Vidjela sam u onim privolama da su skroz izbacili klistir. Rekli su da to više ne prakticiraju.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.