Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3097

    Prijavi adminu

    Dodo evo https://ibb.co/W6hD4XV 😊

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Rolica

    Curke hvala vam na potporiiii, ali na zalost nema embrija, a zumanjcana raste sto je znak lose trudnoce…. Prekidam terapiju, cekam mengu pa ako ne dodje kroz recimo tjedan dana onda se narucujem u Vinogradsku za pregled i tablete. Eto ga, vise srece drugi puta, vec je valjda puno i to sto se prvi puta primilo, tjesim se 🙏🍀🍀🍀 Vama svimaaaa hvalaaa sto ste cekale samnom 🥰🥰🥰♥️♥️♥️

    Mnogo mi je zao.. 😔❤🫂

    👩 '85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦'82 los spermogram
    1 IVF 12/23,menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc,oplodjena 1 ,beta ➖
    2 IVF 05/24 Gonal 225,cetrotide..5 folikula
    3 jc, oplodjena 1,beta ➖
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU...

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1703

    Prijavi adminu

    Žuži kakvi planovi za Repromed. Možda baš sve 4 budu lijepe, zrele jajne stanice. Pa čak da i bude samo jedna u nju treba vjerovati sve dok nije skroz gotovo.
    Rolica žao mi je što je tako ispalo. Ali dobro je što imaš plan.
    .
    Netko je spominjao cijene postupka koliko ispada ako sve ide privatno. Cijena je otprilike između 3000 i 3700 po nekoj mojoj računici. Sve ovisi ako si na većim dozama lijekova onda ti to diže cijenu, ali ja koliko sam računala dosadašnje stimulacije lijekovi su mi bili oko 1500, 1700 eura tako računam da će biti i sada.
    Aspiracija do 3 jajne stanice je 1500 eura, ja vjerujem da će mi tako biti jer nikad nisam ni imala više od 3 js, plus konzultacije i UZV i tu još bude koji €.
    .
    Kontaktirala sam FertiCare u Pragu cijene su ono too much. Išla sam se raspitati za donirane jajne stanice znači postupak gdje ni garantiraju 2 blastice ispada 5900 i to samo postupak, stimulacija donorice, punkcija i sve ostalo na to još ide i put i smještaj plus ne znam koliko naplate da obrade muževi uzorak i tko zna što još naplaćuju.
    Postupak gdje dobivam 3 blastice je 7300€, isto toliko dođe i postupak u kojem se oplođuju i moje jajne stanice i donoričine. Tako da mi je malo to preskup sport.
    Da i prve konzultacije se naplaćuju 80€, svake sljedeće 100. I traže hrpu nalaza za ulazak u postupak.

    Pokušavamo od 06/22
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera
    06/24 Repromed (Supercur, Pergoveris), 1 js, transfer trodnevne mrve ❤️🙏

  • Avatar Sreca najveća

    Sreca najveća

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Žuži kakvi planovi za Repromed. Možda baš sve 4 budu lijepe, zrele jajne stanice. Pa čak da i bude samo jedna u nju treba vjerovati sve dok nije skroz gotovo.
    Rolica žao mi je što je tako ispalo. Ali dobro je što imaš plan.
    .
    Netko je spominjao cijene postupka koliko ispada ako sve ide privatno. Cijena je otprilike između 3000 i 3700 po nekoj mojoj računici. Sve ovisi ako si na većim dozama lijekova onda ti to diže cijenu, ali ja koliko sam računala dosadašnje stimulacije lijekovi su mi bili oko 1500, 1700 eura tako računam da će biti i sada.
    Aspiracija do 3 jajne stanice je 1500 eura, ja vjerujem da će mi tako biti jer nikad nisam ni imala više od 3 js, plus konzultacije i UZV i tu još bude koji €.
    .
    Kontaktirala sam FertiCare u Pragu cijene su ono too much. Išla sam se raspitati za donirane jajne stanice znači postupak gdje ni garantiraju 2 blastice ispada 5900 i to samo postupak, stimulacija donorice, punkcija i sve ostalo na to još ide i put i smještaj plus ne znam koliko naplate da obrade muževi uzorak i tko zna što još naplaćuju.
    Postupak gdje dobivam 3 blastice je 7300€, isto toliko dođe i postupak u kojem se oplođuju i moje jajne stanice i donoričine. Tako da mi je malo to preskup sport.
    Da i prve konzultacije se naplaćuju 80€, svake sljedeće 100. I traže hrpu nalaza za ulazak u postupak.


    Bebolina,Ja sam ti bila kod njih i to sam uzela  paket all inclusive.
    Veoma su detaljni i da traze hrpu analiza i da veoma su strucni i evo ja sam njima  prezadovoljna.Skupo je jako ali su od svih klinika oni drugaciji i detaljniji, i imaju totalno druge pristupe.❤️

    Ja 36 nizak AMH ,on Savren
    3xIVF - biohemijske
    09/23 Genesis Novi Sad Nk cells,ERAtest,bopsija ,histero ( nadjen septum 1cm)
    4- Prag ,Fertycare- stiže devojčica🥰🥰❤️❤️❤️💕

  • Avatar Sreca najveća

    Sreca najveća

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Ljubim sve cure pisem sutra ako ko ima pitanja za Prag odgovaram❤️❤️❤️

    Ja 36 nizak AMH ,on Savren
    3xIVF - biohemijske
    09/23 Genesis Novi Sad Nk cells,ERAtest,bopsija ,histero ( nadjen septum 1cm)
    4- Prag ,Fertycare- stiže devojčica🥰🥰❤️❤️❤️💕

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1703

    Prijavi adminu

    Sreca najveća

    Bebolina2024

    Žuži kakvi planovi za Repromed. Možda baš sve 4 budu lijepe, zrele jajne stanice. Pa čak da i bude samo jedna u nju treba vjerovati sve dok nije skroz gotovo.
    Rolica žao mi je što je tako ispalo. Ali dobro je što imaš plan.
    .
    Netko je spominjao cijene postupka koliko ispada ako sve ide privatno. Cijena je otprilike između 3000 i 3700 po nekoj mojoj računici. Sve ovisi ako si na većim dozama lijekova onda ti to diže cijenu, ali ja koliko sam računala dosadašnje stimulacije lijekovi su mi bili oko 1500, 1700 eura tako računam da će biti i sada.
    Aspiracija do 3 jajne stanice je 1500 eura, ja vjerujem da će mi tako biti jer nikad nisam ni imala više od 3 js, plus konzultacije i UZV i tu još bude koji €.
    .
    Kontaktirala sam FertiCare u Pragu cijene su ono too much. Išla sam se raspitati za donirane jajne stanice znači postupak gdje ni garantiraju 2 blastice ispada 5900 i to samo postupak, stimulacija donorice, punkcija i sve ostalo na to još ide i put i smještaj plus ne znam koliko naplate da obrade muževi uzorak i tko zna što još naplaćuju.
    Postupak gdje dobivam 3 blastice je 7300€, isto toliko dođe i postupak u kojem se oplođuju i moje jajne stanice i donoričine. Tako da mi je malo to preskup sport.
    Da i prve konzultacije se naplaćuju 80€, svake sljedeće 100. I traže hrpu nalaza za ulazak u postupak.

    Bebolina,Ja sam ti bila kod njih i to sam uzela paket all inclusive.
    Veoma su detaljni i da traze hrpu analiza i da veoma su strucni i evo ja sam njima prezadovoljna.Skupo je jako ali su od svih klinika oni drugaciji i detaljniji, i imaju totalno druge pristupe.❤️

    Išli ste sa svojim materijalom ili nešto i donirano? Koliko vas je na kraju sve ispalo sa smještajem?

    Pokušavamo od 06/22
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera
    06/24 Repromed (Supercur, Pergoveris), 1 js, transfer trodnevne mrve ❤️🙏

  • Avatar Pebbles Flintstones

    Pebbles Flintstones

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Medena ee pa to, sve ide kao u dobrom smjeru i odjednom nema ploda, bas mi nije svejedno … meni je transfer bio 25.04. (punkcija 22.04.) a ja i dalje ne znam kako se racuna trudnoca 🫣 jedni kazu da dodas 2 tjedna na dan punkcije a drugi racunaju od prvog dana zadnje menstruacije 🤷🏼‍♀️ Kada je tebi bio transfer ? Mala pa nama je jedini “problem” moj nizak AMH, za spermiogram su rekli da je u globalu dobar ali kao da to njima dosta varira al da im to i nije toliko bitno kada se radi IVF. Eto, ista stvar - sve bude super, zadovoljna doktorica sa brojem js sve bude kao bolje od ocekivanog i na kraju nista a nitko ne zna malo objasniti ili popricati o uzroku ili jel se moze nesto drugo napraviti. Sve skupa mi je to djelovalo dosta nemarno. Naravno, zasto ne bi promijenila polikliniku. Ja nisam nista bolnici ni govorila, samo sam odmah zvala Cito i dogovorila konzultacije da vidimo sta mozemo dalje. Sacekali smo jedan misec i iduci krenili s postupkom. E sad, ne znam jel tu imaju nekakva pravila vezano za pauzu izmedju ciklusa. Mislim da je to dosta individualno, jer je meni rekao da nemam AMH da sad odmaram pola godine nego da krecemo cim prije. Nekako mi logika govori da bi bilo dobro uzeti mjesec pauze izmedju postupaka ali mozda i ne treba, bas ne znam tocno kakva im je praksa po tom pitanju. 🫣


    👩🏼‍💼🧑🏼‍💼 ‘90
    01/2023 - vanmatericna (prirodno)
    2 x IVF (kbc split)✖️bez oplodnje
    3. IVF (cito) 🤍

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Sani odlično nadam se da su 🐧🐧 za bracu i seku 😊❤️
    NPelica ma mi smo dobro svaki dan nam je sve zanimljiviji, uskoro ćeš i sama vidjeti, uživaj na druškanju 🤭❤️
    Sanjushka drago mi je da krećeš, držim 🤞😊❤️
    Srculence stvarno mi je žao 😪 šaljem ti 🤗🤗❤️
    Dodo iskreno nemam ti pojma zšt ti se dr odlučio sada za Gonal, ja znam da bih ga ja pitala za svaku nedoumicu 🙈 na kraju je još za vas sa nižim amh i low respondere najbolji neki blagi protokol kao što je Tikvica imala kod Lučija, jer svejedno i na blagom protokol dobiješ js koliko i sa punom stimulacijom pa malo pitaj dr 🤭🤞❤️ moram naći negdje sliku pa ti pošaljem cijene u Ivf-u 😄
    BikMik slažem se sa Sani ako se endo i vodeći folikul lijepo ne prate nema smisla od forsanja, onda je najbolje preskočiti takav ciklus i možda idući probati sa lijekovima🤞❤️
    Wildflower vidiš kako simptomi stignu doći u svom punom jeku 🙈 nadam se da će brzo proći 🤞❤️
    Leona lijep rezultat, neka se mrva čvrsto primi 🤞❤️
    Dreamer čekamo berbu 🤭🤞❤️ od pive nije nitko umro 🤣🤣
    Rolice žao mi je, neka sve prođe što bezbolnije koliko je to moguće 🤞❤️
    Čokoladice pupice kako se osjećaš, planiraš piškiti ili strpljivo odn nestrpljivo čekaš betu🙈🤞❤️
    Sretno curke svima 🙏❤️

    Stela_M nemam pojma ocu radit testove ili ne, vidit cu kad se priblizim negdje 9dnt pa cu odluciti. Najradije ne bi radila testove, to me bas ubije kad vidim bijelo ko zid. Pa osjecam se ok, nemam simptome pmsa koje bi inace vec sad imala pa se nekako nadam 🤞🤞🤞 ali cuci strah u meni naravno 🙈🙈🙈

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 279

    Prijavi adminu

    Pebbles tocno mi kazes ono sta je i meni. Ja ne kazem da bii mi u Cita sa sigurnoscu uspilo ali vridi pokusat. Jako mi razocaravajuce bude kad udjen u postupak dobijem JS, oplode se i onda mi bez greske kad ne opstanu kazu samo a to je tako. Ugl zvat cu ja Cito nakon sto vidim ovaj ishod pa cu pitat za konzultacije i da mi recu otp koliko bi me izaslo kod njih ako mi moze to dat kakvu ponudu da znamo na cemu smo.

    👩+👦= nalazi ok, nekvalitetni zameci 4 AIH = ❌️ 1 IVF = Gonal+ Cetrotide+Ovitrele = 10JS=2 vracene 2dan- Beta ❌️ 0❄️ 2 ICSI= Bemfola+Cetrotid+Ovitrelle= 6JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    Medena i wildflower hvala, tako ću onda i ja špricat. Jučer sam se naravno naživcirala jer sam tek montirala taj sprej i nikako da krene. Ono, prva dva puta stišćem u prazno. I onda kao nešto krene, ja u nos i nešto ful malo izađe. Pa sam još malo za svaki slučaj 🤣
    Ionako mi je rekla sestra da mogu počet špricat jučer popodne, a mi nismo došli doma do navečer pa sam tek navečer špricnula prvu. Jednu i pol. 😁 Nadam se da će sada biti uspješnije. #mukepospreju
     
    Stela ❤️ kako ste vi? Uživate? 😁🥰

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 31, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.