Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • katsy

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Jel i s Petrovom takav slucaj da se ceka satima na te preglede nakon 36 tt u TA?

    [lilypie.com]

  • Avatar CoKSa

    CoKSa

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    katsy

    Jel i s Petrovom takav slucaj da se ceka satima na te preglede nakon 36 tt u TA?


    Ja sam  isla u petrovu 2020 za vrijeme korone i za sat vremena sve obavila. Nisu nas guzvali sve u 8. Svaka je imala drugaciji termin

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar CoKSa

    CoKSa

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Lovely_

    MarijanaMartin

    Lovely_

    MarijanaMartin

    katsy

    Kod privatnika mogu biti do 36 tt, a onda u bolnicu..kako izgleda taj pregled u bolnicama i koliko cesto bude do poroda? Da li se javim u bolnicu di bi rodila ili kako?

    Joj meni je to gubljenje vremena. Na sv. Duhu ti je to čekanje od 4-6h svaki put kad si naručena. Čekaonica puna trudnica i nema kraja. Nikad mi ništa pametno nisu rekli, valjda je bilo sve ok. Uglavnom ja sam mislila to malo “prevariti” ovaj put. Pitala sam svoju gin da li bi mogla kod nje ići na te preglede pa samo u bolnicu roditi, rekla mi je da NE! Nisam shvatila, zašto?!?! Ctg i ultrazvuk ima i ona. Meni je bolnica stvarno daleko i još to čekanje i još korona?!?! Stvarno neznam što ću?! Ima neko neki prijedlog?!
    Marijana ako sam dobro shvatila nekad kroz postove ti si iz Dugog Sela?

    Selo kod Dugog Sela,haha

    Onda smo u istom sosu što se tiče daljinja bolnica 🤭 Ja sam iz DS.
    Gdje si planirala ići roditi?
    Ja sam na prvu htjela na Sv. Duh, ali to mi je najdalja moguća bolnica od svih u Zagrebu 😅 onda mi je svekrva rekla da razmislim o Varaždinu. Da je čula dobre stvari o tom rodilištu. Na prvu sam pomislila ženo znaš ti di je Varaždin. I ja odem na google maps i vremenski mi treba isto do Sv Duha i do Varaždina 🤣
    Mislim ja imam još dosta vremena za razmišljat di ću i evo skupljam iskustva žena 😊


    Draga, ja cu iz kc za petrovu. Treba mi sat i po voznje. Zadnji put stigla 8 cm otvorena, i rodila tek sat kasnije. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Nooha

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    Lovely, meni su ti u Vž ostavili serklažu na prošlom porodu.
    Porodila me sama sestra jer doktora nije bilo, došao kad je ona već mjerila bebu. 🤣 Sav pospan jer su ga probudili.
    Srećom pa je sam porod išao vrlo ležerno i bez problema, bez pucanja, ičega.

    Uglavnom oni su super kad je sve ok, ali kad se komplicira poželiš da si u Zg.
    Ja sam i prvi put trebala roditi u Petrovoj, sa 38 sam trebala unutra, no 37 + 3 mi je pukao vodenjak, trudovi su krenuli odmah na 3.minute i nisam se usudila za Zg, nego sam samo htjela što prije do bolnice pa smo ostali u Vž.
    Ovaj puta se nadam da ću uspjeti do Petrove. Rekla sam mužu da me vozi kako god bilo taman da se u autu porodim. 🤣😱🤣

  • Avatar CoKSa

    CoKSa

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Prvi put sam lezala od 29 tt i dolje sestre i dr.na pt1 odlicni. Stvarno su svi bili dobri k ljubazni. Na porodu mi je bio dr.Zlopasa i neka divna babica.
    Drugi porod sam krenula u trudnicku od 37 tt, prvi put mi je bio dr.Herman, druga dva puta neka mlada dr. 
    Kako mi je mali bio dugo okrenut na zadak, imala sam kod dr.Zlopase ponudu na vanjski okret bebe, ali u zadnjih 10ak dana se okrenuo. Na porodu mi je bila dr.Sokol, koliko je ta zena smirena i draga. Ali bas bas topla. 
    Isto super babice i sestre me obilazile, vodu mi dale, natopile me s uljem, mali je doslovce izletio. 
    Potpisala sam da ne zelim drip, niti ista slicno, ne zelim da me rezuckaju, osim ako sama puknem, na carski pristajem samo u hitnom slucaju.. i evo nisam ni pukla ni rezana bila. A mali je imao 3,5kg. 
    Na babinjacama isti sve super, hrana super. Nista ne nosis za bebu, nosis samo za sebe
     Ja sam prvi dan imala spavacicu, drugi dan donji dio pidzame i gore potkusulju za dojenje. Ne treba nikakav ogrtac jer je pre toplo u sobama, jako je uredno. I za 48 sati sam isla kuci. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar CoKSa

    CoKSa

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Nooha

    Lovely, meni su ti u Vž ostavili serklažu na prošlom porodu.
    Porodila me sama sestra jer doktora nije bilo, došao kad je ona već mjerila bebu. 🤣 Sav pospan jer su ga probudili.
    Srećom pa je sam porod išao vrlo ležerno i bez problema, bez pucanja, ičega.

    Uglavnom oni su super kad je sve ok, ali kad se komplicira poželiš da si u Zg.
    Ja sam i prvi put trebala roditi u Petrovoj, sa 38 sam trebala unutra, no 37 + 3 mi je pukao vodenjak, trudovi su krenuli odmah na 3.minute i nisam se usudila za Zg, nego sam samo htjela što prije do bolnice pa smo ostali u Vž.
    Ovaj puta se nadam da ću uspjeti do Petrove. Rekla sam mužu da me vozi kako god bilo taman da se u autu porodim. 🤣😱🤣


    Ja blesaca mislila da me opet laznjaci peru kroz noc, kad me u 8 ujutro uhvatilo, poceo sluzni ispadat. Brzo pod tus. U 9:35 smo bili pred bolnicom, onda me salju dolje na trijazu, ja koraka ne mogu napravit kako me soraju trudovi, i gore u radaonu brzo, izbjegla klistir, zakasnilq za epiduralnu, legla na stol, i onda mi je vodenjak puknuo i ubrzo rodila

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    CoKSa nisam skužila gdje si rodila? Meni je vožnja na porod bila ležerna jer sam išla na indukciju i bilo je 6 ujutro. Ali nemogu si zamisliti zagrebačku gužvu u 16h i trudove, haha vidjet ćemo sve 🤪🤪🤞🤞

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar CoKSa

    CoKSa

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    MarijanaMartin

    CoKSa nisam skužila gdje si rodila? Meni je vožnja na porod bila ležerna jer sam išla na indukciju i bilo je 6 ujutro. Ali nemogu si zamisliti zagrebačku gužvu u 16h i trudove, haha vidjet ćemo sve 🤪🤪🤞🤞


    U petrovoj sam oboje rodila. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar CoKSa

    CoKSa

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    MarijanaMartin

    CoKSa nisam skužila gdje si rodila? Meni je vožnja na porod bila ležerna jer sam išla na indukciju i bilo je 6 ujutro. Ali nemogu si zamisliti zagrebačku gužvu u 16h i trudove, haha vidjet ćemo sve 🤪🤪🤞🤞

    Po tramvajskoj smo se vozili od maksimira, doslovce sam mislila da ce mi dijete frknut skupa s vodenjakom u autu van🤣🤣🤣

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    CoKSa

    Po tramvajskoj smo se vozili od maksimira, doslovce sam mislila da ce mi dijete frknut skupa s vodenjakom u autu van🤣🤣🤣


    Ludo, svaka čast 🤣🤣😂 
    Antonela98 zašto misliš da ćeš se otvoriti? Meni moj skače gdje stigne. Nekad mislim da mi stoji na cerviksu i skače kao po trampolinu,haha Ja se više bojim pucanje vodenjaka, jer nakon toga nema povratka. Da se i počneš otvarati uvijek te mogu “zašiti”, nema razloga za stres!

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.