Prerano otvaranje u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Imam jedno pitanjce, kod doktorice sam narucena tek za 2tj. Sad sam 18+5tt.
    Sinoc sam stavljala vaginaletu i opipala neku “lopticu”, mislim da bi to mogao bit taj cerviks. Totalno sam se usrala, je li to normalno da se tako moze napipat oblik?! Kao omanja ping pong loptica, nije je bilo prije 7 dana, i cini mi se da nije bas duboko!

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Nisam sigurna da znam sto bi to moglo biti… A jesi li ikad prije napipala tu lopticu?

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Sorry, napisala si da nisi

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    E nemam pojma sto bi to moglo biti… Jesi guglala? :D

  • Avatar cipelica

    cipelica

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    ajme neko je spominja tu baloticu na Rodinom forumu čini mi se, probat ću nać, uglavnom nije bilo ništa, povuklo se

    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Jesam…jedino sto sam zakljucila da bi mogao bit taj cerviks spusteni. Po ilustracijama zenskih spolnih organa bi to bilo to :D sad je valjda to doba kad se maternica “dize”, i zna se dogodit da cerviks ostane nisko…s obzirom na nuspojave bolje da nisam guglala, ali znam da je gugl zlo.
    Cudno nekako, neznam kako bi to opisala. A vaginalete stavljam svako malo, tako da znam da tog “tkiva” tako nisko bije bilo prije. Sve me strah opet opipat, a morat cu veceras. Vaginalete bi trebalo gurnut sto dublje u rodnicu, a ovo mi je zasmetalo. Ma malo cu se osluskivat i izdurat do pregleda, valjda nebu nista…

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    A ne znam… Meni je to sve natečeno i ja bi trebala stavit tri dana Canesten ali se bojim ako se otvorim moze li Canesten naskoditi bebici. Imam neki iscjedak i ne znam je li gljivica ili onaj sto mi je cijelu trudnocu prisutan … A mali je dole glavicom vec dugo i doktorica je rekla da sam prst otvorena sad koji dio mi je prst otvoren nemam pojma ali me strah gurat vaginaletu.. Mozda da je ne gurnem do kraja?

  • Avatar cipelica

    cipelica

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    može se spustit i mjehur, čula sam i za to

    [lilypie.com]

  • Avatar ira11

    ira11

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozzz cure…e ovako u 32.tjednu trudnoce sam i prva mi je trudnoca.
    Pocela sam se otvarati,u bolnici sam primila 3 injekcije dexamethasona i otpisnom pismu mi pise: u spekulima nalaz uredan, cx visoko 1čl srednjeg volumena,tijesno 1pp prohodan kroz cvrsto i deblje unutarnje usce. Uterus hipitoničan cijelo vrijeme pregleda. UZV TVS cx 31 mm,UZV TAS biometrija za sprijeda gr 0. Ctg reaktivan bez kontrakcija.. Molim vas mi pojasnite ako tko zna,jer dr. mi je rekao samo da moram mirovati,e sad jel bas moram strogo mirovat,ono samo lezanje i wc ili smijem malo prosetat,ili barem rucak skuhat :),,,sorry na dugom postu!!!!

    Ira

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Mislim da je meni takav nalaz bio u 36.tjednu trudnoce i morala sam mirovat tjedan dana ali mi je rekla da mogu skuhat rucak ali nista tesko dizat i ne naprezat se i vise ležat nego sjedit… Nešto mrvicu mi se otvorilo ušće, cerviks ne znam ni ja vise sto nesto je bilo jedan prst nesto jedan clanak… Ali eto jos se ni tjedan nakon toga nisam vise otvorila a nisam bas mirovala jer sam usisavala po kuci i saginjala se… Ja bi na tvom mjestu mirovala i rekla da ne smijem nista i uzivala :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.