Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    ikyri

    Ja sam isla kod ginekologice na pregled 2.5-3tj. nakon izostale menstruacije i nisam vadila betu i sl. Ovisi kakva je prica prije trudnoce. Da li je bilo spontanih, koliko ste radili na bebi, kako je doslo do trudnoce…prirodno ili podpomognuto…bolujes li od kakvih drugih bolesti…itd. Ako je sve uredno i nema bolova ni krvarenja itd. možeš ić normalno za dva i pol tj.


    Super, hvala ti! Sve je uredno, radili smo na bebi zadnja 2 mjeseca, ali neoptereceno i bez racunanja plodnih dana i slicno. 

    Nisam imala spontanih, prva je trudnoca, ciklusi oduvijek redovni, krvarenje normalno, nikakve ciste, miomi itd, nikakve bolesti… Pa se nadam da ce i trudnoca biti kako treba.  

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Elvira,
    U uto sam 12 tt ! Ni ja ne mogu vjerovati da je proslo ovoliko vec, ali opet…jos sam uvijek na pocetku.
    Happiness,
    Cestitke !

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    mono1111

    Elvira,
    U uto sam 12 tt ! Ni ja ne mogu vjerovati da je proslo ovoliko vec, ali opet…jos sam uvijek na pocetku.
    Happiness,
    Cestitke !

    Polako …dan po dan. Pregled u srijedu pa nalazi. Pa onda ides privatno na istu stvar? Ma prije nego se okreneš ces imat trbušinu i brojat pokrete. 

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Super…utorak je tu :))
    Ikyri ja vec sad imam busu i sve vise bebu osjecam..prvo je bilo ono svaki treci dan kao leptirici neki a sad vec par dana svaki dan barem jedanput oajetim i malo jace..kao leptirici-mjehurici 😀😀😀

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ja trbuh imam

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ali od leptirica nista.

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    ikyri

    Ali od leptirica nista.


    Ma bude onda..vidis a to je meni cudno..svi vele prvorotkinje najcesce sa 20 tt tek osjete bebu a viserotkinje mogu vec od 15-16 tt..a ja tako vec dva tjedna cca-sa tim da je zadnjih dva dana onako vise

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ikyri,
    Necu raditi markere za kombinirani…sigurna sam, da radi visoke bete cu dobiti jako visoki rizik…
    Raditi cu uzv u Petrovoj, i onda za tjedan dana kod Kosa, ako sve bude ok, necu raditi tj.vaditi te markere.
    Jako cu se zabrinuti….i onda si necu moci pomoci, pa cu razmisljati o amnio, i tih 1 posto sanse pobacaja nakon amnio mi se cini previsoki postotak…s obzirom na sve…
    Tako da…odlucila sam, necu vaditi krv !

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    To je sve samo statistika ! Uzv je najvazniji…

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Super. Nemoj. Jer i IVF i dva embrija i sve mogu zeznut hormone. Ali idi na 3d anomaly kasnije jer ces bit super mirna i zadovoljna. Ja sam isla zbog dobrog iskustva prvi put pa mi je to bilo mjerilo.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.