Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Jurky32

    Stela, anketa riješena 🤗 maleni je presladak 😘😘😘😘😘
    Libo, sretno 🤞🥰


    Jurky hvala 🤗 ti još malo moras izdržati ❤️

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1227

    Prijavi adminu

    Teich, super da si ipak dobila uputnice.. soc gin stvarno nekad znaju komplicirat bez veze kad im se ne da radit svoj posao 🙈
    Libo, da još malo moramo izgurati 🙏 sad ti gledam potpis, puno si toga prošla.. držim 🤞 da dolazi i tvoje vrijeme 🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Jurky32

    Teich, super da si ipak dobila uputnice.. soc gin stvarno nekad znaju komplicirat bez veze kad im se ne da radit svoj posao 🙈
    Libo, da još malo moramo izgurati 🙏 sad ti gledam potpis, puno si toga prošla.. držim 🤞 da dolazi i tvoje vrijeme 🥰

    Jurky hvala ti...da, već 4 godine su prošle od 1.postupka...i nikako pa nikako. Al sad će biti. Mora 💪🏾😉❤️

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1328

    Prijavi adminu


    Libo1415 je li ti muz radio na laptopu dok si ti bila na pregledu? Ako je, onda sam ja bila nakon tebe 😄😬
    Djelovala si puno hrabrije od mene. Ja sam se sva stisla kad sam ulazila😂
    Ova informacija za dugi protokol mi je bas umirila dusu, pojela sam se danas razmisljajuci zasto mi ga nije dao, a nastimavali smo ciklus da mogu krenuti sa sprejom.
    Mala drzim palceve da ipak koja mrva opstane do 5. dana❤️
    Stela maleni ti vec sjedi😮😮 prekrasan je🥹🥹
    .
    Cure hvala svima, i ja se nadam da ce ovaj put biti dobitno❤️😊

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Libo1415je li ti muz radio na laptopu dok si ti bila na pregledu? Ako je, onda sam ja bila nakon tebe 😄😬
    Djelovala si puno hrabrije od mene. Ja sam se sva stisla kad sam ulazila😂
    Ova informacija za dugi protokol mi je bas umirila dusu, pojela sam se danas razmisljajuci zasto mi ga nije dao, a nastimavali smo ciklus da mogu krenuti sa sprejom.
    Maladrzim palceve da ipak koja mrva opstane do 5. dana❤️
    Stelamaleni ti vec sjedi😮😮 prekrasan je🥹🥹
    .
    Cure hvala svima, i ja se nadam da ce ovaj put biti dobitno❤️😊

    Lunolina ja sam sama bila 🙈 ja sam dr.R pitala zašto nejdemo u dugi s obzirom da smo planirali, pa je mi je tako objasnio. Ali kaže da je Pregoveris odličan i da će biti ok. Tako da mu vjerujem i čekam da krenem iduci tjedan 💪🏾Kad ti kreces? 🤗

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1328

    Prijavi adminu

    Libo1415

    Lunolina

    Libo1415je li ti muz radio na laptopu dok si ti bila na pregledu? Ako je, onda sam ja bila nakon tebe 😄😬
    Djelovala si puno hrabrije od mene. Ja sam se sva stisla kad sam ulazila😂
    Ova informacija za dugi protokol mi je bas umirila dusu, pojela sam se danas razmisljajuci zasto mi ga nije dao, a nastimavali smo ciklus da mogu krenuti sa sprejom.
    Maladrzim palceve da ipak koja mrva opstane do 5. dana❤️
    Stelamaleni ti vec sjedi😮😮 prekrasan je🥹🥹
    .
    Cure hvala svima, i ja se nadam da ce ovaj put biti dobitno❤️😊
    Lunolina ja sam sama bila 🙈 ja sam dr.R pitala zašto nejdemo u dugi s obzirom da smo planirali, pa je mi je tako objasnio.Ali kaže da je Pregoveris odličan i da će biti ok. Tako da mu vjerujem i čekam da krenem iduci tjedan 💪🏾Kad ti kreces? 🤗

    Onda nas je oko 17 bilo bas puno 🙈
    Joj nadam se da je dobar i da ce dobro djelovati. Spominjao je da on u sebi ima i LH i FSH i da se na njega obicno dobro reagira.
    Pretpostavljam da krecem u cetvrtak ili petak, ali zbog uzbuđenja glupa menga moze doci ranije/kasnije🙄 ti? Jos imam team building i jedva si cekam dati prvu injekciju u nekom wc-u. I jos, ko za vraga, ja organiziram tb pa cu biti ektra pod stresom taj dan😂 jer je ekipa u firmi, naravno, najrazmazenija na svijetu (jedva cekam otici na porodiljni i nakon toga dati otkaz 😛).Hoces ti ici u Mađarsku po lijekove? Kako je meni rekao samo Pregoveris za pocetak, ne znam koliko mi se isplati ici po 1 pen tamo. Mislim, pise na onom papiru sto slijedi, ali ima vise tih lijekova, ne pise mi samo 1😑

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1328

    Prijavi adminu

    O boze, svi redovi su mi se spojili🙃

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Hvala vam, zelin i ja vama od ❤ da vam uspije. Ne znaju uslijed cega mi ne opstaju embriji, valjda ce mi ovaj put imati vise info o tome. Ja sam toliko tuzna danas, kao da mi se cijeli svijet srusio jer sam bas bila mislila da ce ovaj put biti bolji ishod i kvalitetniji embrij, ali sta je tu je. Vjerojatno ujutro idem po njega pa neka bude sta ima bit. Ovo mi je sve postalo jako tesko, najprije te neuspjesne insem pa se sad nastavlja sa IVF-om ,a kao slag na tortu mi svaki dan pristizu vijesti o novim trudnicama oko mene i bas se osjecam jadno. 😌😌

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 - 0 ❄️ ❌️

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Lunolina ja bi trebala u utorak/srijedu dobiti i onda 2dc krenuti sa pikanjem, al valjda prije moram krv ići vaditi...tako piše na onim uputama što mi je dao. To će mi reći kad zovem da sam dobila. Ići ću u madarsku. Rekla sam mu tako da mi je napisao recept za 2 pena od 900 Pergoverisa i odma sam mu rekla za prolutex. Danas sam ih zvala i narucila lijekove pa u subotu idemo po njih. Razlika u cijeni između hrv i mađarske je ispala 244eura tako da mi se definitivno isplati. 
    I meni nije napisao ništa dalje od lijekova, samo Pergoveris 🤔 od 2-6 dana njega moram, pa onda na uzv...
    Tebi će onda biti stvarno veselo...al sve će biti ok. 💪🏾😉 meni na poslu uskoro slijedi selidba u novu zgradu a mislila sam ne uzimati bolovanje...
    Mala33 nemoj negativno razmišljati. Meni kad su od 11js samo 1blasticu uspjeli dobiti, ostala sam trudna, bez obzira na spontani,ali primilo se...tako da, bitna je samo 1. Sretno 🤞

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Tratinčice žao mi je zbog stresa na poslu😔 drago mi je da je s bebicom sve u redu, neka tako i ostane 🥰❤️😘
    Mala bravo, super rezultat, nek ih se što više oplodi i neka se lijepo razvijaju, sretno 🍀🤞🏻🎉🥳❤️🥰😘
    MiliPe, Srculence sretno na histero🍀🤞🏻♥️☺️🥰😘
    Rolice drago mi da si se odmorila od svega i da si opet s nama♥️ super za dobre nalaze i nek ti Vinogradska donese sreću ♥️♥️♥️🍀🤞🏻😘
    Luna držim 🤞🏻 da bude sve u redu🍀♥️😘
    Kawa bit će sve u redu 🍀♥️😘
    Diivnaa sretno u postupku 🍀 🤞🏻 ♥️ 😘 
    Inka dobrodošla 🥰 😘 
    Sage žao mi je🫂😔♥️ sretno dalje što god odlučila 🍀 🤞🏻 ❤️ 😘 
    Čokoladice drago mi je da je sve prošlo super, Pupo naša nek se mrvica čvrsto primi i ne pušta 🍀 🍀 🤞🏻❤️ 😘 


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.