Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Ja ne mogu vjerovati da sam u 16 tjednu vec..vrijeme mi ide sporo a opet to su mi bili visoki tjedni i sanjala sam kad cu ja biti u 16,17 tjednu…Mono ti si sad u 12 tt?? Koliko jos dana brojis?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Cure,evo samo da se javim,bila sam u petak na pregledu. 
    Sada sam 13+3 a bebica je 12+3,sve je u najboljem redu,sve sam vidjela,glavica,rukice,nogoce,,kraljeznica,ajme ma sve je tako slaatko,razmahala nam se bila. 
    Nuhalni je 0,71mm tako da je i ro doktor rekao da je odlicno i bas sam presretna sada,koliko sam se bojala tog petka,sad sam odlucila napokon uzivati,iako jos uvijek imam jutarnje mucnine,ali dobro. 
    Ne znam kako vi s tim predosjecajima,ja mislim da je curica,imam takav osjecaj,iskreno mi je stvaaarno svejedno,zelim samo da sve bude uredu,naravno kao svaka od vas,ali cijela moja obitelj prizeljkuje curicu pa je mozda i to utjecalo na mene da tako mislim 😅 
    Uglavnom vidjet cemo😛 

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    A da vrijeme ide. Cure kojima testovi budu pozitivni krajem mj. ce rodit.u 6mj… to su vec ljetne bebice. Još malo pa necemo bit najmlađe. 
    Super Greta! 
    Ja loše spavam i kad se budim jedem dosta. Tamo od 1h-3h sam bila budna i nikako da spavam. Imam puno sexy snova a i puno nocnih mora… Kako vama libido cure? Ja sam bi sve nešto… a da me se fizički još ne dira 

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    ikyri

    A da vrijeme ide. Cure kojima testovi budu pozitivni krajem mj. ce rodit.u 6mj… to su vec ljetne bebice. Još malo pa necemo bit najmlađe.
    Super Greta!
    Ja loše spavam i kad se budim jedem dosta. Tamo od 1h-3h sam bila budna i nikako da spavam. Imam puno sexy snova a i puno nocnih mora… Kako vama libido cure? Ja sam bi sve nešto… a da me se fizički još ne dira


    Ja inace imam ono..super libido..i mozda sam ga imala i previse..i uvijek je mm govorio da sta ce onda tek biti u trudnoci..a kad ono..nista..nula..uopce ga nemam

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Evo i moj prvi post na ovom forumu, pa za pocetak pozdrav i cestitke svim curama 

    Jucer sam napravila test i u roku par sekundi je pokaza plusic! Jos mi je sve nestvarno, ne mogu zamisliti da sam trudna, nemam jos uvijek nikakvih simptoma, ali cim je menstruacija zakasnila, a inace je redovna kao svicarski sat, znala sam da je to napokon to! 

    Sad me zanima, nakon koliko ste isle na pregled kad ste napravile kucni test? Ginekolog mi je na zadnjem pregledu rekao da kad mi se dogodi trudnoca ne trcim odmah na pregled nego se strpim 2-3 tjedna, da dozvolim da se plod razvije, da ne prckamo odmah dolje ako ne moramo. 

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Happiness

    Evo i moj prvi post na ovom forumu, pa za pocetak pozdrav i cestitke svim curama

    Jucer sam napravila test i u roku par sekundi je pokaza plusic! Jos mi je sve nestvarno, ne mogu zamisliti da sam trudna, nemam jos uvijek nikakvih simptoma, ali cim je menstruacija zakasnila, a inace je redovna kao svicarski sat, znala sam da je to napokon to!

    Sad me zanima, nakon koliko ste isle na pregled kad ste napravile kucni test? Ginekolog mi je na zadnjem pregledu rekao da kad mi se dogodi trudnoca ne trcim odmah na pregled nego se strpim 2-3 tjedna, da dozvolim da se plod razvije, da ne prckamo odmah dolje ako ne moramo.


    Cestitam i dobro dosla..ja sam odmah zvala ginica i poslao me vadit betu da potvrdimo 100 posto te za dva dana opet da vidimo dal se pravilno dupla i nakon par dana je rekao da dodem na uzv da eliminiramo vanmaternicnu trudnocu..tako da sam ja na uzv bila sa 5.0 tjedana a na drugom sa 6+4 gdje se vec vidjela prokrvljenost i srce kako kuca (inace bi isla sa 8 tt ali je isao ginic na godisnji pa je rekao da prije dodem)

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Happiness

    Evo i moj prvi post na ovom forumu, pa za pocetak pozdrav i cestitke svim curama

    Jucer sam napravila test i u roku par sekundi je pokaza plusic! Jos mi je sve nestvarno, ne mogu zamisliti da sam trudna, nemam jos uvijek nikakvih simptoma, ali cim je menstruacija zakasnila, a inace je redovna kao svicarski sat, znala sam da je to napokon to!

    Sad me zanima, nakon koliko ste isle na pregled kad ste napravile kucni test? Ginekolog mi je na zadnjem pregledu rekao da kad mi se dogodi trudnoca ne trcim odmah na pregled nego se strpim 2-3 tjedna, da dozvolim da se plod razvije, da ne prckamo odmah dolje ako ne moramo.


    I da..odmah mi je dao i folacin tako da ako ne pijes folnu obavezno mu se javi barem da pocnes sa tim :)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Pocela sam piti Folacin jos 2 mjeseca tako da sad samo nastavljamo normalno. A nastavno na ovo drugo, to sam i mislila, radije bih isla vaditi betu da potvrdimo trudnocu nego da me ista gleda, jer pretpostavljam da se nista jos ni ne vidi. 

    Uputnicu za betu mi mora izdati ginekolog, pretpostavljam da ne moze lijecnik opce prakse? Pitam jer smo s lijecnikom obiteljske kucni prijatelji, a bojim se mi gin ne bi rekla da dodjem na pregled, stvarno ne zelim da mi vec dolje prckaju, posebno radi ovog gore sto mi je ginekolog privatnik rekao. 

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ja sam isla kod ginekologice  na pregled 2.5-3tj. nakon izostale menstruacije i nisam vadila betu i sl. Ovisi kakva je prica prije trudnoce. Da li je bilo spontanih, koliko ste radili na bebi, kako je doslo do trudnoce…prirodno ili podpomognuto…bolujes li od kakvih drugih bolesti…itd. Ako je sve uredno i nema bolova ni krvarenja itd. možeš ić normalno za dva i pol tj. 

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Curke od sutra u Lidl-u imate odjecu za trudnice ;) 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.