Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    MarijanaMartin

    Dubrovčanka

    MarijanaMartinsretan nam dvoznamenkasti broj ❤️

    🍾🍾🎉🎉🎉🍀🍀🍀🤞🤞🤞😵😵😵😵,haha Dubrovčanka samo da nam drugi dio bude kao do sad!Omerta “depresija” i živčanjenje je jedan simptom virusnih bolesti. Ako si neispavana i pod temperaturom cijeli dan i još imaš bebu u sebi koja te crpi, teško onda možeš biti opuštena i puna razumijevanja za deranje male. Moraš ozdraviti, a onda ćeš biti “supermama” i “superžena”! Vjerujem da je teška ta izolacija, jer realno ne možeš nikoga niti zamoliti da ti dode pomoći. Užas, ali proći će! Mislim da bi trebala ići kod doktora iako ti završava izolacija, jer kako i kažeš i dalje imaš simptome. Vježbaj ono sa puhanjem balona to ti je baš za kapacitet, a možda se i mala curica malo zabavi sa silnim balonima po kući! 🤪🤞🍀


    Zvat ću Fran Mihaljević pa pitati koje su mi opcije, jel mogu doći na pregled bez uputnice, bar da me preslušaju, izmjere kisik i izvade krv.. Jer doktorica u ponedjeljak radi tek popodne.. Sad opet neka tempica od 37.2, al bez bolova. Jedino ta nelagoda kad dublje dišem pa tjera na kašalj. I naravno od kad sam pod simptomima i puls mi bude oko 100tke. Balona imamo hrpu od rođendana, al napuhanih.. Htjela sam već isprobati, al si mislim pa to je sve ovaj moj zaraženi puhao i slinio. Iako sad je valjda svejedno kad sam i ja zaražena, pa valjda mogu..
    Stalno gleda ploču nokta jel se počelo plaviti, pa onda ni sama više ne znam jel mi se pričinjava ili što.. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar CoKSa

    CoKSa

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Meni se danas nista neda. Bas teska lijenost me uhvatila. Narucili smo dostavu za rucak🙈 nekakve pokloncice zamatam, radim klincima adventski kalendar. 
    Eto, neke gluposti uglavnom. Kroz mjesec dana planiram krenut sa pripremama za bebolinu. I sebi slozit torbu za bolnicu. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • katsy

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    MarijanaMartin

    katsy

    Kod privatnika mogu biti do 36 tt, a onda u bolnicu..kako izgleda taj pregled u bolnicama i koliko cesto bude do poroda? Da li se javim u bolnicu di bi rodila ili kako?

    Joj meni je to gubljenje vremena. Na sv. Duhu ti je to čekanje od 4-6h svaki put kad si naručena. Čekaonica puna trudnica i nema kraja. Nikad mi ništa pametno nisu rekli, valjda je bilo sve ok. Uglavnom ja sam mislila to malo “prevariti” ovaj put. Pitala sam svoju gin da li bi mogla kod nje ići na te preglede pa samo u bolnicu roditi, rekla mi je da NE! Nisam shvatila, zašto?!?! Ctg i ultrazvuk ima i ona. Meni je bolnica stvarno daleko i još to čekanje i još korona?!?! Stvarno neznam što ću?! Ima neko neki prijedlog?!


    Da i meni se to cini tlaka, pogotovo cekat pol dana u cekaonici dok vlada korona..pitala sam i ja svoju ginekologicu neki dan ali je isto rekla NE jer to ovlastenje imaju samo bolnice..

    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Lovely_

    MarijanaMartin

    katsy

    Kod privatnika mogu biti do 36 tt, a onda u bolnicu..kako izgleda taj pregled u bolnicama i koliko cesto bude do poroda? Da li se javim u bolnicu di bi rodila ili kako?

    Joj meni je to gubljenje vremena. Na sv. Duhu ti je to čekanje od 4-6h svaki put kad si naručena. Čekaonica puna trudnica i nema kraja. Nikad mi ništa pametno nisu rekli, valjda je bilo sve ok. Uglavnom ja sam mislila to malo “prevariti” ovaj put. Pitala sam svoju gin da li bi mogla kod nje ići na te preglede pa samo u bolnicu roditi, rekla mi je da NE! Nisam shvatila, zašto?!?! Ctg i ultrazvuk ima i ona. Meni je bolnica stvarno daleko i još to čekanje i još korona?!?! Stvarno neznam što ću?! Ima neko neki prijedlog?!
    Marijana ako sam dobro shvatila nekad kroz postove ti si iz Dugog Sela?


    Selo kod Dugog Sela,haha

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Sunašce83

    Stigao nalaz ogtt nataste 4.9, 60min-5.4, 120min-5.0. Nadam se da je to dobro😁.
    Mhcv mi je sitno povisen,leukociti,uibc i tibc
    Sve drugo je super.
    Nadam se da ce reci da je nalaz dobar😳.


    Sunašce83

    Stigao nalaz ogtt nataste 4.9, 60min-5.4, 120min-5.0. Nadam se da je to dobro😁.
    Mhcv mi je sitno povisen,leukociti,uibc i tibc
    Sve drugo je super.
    Nadam se da ce reci da je nalaz dobar😳.


    Ma šećer ti je predobar!!! Svaka čast!! 🎉🎉👏👏👍

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Ja sam do 38tjedna bila kod svog ginekologa, zadnji pregled kod njega imala 37+5, stigla 2 puta ravno u TA, prije 3.pregleda rodila 😂 ali on ima takvu praksu da si kod njega do 38.tjedna ako je sve u redu, a u TA sam išla kod dr. kojeg on zna i njemu upućuje svoje trudnice tako da mi je prvi pregled bio dogovoren, a dalje me samo naručio taj isti dr, bilo je nas nekoliko za tog doktora i samo bi došla u 8 i rekla sestri da ga zove nakon tlaka i piškanja. Nikad nisam bila duže od sat vremena skupa s pregledom i prezahvalna sam na tome. Baš zbog tog što sve kažete, satima se tamo čeka, sve krcato, onda još dođu žene s muževima pa trudnice stoje, a ti muževi ladno sjede, e došlo mi par puta da im svašta kažem. Super je da pratiš ženu, pratio je i mene moj muž na svaki pregled, al to sad nema veze s tim da ti dođeš u trudničku čekaonicu jbt i sjediš tamo 4 sata, a trudnica pred porod praktički stoji kraj tebe. Baš levati. Ne kontam ni te žene koje su tak ladovina s tim da im muž ne digne dupe 🥴

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Sunašce83

    Stigao nalaz ogtt nataste 4.9, 60min-5.4, 120min-5.0. Nadam se da je to dobro😁.
    Mhcv mi je sitno povisen,leukociti,uibc i tibc
    Sve drugo je super.
    Nadam se da ce reci da je nalaz dobar😳.


    Jao super 🥳🥳🥳🥳 ma rekla sam ti ja da ne može biti loš tj. visok dok ti je bio tak dobar dok si došla doma ❤️ ovo sve ti je skroz ok u trudnoći da je malo povišeno

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Cure koji je to broj na koji se zove da se dođe na pregled u Fran Mihaljević?? Na onaj glavni (0-24) se nitko ne javlja? 

    Be the change you wish to see in the world..


  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Arsancres

     Nikad nisam bila duže od sat vremena skupa s pregledom i prezahvalna sam na tome. Baš zbog tog što sve kažete, satima se tamo čeka, sve krcato, onda još dođu žene s muževima pa trudnice stoje, a ti muževi ladno sjede, e došlo mi par puta da im svašta kažem. Super je da pratiš ženu, pratio je i mene moj muž na svaki pregled, al to sad nema veze s tim da ti dođeš u trudničku čekaonicu jbt i sjediš tamo 4 sata, a trudnica pred porod praktički stoji kraj tebe. Baš levati. Ne kontam ni te žene koje su tak ladovina s tim da im muž ne digne dupe 🥴


    Ja nisam nikoga znala, pa sam bila ona što čeka satima, a još sam i putovala satima,haha Užas, ali bilo je ljeto, pa mi je nekako bilo lijepo šetati se ZG i nije bilo korone. A sada, uopće neznam kako ću. Ja sam krenula u 36. tjednu i prenjela sam 11 dana, tako da sam se napatila i načekala tamo. A ovo da muževi sjede sam i ja doživjela 100 puta. Neznam da li je to fenomen samo za tu čekaonicu, jer recimo u onom busu za Sv Duhu gdje u 8h bude 10 000 bolesnika, mi se uvijek netko ustao i to ljudi sa teškim bolestima i stanjima. Nije da živimo u društvu u kojem se trudnice ne poštuju, ali čim uđeš u TA druga priča!! Haha

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Ja nemam iskustvo niti s jednom drugom bolnicom ni bolnicama općenito, ali ne bih rekla da je to samo fenomen Sv. Duha 😂 ja sam išla na posao tramvajem svako jutro do 45 dana pred porod i žene moje, 2 ili 3 puta mi se netko ustao, a većinom se ponudili klinci iz osnovne ili tak tipa netko do 20 godina max. Toliko o tome kak se uvijek pljuje po mladima, drskost bla bla… Ja nisam nikad htjela sjedit u tramvaju jer sjedim 8 sati na poslu i to mi je bilo već tlaka, ali poanta je da nitko tamo ne zna jel idem na na posao, u bolnicu ili gdje već. Ajde još u početku, ali tamo zadnjih mjeseci mi je stomak bio vidno do zuba, doslovno bi nekome nehotice nabila stomak u lice kad stojim u gužvi, al niš, da bi netko pitao, nula bodova💩💩 ja više uopće ne fermam to stariji, ovakvi onakvi, bitno da trče u tramvaj, proguraju se do pola, dignu nekog i onda izađu za 2 stanice. Ma de ajde. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.