Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3112

    Prijavi adminu

    Sorry cure ulijećem ko padobranac trebam malu pomoć frendica piše diplomski i mora provesti anketu na 100 ispitanika no međutim fali joj još 35 komada pa ako vam nije problem da malo pripomognete 🤭🥰 naime nema puno pitanja i anketa je fakat brzo gotova i bila bih vam zahvalna do neba ❤️❤️
    https://forms.gle/WgamLwVE3P7moBop6
    Sanjushka koliko sam uspjela pročitati startaš jako mi je drago neka ti ova školska godina koja je tek započela bude brzoooo gotova🤭🥰❤️🙏
    Čokoladice mrvice vole junk hranu što čekaš 🤣🤣 šalim se neka ti bude treća sreća kao i meni treći fet ❤️🙏
    Angel eyes pupo sretnooo🙏❤️
    Luna hebemu sve držim 🙏❤️
    Sretno curke svima trudnice da vam do kraja sve bude školski i bez tegoba, pupice da se mrve čvrsto prime,a cure koje čekaju jesen neka nam jesen bude plodna, pusa od mene i baby L https://ibb.co/jWqW078 ❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Stela ❤️❤️❤️❤️ presladak je. Ispunit ću anketu naravno 😊
    Mala nemoj odmah biti tužna, glavno da dođeš do transfera, a vjerujem da će biti i koji smrzlić 🙏🙏🤗🤗

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Dugo nisam bila aktivna...al eto, odlučila sam se opet pridružiti...čitam vas skoro pa stalno. Jučer sam bila u repromedu, Sanjusha, ako si bila u 17h na uzv, onda sam ja ona koja je bila prije tebe na redu 😎
    Uglavnom, nema više suprecure spreja pa zato nema ni dugog protokola...ja sam isto trebala na dugi ali eto čekam mengu i krećemo pregoverisom jer i u ljekarni filipovic su mi rekli da neznaju hoće se više uopće proizvoditi sprej.
    Sretno svima i nadam se da će ova jesen biti plodna 🤞😉😊

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1227

    Prijavi adminu

    Stela, anketa riješena 🤗 maleni je presladak 😘😘😘😘😘
    Libo, sretno 🤞🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Anketa odradjena,.. A tuzna sam jer ovo su mi bila scenarija i zadnja 2 puta i ne znam zasto tako, strah me vise.. Toliko jajnih stanica bude, oplode se i onda da do 5 og dana ne opstanu, nije mi jasno,..Sce se nadam da ce opstati koja ali ne znam, nije mi tako zvucalo u razgovoru 😫😫

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 - 0 ❄️ ❌️

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Mala33 a sto kazu zasto ne opstanu sve?
    Cure, tko vam daje uputnice za markere na spolne bolesti (hiv, hepatitise)
    Na konzama mi je danas napisano da trebam ponovit jer je prošlo godinu dana i dodem kod socijalne ginicke sad i kaže mi da sam trebala dobit internu uputnicu u bolnici?! A tamo mi niš nisu spominjali nit dali? Tvrde da D1 uputnica pokriva te pretrage i da trebam prek interne.Prvi put kad sam ih vadila prvo sam imala A uputnicu a tek onda D1... Nis ne kužim. Tako sam se iznervirala sad.

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Stela ❤️😘
    Ispunila sam anketu.. 😊
    Sinčić ti je diiiivan, presladak je.. 😍🥰❤️
    Libo nisam bila, ja sam bila u 13, ali je Lunolina bila kasnije. Nisam zapamtila je li rekla 17 ili 18.. 😊
    Zamjena za Suprecur sprej su Decapeptyl injekcije tako da vjerujem da nije on razlog zašto ne daje dugi protokol. Meni je rekao još u lipnju da idemo s kratkim jer zadnji pokušaj dugog nije bio uspješan.. 🤷🏻‍♀️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Sage

    Sage

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Teich56

    Mala33 a sto kazu zasto ne opstanu sve?
    Cure, tko vam daje uputnice za markere na spolne bolesti (hiv, hepatitise)
    Na konzama mi je danas napisano da trebam ponovit jer je prošlo godinu dana i dodem kod socijalne ginicke sad i kaže mi da sam trebala dobit internu uputnicu u bolnici?! A tamo mi niš nisu spominjali nit dali? Tvrde da D1 uputnica pokriva te pretrage i da trebam prek interne.Prvi put kad sam ih vadila prvo sam imala A uputnicu a tek onda D1… Nis ne kužim. Tako sam se iznervirala sad.

    Ja sam uputnicu dobila od svoje soc gin, a suprug od lijecnika opce prakse 🤷‍♀️

    👩 28 (AMH 22,5 pmol/L); 👨28 (01/24 normo)
    3/2023 biokemijska
    7/2023 vanmaternična (jajovod ✂️)
    12/2023 biokemijska
    9/24 prirodni IVF (neg aspiracija)
    9/24 stim IVF ⏳(drV)

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Sage

    Ja sam uputnicu dobila od svoje soc gin, a suprug od lijecnika opce prakse🤷‍♀️

    Da,i ja u prvom postupku. Znam kak sve funkcionira.
     Htjele su me preveslat.
    Cak sam se zapitala dal je sv duh otvorio odjel za transfziju iako znam da samo petrova i Mirogojska to rade. Zamislite. Uspjela sam dobit na kraju jer su vidjele da nisam mutava. 
    Nisu im se izdavale uputnice danas ocito.  Boze sacuvaj 

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Stela ❤️😘
    Ispunila sam anketu.. 😊
    Sinčić ti je diiiivan, presladak je.. 😍🥰❤️
    Libo nisam bila, ja sam bila u 13, ali je Lunolina bila kasnije. Nisam zapamtila je li rekla 17 ili 18.. 😊
    Zamjena za Suprecur sprej su Decapeptyl injekcije tako da vjerujem da nije on razlog zašto ne daje dugi protokol. Meni je rekao još u lipnju da idemo s kratkim jer zadnji pokušaj dugog nije bio uspješan.. 🤷🏻‍♀️

    Sorry, onda je to bila neka druga Sanja. Ja sam u 7 mjesecu trebala ići u dugi postupak i rekao je da ćemo odgoditi sad za 9.kad dođe sprej. Ali kako ga više nema rekao je da sad moramo u kratki. Možda kome stavi Decapeptyl, no meni je tako rekao. Sretno tebi svakako. I svima ostalima. 🤞😊
    I ako slučajno netko planira u madarsku po lijekove, u letenje je najbolje nazvati jer ne stignu odgovarati na mail. Tako mi danas rekla žena kad sam zvala 

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.