Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BlackRose

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Evo ja sam bila na 2 tretmana bowena i emmeta u kombinaciji i mogu reci da mi se bol u zdjelici i nogama dosta smanjila. Bitno je samo da se taj dio cim bolje opusti pred porod. Za akupunkturu vam mogu dati broj od jedne kineskinje kojoj sam ja hodala za druge probleme, ali nazalost neznam adresu (treba ju pitati) jer imam broj izmemorirani u mob, a vizitku sam zagubila 🙈 u Zg-u je, ali me ne pitajte u kojem dijelu jer ne poznajem bas Zg 😅

  • 12345M

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Ja nit sam pitala nit su je oni ponudili, a i da jesu ne znam jel bi uzela, citala sam da zna bit posljedica od epiduralne 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;54;28/st/20240220/dt/6/n/Arton/k/253f/age.png

  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    12345M

    Ja nit sam pitala nit su je oni ponudili, a i da jesu ne znam jel bi uzela, citala sam da zna bit posljedica od epiduralne

    Kakvih?

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼

  • lalllla

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Sandra25

    12345M

    Ja nit sam pitala nit su je oni ponudili, a i da jesu ne znam jel bi uzela, citala sam da zna bit posljedica od epiduralne
    Kakvih?

    Tesko mokrenje nakon poroda, bol u donjem dijelu ledja nakon poroda(nije dokazano da je od epi ali vecina povezuje), umiruje i usporava trudove sto oduzava proces poroda…

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png

  • Motherlode09

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Cure evo ja sam primila epiduralnu, a i isla na akupunkturu za laksi porod i otvaranje pa vam mogu ukratko ispricati svoje dojmove. Rodila sam pocetkom godine.
    Samo primanje epiduralne uopce ne boli, pogotovo zato sto ste tada vec u trudovima i imate puno vecih problema od injekcije 😀 epiduralna mi je bila super tocno sat vremena, nakon toga se bolovi lagano vracaju, a doktori tvrde da ne treba druga doza dva sata... nakon trece doze mi vise nije djelovala i svaki, pa i najmanji trud me razarao. Je li mi usporila porod ne znam. Bila sam na dripu paralelno, ali prije toga na indkuciji vec 24 sata. Nisam se otvorila vise od 6 cm i na kraju sam zavrsila na carskom.
    Posljedica od epiduralne nemam nikakvih, evo tri mjeseca su prosla. Opet bih je uzela jer bi inace bila u drip trudovima 6 sati sto ne znam kako bi izdrzala. I na kraju dok sam isla na carski samo su u tu injekciju pustili anesteziju.
    Akupunkturu sam radila kod svoje privatne ginekologice, bacen novac bezveze. Prenijela sam skoro 10 dana i na kraju carski + jako tezak porod. Ali ne mora znaciti da ce svima biti tako.

  • Motherlode09

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    S epiduralnom se normalno lezi, ne smeta uopce i meni je bila najveci spas dok su me rukama kao sirili. Nisam nista osjetila, srecom 🫠

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1463

    Prijavi adminu

    lalllla

    Sandra25

    12345M

    Ja nit sam pitala nit su je oni ponudili, a i da jesu ne znam jel bi uzela, citala sam da zna bit posljedica od epiduralne
    Kakvih?
    Tesko mokrenje nakon poroda, bol u donjem dijelu ledja nakon poroda(nije dokazano da je od epi ali vecina povezuje), umiruje i usporava trudove sto oduzava proces poroda…

    Sve je to relativno i ovisi o tome kakav porod imaš. Ja sam toliko dugo imala te jako bolne trudove, da bi sigurno završila na carskom da nisam dobila epiduralnu. Bila sam u takvom stanju da mi je epi ubrzala otvaranje jer sam se napokon mogla opustiti. Preko deset sati sam se grčila od tih jako jakih trudova i jedva otvarala. Tako da sve to ima svoju primjenu, ali da je potrebno kod svakog poroda, sigurno nije. 


  • Mrva1104

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Danas sam bila na pregledu i jos uvijek sam zatvorena, ostalo je u redu i plodna i polozaj malca. Kako me gin gledao vaginalno tako imam sukrvicu cijeli dan, rekao mi je da je to normalno da ce se smiriti. Ima li jos koja curka sa takvim iskustvom?  Do sad nikad nisam imala krvi poslije vaginalnog pregleda. 


    💙

  • BlackRose

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Evo meni vec trecu vecer za redom menstrualni bolovi. I danas opet 3 put wc s proljevom. Neznam dal sam nesto pokupila ili je to ipak priprema 😅 sutra imam prvi ctg pa me bas zanima dal ce sta pokazati.

  • Avatar Martinaaa_

    Martinaaa_

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Mrva1104

    Danas sam bila na pregledu i jos uvijek sam zatvorena, ostalo je u redu i plodna i polozaj malca. Kako me gin gledao vaginalno tako imam sukrvicu cijeli dan, rekao mi je da je to normalno da ce se smiriti. Ima li jos koja curka sa takvim iskustvom? Do sad nikad nisam imala krvi poslije vaginalnog pregleda.

    Ja sam imala krv nakon pregleda, poslije toga smedi iscjedak.ali meni je taj prdgled bio jako bolan, ne znam kako je tebi bilo. I poslije toga sam se otvorila 2 prsta

    💓

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.