Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pebbles Flintstones

    Pebbles Flintstones

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Kawa ne znam sta bi ti rekla, ja sam opet na kraju dosla na ono -  plati pa se rugaj. Ali ima i smisla jer ne moze bolnica mjeriti sa privatnim poliklinikama. nazalost, al tako je. Mozes probati jednom cisto da budes mirna i mozda ostanu cca. 2500€ u novcaniku. Ali eto meni osobno je nemjerljiv napredak u Cita s obzirom na bolnicu. Mala i ja sam bila kod Marusicke, jedino mi je ona uljevala povjerenje al opet sve to padne u vodu kad me tamo doceka npr. Sunj za koju sam cula toliko negativnih komentara dok sam bila u bolnici da me cudi kako ona jos uvik radi u bolnici. Ajde Budimir je ok, a sa Ivancevic nisam bas imala puno kontakta. Sve u svemu, bas mi taj dio nije bio drag - svaki put drugi doktor. U Cita me B.Poljak vodia (vodi jos i dalje) od prvih konzultacija, stimulacije, folikulometrije, aspiracije, transfera itd i to mi onda nekako ima smisla. 


    👩🏼‍💼🧑🏼‍💼 ‘90
    01/2023 - vanmatericna (prirodno)
    2 x IVF (kbc split)✖️bez oplodnje
    3. IVF (cito) 🤍

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Korni, nisam još ništa, nekako me strah da se ne ureknem 🙈🙈🙈 znam da je glupo tako razmišljati ali evo čekam sutra anomaly pa ćemo lagano krenuti. Istražujem svakodnevno i radim popise, ali to je zasada to 😃
    Nina, što se tiče prolutexa, mene su neki ubodi boljeli neki nisu, ali znam da je zadnji (i jedini) kojeg sam piknula sa žutom iglicom bolio ko sam vrag nekoliko dana. Probaj smeđe, sretno! 💪🏼🍀
    Rolica, ja sam isto tabletama riješila missed i evo, nisam imala nikakvih problema i zapravo mi se sve dosta brzo riješilo tako da može biti i lakše nego što se čini 🤞🏼🤞🏼🍀🍀

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 648

    Prijavi adminu

    Rolica meni je spontani sam krenuo, dali mi ipak tablete da se do kraja ocisti, ok je to fizicki proslo. Drži se 🤗
    Jabukica sretno sutra 😘 
    Fionci, Tratincica kako ste trudnice? 😊
    Tanjanja nadam se da je sve dobro prošlo i da uživaš u krumpirićima ❤️

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ....
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Cure, je li bolji Catafertyl ili Proxeed?

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    AMH 3,5 - FSH 14, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Nama se boljim pokaza catefertyl

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 298

    Prijavi adminu

    PEBBLES A ja nisam cula negativno za Sunj ni za ikoga tamo. Mislin da cak doktori tamo nisu losi nego je najveca stvar labaratorija, jer svi vise manje daju slicne stimulacije iako slazem se s tobom mene isto to nervira sta me vodi jedna doktorica a totalno drugi mi rade uzv, aspiraciju i transfer. To mi je super u Cita sta kod jednog ides i jedan odradjuje sve. Ma kako bilo,ako ovaj put ne upali,  ic cu na konzultacije u Cita a dotad cu se strpit i virovat da ce se moje mrvice izborit 🙏🙏🙏🙏 

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok
    4 AIH = ❌️
    1 IVF = Gonal+ Cetrotide+Ovitrele = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 2 ICSI= Bemfola+Cetrotid+Ovitrelle= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    3 IVF- 9/2024 🙏

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Sad su na popustu i Novalac i Catafertyl 30% pa zato pitam :)
    https://ibb.co/PhjCkjd

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    AMH 3,5 - FSH 14, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 298

    Prijavi adminu

    DODO Catafertyl ti je dobar za PCOS

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok
    4 AIH = ❌️
    1 IVF = Gonal+ Cetrotide+Ovitrele = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 2 ICSI= Bemfola+Cetrotid+Ovitrelle= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    3 IVF- 9/2024 🙏

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 835

    Prijavi adminu

    Marti_na

    Lijepi pozdrav svima 🤗
    Drage curke, žene i majke, a prije svega kraljice.
    Nakon stimulacijskog protokala ostala mi je zaliha Pergoveris -a 450 IU 3 kutije (krivo sam izračunala svoje potrebe). Stoji uredno skladišten u hladnjaku. Ukoliko vam je potrebno za vaš postupak a morate ga platiti, javite mi se, za cijenu se lako dogovorimo jer evo neznam da li će mi baš on biti potreban za idući stimulacijski proces 🫣
    (samo za info ja sam u primorsko goranskoj županiji da znate za moguće preuzimanje)


    Marti_na molim te javi mi se na mail. U potpisu je. Hvala..☺️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    mala ti si onda cijelo osoblje upoznala  žuži je isto prije neki dan pisala da je iz istog razloga otišla u Cita. 
    ja sam kod Mimice i prošla sam tek jednu inseminaciju, sad se spremam za drugu. u prošlom postupku i ciklus prije dok sam samo na klomifenu bila, bila sam samo kod Mimice, jednom samo mi je Šunj  uletila za folikulometriju jer je Mimica zapeo na operaciji a ja nisam mogla čekati. od mm uzorak za iui nije bio dobar i odmah mi je embriologinja rekla da ne bi išla na 4x iui, tako da cu vidit kakav ce sada bit nalaz i odlucit za dalje. 
    tebi zelim puno srece i da budes dio dobre statistike KBCa i da uopce ne moras razmisljat o citu 
    pebbles hvala ti na savjetu, tako sam i planirala napravit. nije toliko ni problem u novcima koliko bi mi se bilo tesko od Mimice odvojit  ali dobro sve cemo vidit sta mi on kaze nakon ove inseminacije. 
    dodo ja sam upravo narucila i za sebe i za dragog Catafertyl preko te iste stranice, For Her sadrzi mioinozitol i folnu i selen a dosad sam sve to uzimala odvojeno. pisu cure da je bolje zasebno, ali nemam vise zivaca 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 7 opl., 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️ ⏳️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰🙏🏼

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.