Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Da ja jedva cekam srijedu da odem na pregled!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ivancica09

    Da ja jedva cekam srijedu da odem na pregled!

    Ako nemas krvarenje onda hematom ne utjece na bebu…tj.nista se nije dogodilo !
    Ali kuzim da si u brizi ! Smiriti ces se nakon uzv.

    [lilypie.com]

  • Avatar MAŠAL

    MAŠAL

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Hejjj curke,,,kako ste
    Evo mene u 20-tom tjednu,na pola
    Preživila tri tjedna ambrozije,,užas,,još mi ostao neki suhi kašalj ali i on se polako predaje
    Ovaj tjedan obavila morfologiju i sve je kako treba biti,,prije dva tj dr mi rekla da imam nešto manje plodne vode i to sam uspjela riješiti sa napijanjem,,spasili me Bolero sokovi jer su bez šećera pa sam mogla i njih piti jer voda više nije bila podnošljiva,,,ali eto uspjela popuniti bebi bazen
    Za sada kažu da je   baš se veselimo,,da mami ne bude dosadno prati me stalno dosadni iscjedak,popila turu antibiotika i evo ga opet a grozim se onih vaginaleta,,,jel koja probala koristiti kantarionovo ulje možda

  • Avatar Duškica 🍐

    Duškica 🍐

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    mono1111

    Ikyri i cure,
    Hahahah, ovo je vise smjesno kod mene..dns mi je bio ludi dan,.nisam stigla obavijestiti vas, hahaha
    Naime, nesto me kopkalo…i odlucila sam dns opet slusati s watcherom, nisam od onda, mislim vec dva tjedna cca…i nisam nasla otkucaje, panika me uhvatila….pola sata sam ih trazila !! Onda sam nakon cca sat vremena opet isla i nasla ih !!
    Koje olaksanje :)))), a koji stres prije !!! Necu ga sad koristiti do uzv, jedino ako me bas panika ulovi !
    Inace, mislim da nema sanse da cujete sa stetoskopom, ja jedva s watcherom uhvatim…
    Dusica,
    Super za naznaku embrija ! Tako i treba biti !
    Sto se tice slobodne tekucine, ne znam. Menj to bas nikad nije bilo ! Svakako pripazi,.odmah bolovanje i odmaraj !
    Ivana,
    Da, moguce da kosta cca 600 kn kombinirani privatno. 300 kn uzv, 300 kn krvna pretraga.
    Ali kao sto rekoh, suludo je da placas sutra a dns ti je mogao napraviti uzv ! To je cisto iskoristavanje !


    Gdje nabaviti watcher?

  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    mono1111

    Ivancica09

    Da ja jedva cekam srijedu da odem na pregled!
    Ako nemas krvarenje onda hematom ne utjece na bebu…tj.nista se nije dogodilo !
    Ali kuzim da si u brizi ! Smiriti ces se nakon uzv.

    Mono da nemam nikakvo krvarenje, ali uvijek brines..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Bit ce sve ok. Samo treba docekat tu srijedu. 

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    MašaL

    Hejjj curke,,,kako ste
    Evo mene u 20-tom tjednu,na pola
    Preživila tri tjedna ambrozije,,užas,,još mi ostao neki suhi kašalj ali i on se polako predaje
    Ovaj tjedan obavila morfologiju i sve je kako treba biti,,prije dva tj dr mi rekla da imam nešto manje plodne vode i to sam uspjela riješiti sa napijanjem,,spasili me Bolero sokovi jer su bez šećera pa sam mogla i njih piti jer voda više nije bila podnošljiva,,,ali eto uspjela popuniti bebi bazen
    Za sada kažu da je baš se veselimo,,da mami ne bude dosadno prati me stalno dosadni iscjedak,popila turu antibiotika i evo ga opet a grozim se onih vaginaleta,,,jel koja probala koristiti kantarionovo ulje možda


    Pa ne. Ali znam stavit par kapi čajevca na uložak i to pomogne. Samo ulje čajevca neki kažu da je ok a drugi da nije dobro u trudnoci. Ja ga stavim na uložak i smanji mi se iscjedak. Si imala izolirano nešto na brisu? Ja nemam nikad ništa a žuto zeleni iscjedak…kao da sam ispuhala nos jako prehlađena. 

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Ja imam svako malo neke cudne bolove..vec sam ovakve i imala ali nisam jos pitala dal ima jos koja te bolove u trbuhu..ne mogu to uopce objasniti..imam osjecaj kao da je posteljica ili nesto u pitanju..to je vise neka neugodnost nego bas bol..od toliko drugacijih bolova jos cu i doktor postati y😂😂i naravno da se brinem mada hvala Bogu nema krvarenja ni nista

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    MašaL

    Hejjj curke,,,kako ste
    Evo mene u 20-tom tjednu,na pola
    Preživila tri tjedna ambrozije,,užas,,još mi ostao neki suhi kašalj ali i on se polako predaje
    Ovaj tjedan obavila morfologiju i sve je kako treba biti,,prije dva tj dr mi rekla da imam nešto manje plodne vode i to sam uspjela riješiti sa napijanjem,,spasili me Bolero sokovi jer su bez šećera pa sam mogla i njih piti jer voda više nije bila podnošljiva,,,ali eto uspjela popuniti bebi bazen
    Za sada kažu da je baš se veselimo,,da mami ne bude dosadno prati me stalno dosadni iscjedak,popila turu antibiotika i evo ga opet a grozim se onih vaginaleta,,,jel koja probala koristiti kantarionovo ulje možda


    Maša cestitama curici 😁
    A  to sto te muci iscjedak, ako je bijeli i nemas svrab,peckanje ili slicno,to ti je normalno. To je cuvar trudnoce. Ja sam bila na pregledu tako u 20.tjednu kada sam rekla doktorici za iscjedak pa mi je rekla da je to normalno. ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar nina1312

    nina1312

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Elviramagistic

    Ja imam svako malo neke cudne bolove..vec sam ovakve i imala ali nisam jos pitala dal ima jos koja te bolove u trbuhu..ne mogu to uopce objasniti..imam osjecaj kao da je posteljica ili nesto u pitanju..to je vise neka neugodnost nego bas bol..od toliko drugacijih bolova jos cu i doktor postati y😂😂i naravno da se brinem mada hvala Bogu nema krvarenja ni nista


    Elvira meni je isto tako, od 12 tjedna svaki put neka nova bol ili stezanje ili pikanje , ali nekako sam prestala obraćat pažnju i ne brinuti se toliko, dok nije jako bolno i učestalo , i bez ikakvih krvarenja 😊 
    U ponedjeljak idem na uzv, i jedva čekam , izgleda mi tako daleko i nadam se da je sve Okej 😊

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.