Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, nije me bilo neko vrijeme svasta se dogadalo poslovno i privatno. Danas sam bila na konzultacije, malo je bolje ne koliko sam se nadala ali bolje je. Ima 2 veca i 4 manja folikula. Od sutra krecem s Estrofem 2mg -6 dana. Onda drugi dan menstruacije vadim FSH LH P4 i ako je dobro krecem s Gonal F 225 - 5 dana. 
    Uzbudena sam sto nakon tocno godine dana otkad su nam rekli da ce nam najvjerojatnije trebati umjetna napokon krecemo 💪🏼 ali me isto strah. Pokusavam stici sve procitati ali ima dosta otkad me nije bilo pa svim curama koje krecu sad (znam da nas ima) zelim svu srecu svijeta ❤️
    Svima sa sretim vjestima čestitam i neka i nama donesete sreću 
    A onima s tuznijim vjestima zao mi je 💔

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - ⏳

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Cure javili mi da ima oplodjenih jajnih stanica ali nisu rekli brojke jer to valjda ne govore odmah 1 dan. Na aspiraciji ih je bilo 16 JS, valjda ce mi sutra rec koliko je oplodjeno i nadam se da opstanu do 5 dana i budu kvalitetne, to bi mi bio vec uspjeh,. 

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 - 0 ❄️ ❌️

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Jabukica ja sam bila u 14, nisam vidila nijednu trudnicu, znaci nismo se srele 🤣
    Sve je super proslo, sad ono najteze - čekanje 🫣 i Prolutex prvi put 🤭.
    Hvala svima na lijepim zeljama ❤️ mozda da si napravim malo pomfrija u air fryeru 🤣🤣

    Ja sam taman otprilike tada završila, onda smo se mimoišle 😊 bitno da se mrvica primi, sad si PUPO🤞🏼🍀🤞🏼🍀 sretno s pikanjem!Kod mene sve super, gospodin je nabijen glavom na cerviks tako da mi jadan mjehur ni ne postoji 🤣😵‍💫 ima 2500g i uloživa sam za vršak prsta, cerviks mjeri 3 cm duljine i u principu je sve još uvijek na mjestu. Priključili me i na ctg, sve uredno 💪🏼
    Za dva tjedna krecem u trudnicku, odlučila sam da ću u Vinogradsku pa kako bude, bit će. 
    Danas sam zadnji put bila kod dr.G i baš mi je bilo teško, ali kako on kaže: vidjet ćemo se opet kad dođemo po bracu ili seku ❤️❤️❤️Sretno svim curama i što prije ovakve preglede vam želim 🍀🍀❤️❤️🤞🏼🤞🏼

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • MiliPe

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Tanjanja27

    MiliPe

    Tanjanja27 Procitala sam da ti i suprug radite kariogram kao i gen cisticne fibroze. Ja bih ti rekla da se odmah testiras i ti na costicnu fibtozu jer moj suprug ima tu mutaciju a ja dam dobila termin posle mesec dana da se testiram th 19.9 i jos cu cekato rezultate najmanje mesec dana a do tad cu poludeti.. Da sam znala trazila bih da i mene testiraju odma..
    Sanjuska, Lunolina Sretno cure sutra 🍀
    Luna Zao mi je ali se nadam da ce sve izaci na dobro 🙏🍀
    Jurky Drago mi je da si doma, jos malo je ostalo izdrzaces 🙏🍀
    Boogie Koja prica.. 😔🙏
    Ostale curke Sretno vam bilo citam vas redovno i zelim vam srecu. Ja imam u sredu histero nadam se da ce sve proci dobro. Javljam se kad budu novosti citam vas redovno i zelim srecu u novim postupcima 🙏🍀🥰
    Hvala ti za savjet..ja sam shvatila da se taj nalaz veze za njegov los spermogram pa da nema potrebe da ga ja radim, ali sada svakako hocu. Znaci i taj nalaz se ceka dugo? Sretno na histero, javi nam obavezno kako je proslo, ja isto trebam, rekli su da rade bez anestezije, to ne bas neprijatno iznenadilo


    Tako je nalaz se veze za los spermiogram. Ali kad je mom suprugu stigao nalaz onda smo od genetivara dobili savet da se i ja testiram na tu mutaciju i ukoliko ja nisam nosilac te mutacije onda nema potrebe za Pgd analizu embrija a ako dam i ja nosilac onda postoji velika mogucnost da kod muskog plod razvije bolest i neplodnost. I onda su mi dali savet da uradim test a ne znam zasto nisu odmah testirali kad su vadili krv i sad bih imala rezultate. Inace sam ja u Njemacku pa se ovde sve ceka dugo mozda kod vas nije takav slucaj. Sretno ti bilo🍀

    🙎🏻‍♀️34 god sve uredu Amh 3,4ng
    🙍🏻‍♂️43 god asthenozoteratozo
    1.Icsi 6.23 ▶️ 19 js - 2 ❄️ u pn stadij 5.7Beta ❌
    8.23 Novi postupak ▶️ 16 🥚Nema ❄️ 14.9 Beta ❌
    1.24 Novi postupak ( Elnova, Puregon, Orgalutran) 18 js 6 🥚 Nema ❄️ Beta 8.2 ❌

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 871

    Prijavi adminu

    Hvala vam svima ❤️
    Lunolina ja sam na tabletama tako da ti moj dan ciklusa nista ne znači.. 😊 
    Sage žao mi je.. Neka stimulirani bude uspješan.. 🤞🏻❤️
    Čokoladica pupo, neka se mrva čvrsto primi.. 🥰🤞🏻
    Mala super, drzimo fige za što veći broj.. 🤞🏻❤️
    Jabukica super, glavno da je sve u redu, neka tako i ostane do kraja.. 🥰🤞🏻❤️
    ________
     
    Cure ja napokon krećem sljedeći tjedan! 🥳
    Sve je super, cista se smanjila na 1,1cm, rekao je da je sve ispod 2 ok, imam 3 folikula na desnom, jedan na lijevom. Rekao je da je situacija dobra pa da ju iskoristimo, da on ne bi čekao više i radio pauzu od tableta. Tako da pijem još 3 dana tablete, radim pauzu 7 dana i sljedeći četvrtak ide Elonva. U utorak 24.9. ultrazvuk da vidimo ako se šta događa i dogovorimo za dalje.. 🥰
     
    Jel kupovao netko Elonvu kod nas u zadnje vrijeme? Kolika je cijena..? Imam info iz Slovenije ali nisam se još tu raspitala.. 

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Hvala vam svima ❤️
    Lunolina ja sam na tabletama tako da ti moj dan ciklusa nista ne znači.. 😊
    Sage žao mi je.. Neka stimulirani bude uspješan.. 🤞🏻❤️
    Čokoladica pupo, neka se mrva čvrsto primi.. 🥰🤞🏻
    Mala super, drzimo fige za što veći broj.. 🤞🏻❤️
    Jabukica super, glavno da je sve u redu, neka tako i ostane do kraja.. 🥰🤞🏻❤️
    ________Cure ja napokon krećem sljedeći tjedan! 🥳
    Sve je super, cista se smanjila na 1,1cm, rekao je da je sve ispod 2 ok, imam 3 folikula na desnom, jedan na lijevom. Rekao je da je situacija dobra pa da ju iskoristimo, da on ne bi čekao više i radio pauzu od tableta. Tako da pijem još 3 dana tablete, radim pauzu 7 dana i sljedeći četvrtak ide Elonva. U utorak 24.9. ultrazvuk da vidimo ako se šta događa i dogovorimo za dalje.. 🥰Jel kupovao netko Elonvu kod nas u zadnje vrijeme? Kolika je cijena..? Imam info iz Slovenije ali nisam se još tu raspitala..

    Baš mi je drago pročitati dobre vijesti! Baš mi ovo što si napisala zvuči optimistično! Neka ovaj ciklus bude dobitni ❤️🍀🤞🏼🤞🏼🍀❤️

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1227

    Prijavi adminu

    Kawa, nadam se da nema više iscjetka 🤞🥰
    Inka, dobrodošla 🤗 ispričaj nam svoju mpo priču 🥰
    Sage, žao mi je.. sretno u novom postupku 🤞🥰
    Čokoladica, pupo neka se mrva čvrsto primi 🤞🥰
    Molly, sretnoo 🤞🥰
    Mala, neka bude što više blastica 🤞🥰
    Jabukica, drago mi je da je sve u redu 🤗🥳 moj mjehur suosjeća s tvojim 🫣😄
    Sanjushka, zvuči super.. sretnoo 🤞🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Sanjushka superrrr, evo dočekasmo i tvoj postupak,  nadam se dobitni💪
    Čokoladica drzim fige da se primi i ne pušta 🤗
    Sage bas mi je žao 🌺
    Mala33 nadam se da ce ih biti što više oplođenih s time i opstalih blastica, javi nam kad saznas🌺

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    I ja se tome nadam, javit cu cim mi jave 🙏🙏🙏 

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 - 0 ❄️ ❌️

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2606

    Prijavi adminu

    Sanjushka dosla sam procitati novosti i bas se razveselila tvojima! Bas mi je dragoo! Jedva cekam pratiti tvoju pricu, neka bude uspjesno!

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.