Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lalllla

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Martinaaa_

    Ja sam navecer oko 6 dobila menstrualne bolove i u noci oko 2 mi je puknuo vodenjak, krenuli trudovi i u 7 rodila 🤣
    Epiduralnu nisam dobila, a nije ju nitko ni spominjao kao ni onaj rajski plin ako sam dobro zapamtila.
    Cure u rodilistu pricaju kako su dobile taj plin i da im je bilo lakse, a meni nisu ni ponudili
    Cure koje koristite AD, koji korisitie? Mi koristimo Nan ali curka se grci i muci ju zatvor pa razmisljamo na koji bi sada presli 😔

    Cim dodjes na vrata trazis sve sto imaju😂😂😂😂
    Ja sam koristila hipp combiotik on je laganija formula za grceve i ide za bebe od 0-6 mj. Meni je bio super

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png

  • Avatar Martinaaa_

    Martinaaa_

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    lalllla

    Martinaaa_

    Ja sam navecer oko 6 dobila menstrualne bolove i u noci oko 2 mi je puknuo vodenjak, krenuli trudovi i u 7 rodila 🤣
    Epiduralnu nisam dobila, a nije ju nitko ni spominjao kao ni onaj rajski plin ako sam dobro zapamtila.
    Cure u rodilistu pricaju kako su dobile taj plin i da im je bilo lakse, a meni nisu ni ponudili
    Cure koje koristite AD, koji korisitie? Mi koristimo Nan ali curka se grci i muci ju zatvor pa razmisljamo na koji bi sada presli 😔
    Cim dodjes na vrata trazis sve sto imaju😂😂😂😂
    Ja sam koristila hipp combiotik on je laganija formula za grceve i ide za bebe od 0-6 mj. Meni je bio super

    A ja se ponadala da ce mi ponudit sve sto imaju 🤣 sad znam za drugi put
    Bas sam razmisljals o hippu ili novalac uzeti, hvals na savjetu

    💓

  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    lalllla

    Sandra25

    Cekajte, onda taj kateter koji uvedu za epiduralnu stoji cijelo vrijeme tako u leđima? Kako se nasloniti onda, kako leći?
    Ma to je debljine 5 mm mozda , ko malo deblji konac. Mozes se normalno nasloniti i sve i biti na ledjima… a i kad ti daju epi ne osjetis nista iza

    Zar nije to igla onda u kralježnici? Ajme ja uopce nisam znala da to tako funkcionira, ja sam mislila da se to kroz infuziju kroz ruku dobiva😅😅😅
    Sad sam se bas prepala. 

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2053

    Prijavi adminu

    Sandra25

    lalllla

    Sandra25

    Cekajte, onda taj kateter koji uvedu za epiduralnu stoji cijelo vrijeme tako u leđima? Kako se nasloniti onda, kako leći?
    Ma to je debljine 5 mm mozda , ko malo deblji konac. Mozes se normalno nasloniti i sve i biti na ledjima… a i kad ti daju epi ne osjetis nista iza
    Zar nije to igla onda u kralježnici? Ajme ja uopce nisam znala da to tako funkcionira, ja sam mislila da se to kroz infuziju kroz ruku dobiva😅😅😅
    Sad sam se bas prepala.

    Ma to je neka plastikica 😅 isto ko i za anesteziju. Meni je prvi carski bio pa sam dobila nista nisam osjetila. Jedino mi je kasnije na ledima bilo vidljivo gdje je uvuceno bilo. Vidjelo se dobra 2 mj ali to je sve.

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍🤵31 👰29

  • lalllla

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Sandra25

    lalllla

    Sandra25

    Cekajte, onda taj kateter koji uvedu za epiduralnu stoji cijelo vrijeme tako u leđima? Kako se nasloniti onda, kako leći?
    Ma to je debljine 5 mm mozda , ko malo deblji konac. Mozes se normalno nasloniti i sve i biti na ledjima… a i kad ti daju epi ne osjetis nista iza
    Zar nije to igla onda u kralježnici? Ajme ja uopce nisam znala da to tako funkcionira, ja sam mislila da se to kroz infuziju kroz ruku dobiva😅😅😅
    Sad sam se bas prepala.

    Ma to je tipa braunila kao nije igla al je, al stvarno nista ne boli, ja se bojim svega tako da😂😂

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png

  • LavicaBP

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Joj Sandra, ja sam bila na jednom tečaju o porodu i tamo je bila između ostalog i anesteziologica pa nam je pokazala 2 videa kako to izgleda kad se daje epiduralna i da vidimo da nije ništa strašno, kao super je to...
    Ja sam se skoro onesvjestila kad sam gledala prvi video, drugi nisam mogla ni pogledat pa sam žmirila da ne padnem tamo 🤣 Inače me užasno strah igle i kad sam ovu vidjela, da još ide u kralježnicu...reko nema šanse! Ali opet, prvi porod mi je pa nemam pojma šta me čeka i ako će me stvarno boliti da ne mogu izdržati ću vidjeti, ali sad sam nekako 100% protiv 🙈
    Još sam pročitala i da ako imaš SDS (sindrom disfunckije simfize) da se ni ne preporuča, kao ni porod na leđima. Sutra idem na sv.duh pa ću ih baš pitati što s tim...

    👩 1994 god.
    🧑 1992 god.
    aspiracija 9.8 -> 11 🥚 -> 8 embrija (ICSI) -> 5 blastocista -> 4 ❄️, transfer 1 blastociste 14.8.
    28.8. (14.dnt) beta 431 😍 30.8. (16.dnt) beta 1040 😍 Panorama low risk ✅️ it's a girl 💕

  • LavicaBP

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam natipkati u prošloj poruci...je li netko od vas išao na akupunkturu u trudnoći? I ako mi može preporučiti nekog u Zagrebu.
    Bol mi je sve jača u zdjelici i doslovno jedva hodam, a imam još do termina (ako ne urani) pa bi se ipak voljela bar malo kretati 😅

    👩 1994 god.
    🧑 1992 god.
    aspiracija 9.8 -> 11 🥚 -> 8 embrija (ICSI) -> 5 blastocista -> 4 ❄️, transfer 1 blastociste 14.8.
    28.8. (14.dnt) beta 431 😍 30.8. (16.dnt) beta 1040 😍 Panorama low risk ✅️ it's a girl 💕

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    LavicaBP

    Zaboravila sam natipkati u prošloj poruci…je li netko od vas išao na akupunkturu u trudnoći? I ako mi može preporučiti nekog u Zagrebu.
    Bol mi je sve jača u zdjelici i doslovno jedva hodam, a imam još do termina (ako ne urani) pa bi se ipak voljela bar malo kretati 😅


    Nisam, ali i meni je privlačna ideja da može pomoći u olakšavanju poroda pa pratim ako tko ima preporuku za Zg. 

    2020. 👦🏻

  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    LavicaBP

    Joj Sandra, ja sam bila na jednom tečaju o porodu i tamo je bila između ostalog i anesteziologica pa nam je pokazala 2 videa kako to izgleda kad se daje epiduralna i da vidimo da nije ništa strašno, kao super je to…
    Ja sam se skoro onesvjestila kad sam gledala prvi video, drugi nisam mogla ni pogledat pa sam žmirila da ne padnem tamo 🤣 Inače me užasno strah igle i kad sam ovu vidjela, da još ide u kralježnicu…reko nema šanse! Ali opet, prvi porod mi je pa nemam pojma šta me čeka i ako će me stvarno boliti da ne mogu izdržati ću vidjeti, ali sad sam nekako 100% protiv 🙈
    Još sam pročitala i da ako imaš SDS (sindrom disfunckije simfize) da se ni ne preporuča, kao ni porod na leđima. Sutra idem na sv.duh pa ću ih baš pitati što s tim…

    Ja nisam sigurna da li zelim to, a imam jos koji dan za odluciti. Ne znam ni koliko to ublazava trudove- odnosno drip. Na prvom porodu su me razarali ti trudovi i sad nisam sigurna koliko pomaze ta epiduralna. I naravno, pojma nisam imala da uopce to tako izgleda. Na prvom porodu sam je trazila, ali mi je nisu htjeli dati.

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼

  • BlackRose

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Evo ja sam bila na 2 tretmana bowena i emmeta u kombinaciji i mogu reci da mi se bol u zdjelici i nogama dosta smanjila. Bitno je samo da se taj dio cim bolje opusti pred porod. Za akupunkturu vam mogu dati broj od jedne kineskinje kojoj sam ja hodala za druge probleme, ali nazalost neznam adresu (treba ju pitati) jer imam broj izmemorirani u mob, a vizitku sam zagubila 🙈 u Zg-u je, ali me ne pitajte u kojem dijelu jer ne poznajem bas Zg 😅

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.