Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Cure ja sam dobila info, možda mi je transfer sutra. Ujutro moram nazvat pa će mi reći. To za mene nije dobra info, sutra mi je 3 dan ali strah me da mi opet ništa ne opstane do 5. dana i opet ništa za zamrznuti a toliko jajnih stanica je bilo. Baš sam tužna :((

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 - 0 ❄️ ❌️

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Hvala zenice 🌺
    Moram napravit idući tjedan kontrolni bris pa ako je e.coli nestala mozemo u postupak s iducom menstruacijom u listopadu. Ovaj put sam dobila gonal. Držite fige da je beštija ishlapila 😅
    Mala33 jesu ti rekli na koliko njih vide oplodnju? Ako ti je sutra 3. dan vjerojatno ce ti vratit onda trodnevni. U svakom slučaju drzim fige da imas i smrzlice💜

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Nisu mi i dalje rekli koliko ih je opstalo. Imala sam 16 JS, jučer su mi rekli da ih je dosta oplođeno ali ne i brojku, danas da ih je otpalo i pitala sam broj ali nije mi rečeno, rekli su da ipak nebi davali info o broju dok ne vide još razvoj. Ja sam baš na iglama, i strah me iskreno. Znam da su najbolje šanse sa 5 danom vraćanja ali ja taj 5 očito još nikako dočekati.

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 - 0 ❄️ ❌️

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1227

    Prijavi adminu

    Lunolina, sretno u novom postupku.. vjerujem da doktor zna što radi 🤞🥰
    Angel eyes i Čokoladica, 🤞 da vam iščekivanje što brže prođe 🥰
    Teich, 🤞🤞 da nema više beštije 🥰
    Mala, statistički jesu najbolje šanse s blasticom, ali nemoj se sad deprimirati i voditi samo time.. statistika je jedno, a stvarnost drugo.. ja sam uspjela sa dvodnevnim.. sretnoo 🤞🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Widlflower jesi li radila ogtt test? I jesi li imala "veliki uzv" koji se radi izmedju 20 i 22 tjedna. 
    Ja sam sutra na pregledu, radit ce mi uzv i preko stomaka i vaginalno. Sutra ce me uputit i za ogtt test. 
    Od ostalih nalaza vadim samo hormone stitnjace. Nista vise me ginek nije uputio.

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Medena33

    Widlflowerjesi li radila ogtt test? I jesi li imala "veliki uzv" koji se radi izmedju 20 i 22 tjedna.
    Ja sam sutra na pregledu, radit ce mi uzv i preko stomaka i vaginalno. Sutra ce me uputit i za ogtt test.
    Od ostalih nalaza vadim samo hormone stitnjace. Nista vise me ginek nije uputio.

    Imala sam "veliki uzv" o kojem pricas.
    Iduci put radim OGTT i KKS, nije mi rekao nista vise od toga.
    Zasto vadis stitnjacu? Inace imas problem s njom?

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Mislim, zasto vadis hormone sttinajce, jelte, ne stitnjacu :))

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Koliko traje veliki uzv? Jeli ti doktor pokazivao i pricao dok ga je radio? 
    Da, imala sam latentnu hipotireozu i davno sam pila tablete za stitnjacu pa su me skinili s njih i bogu hvala sve je ok i bez njih al su mi rekli u trudnoci da vadim svaki mjesec i evo sve je u redu i bez terapije sam. Ogtt ces raditi u bolnici ili se moze i kod njih? 

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Lunolina da, dalje ide pergoveris i orgalutran samo ne znam ni kad ni koliko. Piše na onom protokol papiru ali je rekao da ćemo se dogovoriti na prvom uzv-u za dalje.
    Ajme i meni je već muka od te dhea-e. Ja sam smanjila dozu na 25 jer me to mašćenje izluđuje.. 🤣
    Čokoladica, Wildflower, Žuži, Tinčica, Sage 🥰❤️😘
    Mala držimo fige da ih bude što više oplođenih.. 🤞🏻❤️
    Sage ja sam se odlučila preko hzzo-a za B+ jer su tad baš upisivali za postupak preko hzzo-a i brzo smo došli na red. Nakon postupka, nakon pobačaja i nakon što je sve sjelo na mjesto, shvatila da sam da je bilo dosta propusta s njihove strane i puuuuno nepotrebnih plaćanja, pa sam odlučila otići u Repromed. Kako imam lošu kvalitetu i malo stanica, odlučili smo pokušati s njima.. Oni su mi bili kao zadnja slamka spasa nakon što sve iskoristimo preko hzzo-a ali tako su se nekako stvari posložile da sam odlučila ići na konzultacije i vidjeti šta kažu dok ne odlučim gdje ću iskoristiti zadnji preko hzzo-a što mi je ostao. Ali evo, nadam se da neću morati donijeti tu odluku, da će nam Repromed donijeti sreću.. 🤞🏻😊

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Medena33

    Koliko traje veliki uzv? Jeli ti doktor pokazivao i pricao dok ga je radio?
    Da, imala sam latentnu hipotireozu i davno sam pila tablete za stitnjacu pa su me skinili s njih i bogu hvala sve je ok i bez njih al su mi rekli u trudnoci da vadim svaki mjesec i evo sve je u redu i bez terapije sam. Ogtt ces raditi u bolnici ili se moze i kod njih?

    Pa jedno posla sata je trajao i objasnjava i prica, ali znas njega, ne puno tako da pitaj sve sto te zanima.
    OGTT i KKS cu privatno napraviti u Analizi da ne kompliciram jer mi je gin preko Hzzo u Zagrebu, pa kad mi posalje uputnicu za KKS onda moram vaditi u svom domu zdravlja koji je isto u Zg, pa onda to ne mogu u Splitu obaviti.
    Pa cu onda sve privatno.
    OGTT mislim da vadis na Krizinama, ali Kawa moze potvrditi.

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.