Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Diivnaa__

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Jurky, tera, hvala na savjetima, ne čini se onda strasno :))
    Angel eyes, držimo fige za folikule da lijepo rastu! 
    Sanjuska i sve ostale, hvala na svim lijepim željama i savjetima! Jorkici su divni, da mi bar muž odobri psića u kući, ja bi, izgledaju jako sretno u paru!
    Simbalija meni se u manje od godine dana isto malo promijenio , a vadila ga skoro u isti dan ciklusa...vjerojatno malo varira ali ne bi smio puno

    29👸🏻36🤠
    Pokusavamo od 10/2022, unexplained
    Ja - uredni hormonski status, eutireoza (uz povišeni anti tg - 382)
    ovulacija 16-18 dc, amh 20.87 pmol/L, ponovljeni amh 6/2024 22.14, ciklusi 29-32 dana
    On - normozoospermija 2x, morfologija 7%✅️
    HSG 11.12.2023 - prohodni jajovodi ✅️
    Letrozol 5mg 1./2024 folikulometrija 1 js ❌️
    Letrozol 5mg 3./2024., 5./2024. ❌️❌️
    9/2024 poliklinika ivf - prvi postupak 🔜

  • Avatar Matajči

    Matajči

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Curke moje, cijeli tjedan sam stalno na gasu, tako da sam samo preletila vase postove. 
    U srijedu sam  bila na ultrazvuku, danas takodjer. Folikuli su na 17, 16 i 15 mm, na oba jajnika. Od preksutra smanjujem gonale i uvodim pergoveris, a orgalutran sam od srijede pocela bockat. Tek u utorak ultrazvuk, pa cemo vidjet kad ce biti punkcija. Za sad sve ide super, doktor zadovoljan, ja zadovoljna, i eto. 
    Kako ste mi vi? 😘

    👩28🧑27
    AMH 19, blaga trombofilija
    Pokusavamo od 2020.
    2020. - 2022. - 6 neuspjelih trudnoća
    2022. - 2 kiretaže uz 2 vanmaterične, desni jajovod ✂️ i MTX, resekcija lijevog jajnika (skinuta cista, spasen zdravi dio jajnika)
    Zbog MTX-a godinu dana zabrana prirodnog planiranja trudnoće.
    07/2024 - IVF - prirodni ciklus bez štoperice, 1 js, ET 3. dan ❌️
    08/24 - stimulirani ciklus (Gonal, Pergoveris, Orgalutran)
    "Idemo dalje, sve do medalje!" ❤

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3113

    Prijavi adminu

    Ribić nisam uspjela vidjeti cure ali vjerujem da su predivne, velika pusa za vas❤️
    Miss Ivy ti još sitno brojiš 🤭 kako mi je Borna? ❤️
    Sunny nisi nam se dugo javila kada će fet? 🤭❤️
    Sani nadam se da si odmorila i napunila baterije za jesen😉❤️
    Johica čestitam i želim ti brzi oporavak 🥰❤️
    Jabukica ajme pa ti još sitno brojiš 🤭 jesi li nestrpljiva 🤭❤️
    Čokoladice sretno koka u fetu da bude dobitni 🙏❤️
    Sanjushka nadam se da ćete ti i Sani nastaviti lijepi niz i pridružiti se Kawi btw Kawa čestitam neka te prati uredna trudnoća 🙏❤️
    Sanjushka psići su ti predivni ☺️❤️
    Angel eyes neka budu lijepe i zrele js I naravno dobar party u labu🙏❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3113

    Prijavi adminu

    Jurky srećo žao mi je što od početka mora biti stresno, bolje da si pod nadzorom, nadam se da će mamin princ izdržati još malo u bušici 🙏❤️
    HPoison kako vrijeme leti, kako se osjećaš? ❤️
    Darliv veliki hug ❤️
    Korni kako ste ti i tvoja princeza🤭❤️ mi smo u fazi zubića i zaj mame ali je sad baš zanimljiv, samo se smije, sve ga zanima jako je znatiželjan i živahan🤣 samo mi je žao što dani tako brzo lete i oni tako brzo rastu🤭❤️
    Plavuša imaš pravo na bolovanje jer se baviš poslom koji je stresan, opasan plus tvoje smjene po 12 sati (pretpostavljam da si u turnusu) teško da ćeš moći kemijati injekcije na intervenciji🤣 objasni giniću o kojoj je branši riječ i trebao bi biti susretljiv, a kao opcija B neka ti bude dr opće prakse, sretno 🤞❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3113

    Prijavi adminu

    Leona znači kod tebe je veselo 😉🤣🤣 drago mi je da uživaš ❤️
    Tera kako si? ☺️❤️
    Dodo naša Tikvica je imala blagu stimulaciju isto je imala nizak amh, nema smisla da se filaš ko purica hormonima kada sa blagom stimulacijom možeš dobiti jednaki rezultat,  vrijedi probati, sretno 🙈❤️
    Lunolina hebemu te beštije nadam se da će se to sve smiriti i da uskoro krećeš 🤞❤️
    Sadiegreen čestitam na urednom nalazu, znači stiže pišonja 🤭 to su ti velike maze vidjeti ćeš ☺️❤️
    Sorry ako sam nekoga preskočila nisam uspjela sve pročitati puno sreće želim svakoj od vas i da uskoro pored sebe imate jedno, ili možda dva, mirisna klupka čiste sreće 🤞🙏❤️❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • sadiegreen

    Broj poruka: 108

    Prijavi adminu

    Aria1994

    Zaboravila sam napisati
    Sadiegreen i Jurky gdje ste radile te testove za biološku starost kako to ide .. jer i ja imam nizak Amh a reaktivno sam mlada ? Hvala unaprijed 🫶🏻

    Mi smo upale u istraživanje koje radi Betaplus, ali mislim da ga se i privatno može odraditi, ali ne znam kako. Sami test se zove GlycanAge pa možeš istražiti. 

    🙎‍♀️ (35g) nizak amh, 5,3 pmol/L
    🙎‍♂️ (35g) loš spermiogram (hipospermija, astenozoospermija, teratozoospermija)
    5/2024 Beta+, aspiracija 9 js, 8 oplođenih, 1 ET, 4 ❄️ test 31.5. ❌
    6/2024 FET, 26.6. Beta1 310, 28.6. Beta2 855, 12.7. UZV ❤️ it's a (low risk) boy 💙

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 198

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Ribić nisam uspjela vidjeti cure ali vjerujem da su predivne, velika pusa za vas❤️
    Miss Ivy ti još sitno brojiš 🤭 kako mi je Borna? ❤️
    Sunny nisi nam se dugo javila kada će fet? 🤭❤️
    Sani nadam se da si odmorila i napunila baterije za jesen😉❤️
    Johica čestitam i želim ti brzi oporavak 🥰❤️
    Jabukica ajme pa ti još sitno brojiš 🤭 jesi li nestrpljiva 🤭❤️
    Čokoladice sretno koka u fetu da bude dobitni 🙏❤️
    Sanjushka nadam se da ćete ti i Sani nastaviti lijepi niz i pridružiti se Kawi btw Kawa čestitam neka te prati uredna trudnoća 🙏❤️
    Sanjushka psići su ti predivni ☺️❤️
    Angel eyes neka budu lijepe i zrele js I naravno dobar party u labu🙏❤️

    Joooj baš se opasno približavam, dani mi lete, ali ja neću bez Jurky, naš dvije se pratimo i ima da tako i ostane 🤞🏼🤞🏼🤞🏼🩵🩵🩵
    Većinom smo sve nabavili, sad preostaje samo sve pospremiti, ali to ću lagano - dan po dan 💪🏼💪🏼
    Bome i bebač L. raste ko gljiva, već 7 mjeseci 🙈🙈 vrijeme baš leti! Bitno da ste vi dobro, uživajte u svakoj sekundi 🩵❤️

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Sanjuskaja sam u 17.15, na zalost ipak se ne druzimo.
    Peseki su diiiivni 😍😍
    Mozda ne bi bilo lose da malisanku ucis na pelenu. To je spas. Setas ih normalno, ali kad im je frka, na pelenu obave sve i ne trpe.
    Sage nadam se da ces uloviti ovulaciju tocno kad treba i da cete uspjeti sve odraditi❤️
    .
    Ja sam jucer od infektologice trajnu terapiju za upale mjehura odnosno profilaksu - to su niske doze antibiotika prije spavanja (1/4 ili 1/2 pune doze) i  se dugo - 6-12 mjeseci. Buduci je to preventiva, a ne kurativa, nadam se da mi dr. nece raditi probleme za oplodnju. Infektologica tvrdi da se normalno moze u postupak s profilaksom.Pogotovo jer su moje urinokulture ciste sad nakon popijene pune kure antibiotika.No zivi bili pa vidjeli 🤷🏻‍♀️

    Lunolina, oprosti nisam popratila sve. Ti imas ceste upale mjehura i zato ces morati uzimati profilaxu? Jel ti bris cerviksa cist? U koji postupak sada ides? 

    💁(31) - spolni hormoni 👌
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treći spermiogram (16.7.) asthenozoospermia
    19.9. konzultacije Poliklinika IVF ⏳️

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Leona89 hvala ti i ja se nadan da ce se tsh spustiti kak treba..
    Stela_M ja isto mislim da imamo pravo na bolovanje, n97 i n98 pokrivaju to. Da da, radim u turnusu i tocno mislim da bi ponekad bilo neizvedivo pikanje. Probat cu nekako s gin dogovoriti, a bas ako neće ic sa opcom praksom, nakar i doktorica mi nije bas od bolovanja, ali mozda bi mpo bila drugacija stvar. A godosnji ne dolazi u obzir za sad, moozda uspijem dogovorit sa sefom, ali jako tesko.. 
    Razmisljam na 100 strana i kemijam sta i kako, ali nadam se najboljem.. 
    Vama svima drzim et, fet, fige za pozitivne bete i popiskine testice 🤞🫶
    Drago mi je da sam s vama 🤍

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    05/24 konzultacije škvorc
    13.9. Škvorc uzv, dobila gonal

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 874

    Prijavi adminu

    Hvala cure ❤️🐶🐾❤️
    Kawa uzimam melatonin cca svaki drugi dan, pročitala sam i u onoj knjizi It all starts with an egg da bi ga trebalo prije postupka piti pa ga povremeno pijem od prije bez obzira na ovo novo nespavanje. 🙈
    Lunolina mozda se sretnemo koji drugi put ako se sad budemo pratile..😊❤️
    Leona ❤️ 
    Dodo ja možda budem u listopadu, imam pregled 9.9. pa cemo se dogovoriti kad startamo.. 😊
    Plavuša dobro nam došla i još prije otišla na ljepše teme. Uredi si potpis da te mozemo lakse pratiti. Imas na prvim stranicama foruma kako.. ❤️
    Stela ❤️
    _____
    Meni je jako dobra prijateljica koju znam od djetinjstva trudna sad oko 3 i pol mjeseca, nedavno nam je javila i jučer mi je poslala sliku uzv-a (tražila sam ju, sve zna) i tako mi je lijepu poruku napisala da sam se rasplakala.. 🥺 Da ona ima osjećaj da će mi sljedeći postupak bit dobitni, da ćemo se mi pratiti i da ću ja njoj uskoro slati takve slikice i da je možda moja beba čekala njezinu bebu.. 🥰 
    Baš mi je to nekako bilo lijepo.. ❤️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.