Prerano otvaranje u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anagard123

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Meni je ustanovljeno da sam od 9 tj. otvorena za jagodicu prsta, sad sam u 26.tj., ginekolog mi  je rekao da ću se do poroda vjerovatno i zatvoriti. Mirujem, krećem se umjereno, radim sitne kucanske poslove…

  • hanatres

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Od 5 mjeseca trudnoće sam bila otvorena jedan prst i nosila bebu nisko i rekli su mi da smanjim tempo ali nisam jer sam se super osjećala i na kraju sam rodila 40+6…

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    U 27 tjednu sam završila u bolnici zbog trudova i otvorena 1 prst. U 28 tj.su mi stavili serklaž i ostala sam u bolnici mjesec dana. nakon toga kod kuće kretanje samo do wc-a i nazad u krevet. u 36+6  skinuli su mi serklaž i isti dan sam rodila. uzrok trudovima je infekcija koja nije liječena do kraja trudnoće pa je beba pokupila i bili smo u bolnici 10 dana na pedijatriji. sada je 6 mj i dobro je, ali bilo je svega.
    Sve moje kolegice su isto bile otvorene za prst ili dva, ali nisu imale trudove i rodile su u 40tj.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    bolje da nisam počela čitati o ovoj temi, drugu bebu čekam, po svemu sudeći najnormalnija stvar je da su drugorotkinje bar malo otvorene u nekom trenutku, ja sam 17tt,  brine me to kaj je bracek dvogodišnjak pa pokraj takvog mirovanje ne dolazii u obzirr, valjda bude sve ok!! ma bude sigurnoo 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar silva8188

    silva8188

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Da li ste imale neke izrazene simptome otvaranja?? Iscjedak, bolovi ili slično? Često imam bolove u preponama i donjem dijelu trbuha, a od prije problema i s trticom pa sad ne znam koje bolove ignorirati a koje ne. Prva mi je trudnoca i u 25 sam tjednu, na zadnjem pregledu sve bilo oke.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja nisam imala nikakve bolove. Iscjedak sam imala pojacani citavu trudnocu, tako da ga ne mogu dovesti u vezu sa otvaranjem. Jedino sam imala jake HB kontrakcije od negdje pocetka 5. mjeseca trudnoce, a u 6. sam se pocela otvarat, pa recimo njih dovodim u vezu s time. Kada ti je sljedeci pregled? Vjerujem da ce sve biti u redu i da su bolovi od toga sto ti se tijelo siri. Sretno!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar silva8188

    silva8188

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ma bolovi su bili i na zadnjem pregledu, ali doktor kaže da je to u redu, da se širim i rastežem.
    Sljedeći je za 2 tjedna pa ćemo vidjeti šta onda kaže. Hvala na info :)

  • Avatar Nelica

    Nelica

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Takodjer sam na mirovanju već pet tjedana i sada sam u 25 tt.
    Cervix skraćen na 20 mm, osjecam se dobro ,ne mirujem pre strogo, ali jako pazim.
    Imam kontrole svakih tjedan dana na svetom duhu, svaki put doslovce umrem od straha dok čekam ishod pregleda.
    Zapravo mi je najgori taj strah od prijevremenog poroda i svašta šta pročitam na netu .
    Pe eto drage iscekujem vaša iskustva sa pozitivnim ishodom.
    Unaprijed hvala

  • Avatar MisicaMia

    MisicaMia

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    pozdrav,

    evo moje iskustvo.Sad smo u 25.tjednu i kažu da sam se zatvorila skroz ali u 16.tjednu sam uz bolove primljena u bolnicu i odležala 5 dana jer kažu da sam se bila otvorila..uglavnom mirovala 5 dana,dobila magnezij 2 puta dnevno da pijem i evo me i dalje radim ali naravno uz više odmora..:D

    Mia 2014 🐰
    samo nas dvije❤..i sada netko treci ❤

  • Avatar Doda4

    Doda4

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav…

    sada sam u 22 tjednu. Prije tjedan dana, na zadnjem pregledu bila sam uloživa za 3/4 prsta, tj. otvorena pola cm. Pijem 2/300 mg magnezija i mirujem. Ovo mi je prva trudnoća. Osim ovoga, sve ostalo je u redu, iako mi je doktor rekao da se ne brinem. 

    Buduće mame, samo opušteno i sve će biti u redu! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.