Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Pebbles to i mene zanima. Na faceu na rodi sam isto vidila par slucajeva. Mislila sam da se onda beta uredno ne dupla, al i tamo sam procitala da je. 
    Kad si ti imala transfer? Koji tt ces biti u petak? Ja sam narucena u zg na prvi uzv u 6 ili 7 tt. Mislim cak 7.

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 279

    Prijavi adminu

    Jurky32

    Koalica, ne dosađuješ, tu smo da odgovorimo ako znamo 🤗 kvržica će proći brzo, i meni se znalo to dogoditi.. i slobodno možeš koristiti obe ruke, tako sam i ja, da manje boli 🥰

    Da se nadovezem, i ja sam koristila obje ruke, u jednu bemfolu u drugu cetrotide 👍
    wildflower.. ja bi otišla za svaki slučaj, nikad ne znaš, bolje provjerit nego nedaj bože kasnije se lupat po glavi... držim fige da nije ništa strašno 💜
    Rolica zao mi je jako ali drago što već imas plan za dalje👍🌺💜

    👸32.g. AMH - 30, jajovod✂️
    🤵 43g. oligoasthenozoospermia
    11/23 missed ab 9tt💔 (spontana trudnoća)
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - blighted ovum - kiretaža
    6/24 FET✖️
    7/24 FET ⏳

  • MiliPe

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Jurky Nismo, sad u cetvrtak je 3 tjedna proslo a rekli su 5-6 da cekamo na rezultate... Izludeti do tad 😔
    Rolice Zao mi je, drago mi je sto imas plan za dalje 🍀🙏

    🙎🏻‍♀️34 god sve uredu Amh 3,4ng
    🙍🏻‍♂️43 god asthenozoteratozo
    1.Icsi 6.23 ▶️ 19 js - 2 ❄️ u pn stadij 5.7Beta ❌
    8.23 Novi postupak ▶️ 16 🥚Nema ❄️ 14.9 Beta ❌
    1.24 Novi postupak ( Elnova, Puregon, Orgalutran) 18 js 6 🥚 Nema ❄️ Beta 8.2 ❌

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 279

    Prijavi adminu

    Pebbles ,Hvala ti puno na ovom odgovoru, puno si mi pomogla jer sam se razmisljala ic tamo. Naime mi nemamo dijagnozu. Odradila sam 4 AIH bezuspjesno, od toga 2 ovulacije su bile na isti dan tako da mislim da je to bio propust jer ne daju stopericu ali rekla sam ok, idemo dalje,.1IVF od 10 jajniih stanica,oplodjeno je 8 a nije ostala nijedna za ❄️. Sad u 2 postupku 8 JS, oplodile se 4, vratili mi 2 za koje su rekli da nije dobra kvaliteta a za druge 2 da nazovem jer jos se nezna hoce li opstat. U svakom slucaju nalaz njegovog spermiograma je odlican i kvaliteta mojih JS isto ali mi nije jasno kako onda takvi ishodi. Buduci da sam googlala vidim da cure mijenaju klinikr pa racunam zasto ne bi probala i ja. Ako mi mozes reci koliko vremenski bude pauza izmedju postupaka u Cita?

    👩+👦= nalazi ok, nekvalitetni zameci 4 AIH = ❌️ 1 IVF = Gonal+ Cetrotide+Ovitrele = 10JS=2 vracene 2dan- Beta ❌️ 0❄️ 2 ICSI= Bemfola+Cetrotid+Ovitrelle= 6JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    Sanii imaš ti pravo, sad sam ja išla to malo računat.
    S ovom mojom dozom ja trošim 2 pena od 900 u 7 dana (i ostaje još 75), a meni je tek prvi ultrazvuk 7. dan od početka bockanja. Možda mi smanji dozu nakon pregleda ali skoro sigurno će bit još koji dan bockanja nakon toga. 
    Ali opet mi je glupo kupovat unaprijed od 900 ako mi recimo poslije bude trebao od 300. Ili obratno. 
    Nemam pojma šta ću. 🤷🏻‍♀️ Bankrotirat.. 🤣
     
    Repromed cure, u koliko sati ste si špricale suprecur sprej? Piše u uputama svakih 8 sati što bi mi onda bilo recimo 7-15-23, a sestra je rekla samo ujutro, u podne i navečer.. 

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 31, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Sanjushka ja sam postovala i drzala se razmaka od 8h. Mozes tako kako si navela.

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    Evo u ljekarni su mi dali Fenistil gel i rekli ako mi se povecava da odem na hitnu. Za sada nam se cini da se smanjuje.
    Jooooj uvijek neki strahovi😰Sanjushka ja sam tako sprejala 7-15-23 mada su rekli da ne mora bas tocno svakih 8 h, ali ja sam se trudila to postovati….

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Dodo87

    Cure, koliko košta 1 cjelokupni postupak, da nije preko HZZO-a? Još bolje, ako netko zna u Pol. IVF, npr. konzultacije, folikulometrije, lijekovi (plaćaju se njima ili se nabavljaju posebno), aspiracija, transfer i smrzavanje embrija?
    Ja cijelo vrijeme računam da je to sve zajedno oko 4-5000, jel pretjerujem?

    Dodo, mogu ti ja odgovoriti. Mi smo prvi postupak išli uz plaćanje i sve zajedno nas je izašlo 3 700 eura. Mi smo konzultacije, folikulometrije, aspiraciju i transfer plaćali sve posebno, a lijekove si kupuješ sama, jer oni ne prodaju lijekove. A za smrzavanje ne znam koja je cijena, jer nismo imali smrzliće. Nadam se da sam ti barem malo pomogla.🤗🤗🥰🥰

    🧔 37
    👩 37
    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ 9-i tjedan missed ab - medikamentozni pobačaj 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    1. ultrazvuk 17.05. ❤️ 🌈 🙏 🙏
    2. ultrazvuk 03.06. ❤️ ❤️ 🌈 🌈 🙏 🙏
    3. ultrazvuk 24.06. ❤️🌈🙏🙏 💔 🤍 👼
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Wildflower bolje da si otisla. Mozda je neka alergija ili pak ubod neke bestijce. Nadam se da ce brzo proci.

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3097

    Prijavi adminu

    Sani odlično nadam se da su 🐧🐧 za bracu i seku 😊❤️
    NPelica ma mi smo dobro svaki dan nam je sve zanimljiviji, uskoro ćeš i sama vidjeti, uživaj na druškanju 🤭❤️
    Sanjushka drago mi je da krećeš, držim 🤞😊❤️
    Srculence stvarno mi je žao 😪 šaljem ti 🤗🤗❤️
    Dodo iskreno nemam ti pojma zšt ti se dr odlučio sada za Gonal, ja znam da bih ga ja pitala za svaku nedoumicu 🙈 na kraju je još za vas sa nižim amh i low respondere najbolji neki blagi protokol kao što je Tikvica imala kod Lučija, jer svejedno i na blagom protokol dobiješ js koliko i sa punom stimulacijom pa malo pitaj dr 🤭🤞❤️ moram naći negdje sliku pa ti pošaljem cijene u Ivf-u 😄
    BikMik slažem se sa Sani ako se endo i vodeći folikul lijepo ne prate nema smisla od forsanja, onda je najbolje preskočiti takav ciklus i možda idući probati sa lijekovima🤞❤️
    Wildflower vidiš kako simptomi stignu doći u svom punom jeku 🙈 nadam se da će brzo proći 🤞❤️
    Leona lijep rezultat, neka se mrva čvrsto primi 🤞❤️
    Dreamer čekamo berbu 🤭🤞❤️ od pive nije nitko umro 🤣🤣
    Rolice žao mi je, neka sve prođe što bezbolnije koliko je to moguće 🤞❤️
    Čokoladice pupice kako se osjećaš, planiraš piškiti ili strpljivo odn nestrpljivo čekaš betu🙈🤞❤️
    Sretno curke svima 🙏❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.