Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 418

    Prijavi adminu

    Lunolina & Sanjushka da vam dr R donese srecu ❤️🍀🤞
    Angel eyes koji si ti dan sada? Kako se osjecas 😊

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1330

    Prijavi adminu

    Hvala cure ❤️
    Kaj smo rekli, tijekom stimulacije mogu nastaviti sa zeljezom i prenatalima? D vitamin cu uzimati jos par dana pa prestajem.
    DHEA sam polako smanjivala dozu i od danas ga vise ne pijem. Jedva cekam da mi se kosa prestane mastiti nakon dan i pol 😂😬

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Ajme Lunolina i Sanjushka vi krecete, bas mi je drago i zelim vam svu srecu❤️ bas imam dobar feeling za vas dvije!!!
    Ps ja sam pila sve do aspiracije, nakon aspiracije samo prenatale i omegu...
    Vitamin D sam nastavila piti i dalje, pijem ga i sada ali manje doze. Odobrili svi ginici i dr Herman :D ona mi je bas rekla da mogu D-Vital piti tokom cijele trudnoce.
    Do nekog 7tt sam pila D-Vital 1x tjedno, onda sam imala onu gadnu alerigiju pa sam sve prestala, i poslije sam postepeno uvodila sve opet. Ali u dogovoru s hzzo ginickom i ovim u Splitu sam nastavila s Olevit 2 kapi dnevno, jer smatraju da mi je D-Vital nepotreban.
    S D-Vitalom mi je bio oko 120
    I kako nisam nista uzimala od 7 tt do negdje 16 tt, pao je na 80 i nesto..
    I sad ga odrzavam s Olevit kapima.
    Bas cu uskoro vaditi opet i vidjeti koja je vrijednost..

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Ja se veselim uskorom povratku u Zg i da odem kod dr R na pregled :)

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Lunolina možeš željezo i prenatalne, nastavljaš a time i u trudnoći. I ja sam jedva dočekala da prestanem sa akoro svim suplementima 😊
    Čokoladica danas mi je 4dnt 3dnevne, dobro sam, setam, odmaram, dosta spavam, tako mi traži organizam,, inače nisam neka spavalica. Nemam nikakvih simptoma, grudi bolne ali znam da je to od progesterona jer je krenulo i prije transfera 😀 misliš li čekati betu ili ćeš se testirati prije?

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 418

    Prijavi adminu

    angel eyes

    Lunolina možeš željezo i prenatalne, nastavljaš a time i u trudnoći. I ja sam jedva dočekala da prestanem sa akoro svim suplementima 😊
    Čokoladica danas mi je 4dnt 3dnevne, dobro sam, setam, odmaram, dosta spavam, tako mi traži organizam,, inače nisam neka spavalica. Nemam nikakvih simptoma, grudi bolne ali znam da je to od progesterona jer je krenulo i prije transfera 😀 misliš li čekati betu ili ćeš se testirati prije?

    Angel eyes znaci da si dan ispred mene, ako sam ja 1dnt 5dn 🤔🧐 Bas se mislim ocu li ovaj put radit testove ili cekat betu, ne znam ni sama. Vidit cu kako cu se osjecat..ali vec vidim da mi nece vrag dat mira, jer imam testove doma 🤭🫣 ja bolne grudi imam vec danima, znaci isto od progesterona. Kad je tebi beta, meni tek za 12 dana?

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Sanjushka, Lunolina cure sretno, nadam se da ćete mi utabat put kod dr. R ❤️
    Teich sretno danas, javi šta je bilo
    Mala držim fige da bude lijepih i kvalitetnih 🥳
    Angel eyes 😘😘

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar tinčica1703

    tinčica1703

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    sanjushka

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️
    RUJAN 2024.10.9. uto
    TEICH56 - konzultacije
    11.9. sri
    DIIVNAA__ - ultrazvuk ivf
    16.9. pon
    KAWA - ultrazvuk
    JURKY32 - ultrazvuk
    TRATINČICA - ultrazvuk
    18.9. sri
    SADIEGREEN - ultrazvuk
    HYPNOTICPOISON - ultrazvuk
    23.9. pon
    MARISHA - konzultacije
    24.9. uto
    LEONA89 - anomaly scan
    SANJUSHKA - ultrazvuk ivfLISTOPAD 2024.2.10. sri
    LEONA89 - ultrazvuk_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite…_________________________________:)))Teich sretno danas na konzama 🤞🏻❤️


    Ajmeee koliko je predivno vidjeti ovoliku listu uzv , čestitam Vam svima cure, a tebi draga Sanjushka najsretnije kod dr R. Imam dobar feelig da je to to .. :))))

    39 ja👩‍❤️‍👨30 muž
    jajovodi ✂️ .; Rh imunisatio, AMH 8, normosperma
    1. postupak- clomifen ❌
    2. postupak. prirodni- aspiracija negativno ❌
    3. postupak- stanica prestala razvijati ❌
    4. postupak- beta ❌
    5. postupak Škvorc- beta ❌
    6. postupak Beta+ poliklinika- ET ❌
    FET 1 blastocista- biokemijska trudnoća 💔
    7. postupak, Elonva, odustala od aspiracije.
    8. Alea Fertility- 2 js, Et, 1 smrzlić vesnaa1985@gmail.com

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Žuži ❤️ 
    Čokoladica da, u dan smo 🤗 beta mi je u petak 20.9. a još se razmišljam hoću li se testirati tu srijedu i jutro prije bete da lakše podnesem čitanje nalaza na poslu 🥺 

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Sage

    Sage

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Teich sretno danas!❤️
    Sanjushka, Lunolina sretno i nek ovaj bude dobitni 🍀💕
    ---
    Znam da se spominjalo do sada, ali ne mogu naci na proslim temama. Zanima me kako ste se odlucile izmedu privatne klinike preko hzzo (npr Betaplus) ili privatno uz placanje (drV i Repromed)? Teško mi je donjeti odluku i uopće ne znam što sve trebam uzimati kao neke kriterije 🤔

    👩 28 (AMH 22,5 pmol/L); 👨28 (01/24 normo)
    3/2023 biokemijska
    7/2023 vanmaternična (jajovod ✂️)
    12/2023 biokemijska
    9/24 prirodni IVF (neg aspiracija)
    9/24 stim IVF ⏳(drV)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.