Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Korni, angel eyes, Jurky ❤️ ❤️ ❤️
    Evo mojih hahara 🥰 https://ibb.co/V2jR6V6
    (ono kad nemaš dijete pa pokazuješ pse 🤣🤣)
    Čokoladica super, onda držimo fige za ponedjeljak.. 🤞🏻🥰
    Angel eyes pa to je lijepa brojčica, odlično… 🥰🤞🏻

    Juj što su slatki 
    Angel eyes sretno u subotu 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻 Za kupanje ne znam, možda se javi netko sa iskustvom
    Korni gledam tvoju trakicu, pa već je 2mj prošlo...kako ste ti i beba L?

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza --> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚✖
    09.2024.Škvorc ...🤞🏻⏳

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 376

    Prijavi adminu

    sanjuska ajme psici su ti prekrasni, ,nadam se da ce brzo nauciti redu  sto se tice spavanja uvijek mozes uzeti melantonin ako mislis da ce ti pomoci, ja sam ga uzimala povremeno prije transfera.. imam i ja pasicu od 5g i 5kg i jako me strah kako ce ragirati kad dode beba jer je strasno vezana za nas 
    angeleyes oodlican rezultat, neka svih 5 bude odlicne kvalitete , navijamo  meni su nakon transfera rekli da nije zabranjeno ali kao kako cu kad uzimam cyclogest.. meni to nije bio problem jer nakon izlaska iz mora bih se presvukla u suhi kupaci sa dnevnim uloskom, pa evo ako imas tu mogucnost meni je bilo ok.. i isto sto tera kaze samo da nije pre hladno, nisam se puno zadrzavala u moru. 
    marisha, giselle, pripremate li se vi za novi postupak ? 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰
    6+0 ❤️🙏🏼

  • Avatar Sage

    Sage

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Vidim puno lijepih vijesti zadnjih dana tako da čestitam curama na bebicama, lijepim betama i dobrim pregledima 🤗
    Boogie jako mi je žao da je tako završilo i želim ti svu sreću u daljnjem procesu, što god odlučila 🧡
    ---
    Ja sam prema dogovoru zvala svoju polikliniku na prvi dan ciklusa da bi mi oni rekli da zbog održavanja inkubatora sve žene kojima dođe M prije 3.9. otpadaju za ovaj ciklus pa sam molila da barem razmisle jer idem u prirodni IVF i kasno ovuliram - tako da sam dobila odgovor "možemo probati". Baš sam razočarana situacijom jer smatram da su me trebali nazvati i javiti mi situaciju, a ne da prvi dan ciklusa ja njih nagovaram da me prime u postupak... Tako da nemam pojma šta će biti, pijem Letrozol i 3.9. idem na prvi UVZ pa ćemo vidjeti

    👩 28 (AMH 22,5 pmol/L); 👨28 (01/24 normo)
    3/2023 biokemijska
    7/2023 vanmaternična (jajovod ✂️)
    12/2023 biokemijska
    9/24 prirodni IVF (neg aspiracija)
    9/24 stim IVF ⏳(drV)

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Sanjushka bas su dva slatkisa, meni moji imaju kujicu i imali smo ranije pasa. Bas bi i ja volila jednog, ali nikako se odlučiti🙈
    Sage bas mi je žao šta ne znaš na čemu si, nadam se da ces uspjeti ovaj mjesec ići u postupak 🤞🏼🤞🏼
    Angel eyes meni su u bolnici sestre bili rekle da izbjegavam more do bete. Sad kad sam išla na fet sam pitala doktora, on je rekao da ne idem prvih par dana nakon feta, a kasnije mogu gdje je čisto more. Ja nisam išla čisto opreza radi, iako mislim da je svejedno. Ako će se uhvatiti, to ne bi trebalo utjecati. Vidi šta kazes doktor Petar🤷🏻‍♀️

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    Drage cure, ima li tko iskustva s niskim AMH, a da je išao u blagu stimulaciju?
    Preporuka ili ne?

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    AMH 2,7 pmol/L, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.
    Novi postupak 10/24 ⏳️
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    Sage, koja je klinika u pitanju?

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    AMH 2,7 pmol/L, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.
    Novi postupak 10/24 ⏳️
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar Lali28

    Lali28

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Dodo87

    Drage cure, ima li tko iskustva s niskim AMH, a da je išao u blagu stimulaciju?
    Preporuka ili ne?

    Hej, ne znam tocno sto je blaga stimulacija, Al moguce da je ovo moje bilo to. Pise mi u potpisu, zaboravila sam napamet, ali mislim samo gonal F 150 jedinica. To prvi ciklus ono do štoperice, pa ET, a drugi FET bez ikakvih lijekova samo prirodna ovulacija. 
    Nemam pojma, mozda sam pomogla.
    I imam dosta niski amh. 

    👩🏻29 god
    AMH: 0,862µg/L (1,20-9,05)
    🧔🏻‍♂️31 god asthenozoo->normo
    1/2024 - Gonal F
    31.1. aspiracija - 9 st
    3.2. ICSI, 5 oplođenih, ET 3-dnevnog ❌, ostao 1❄️
    11.3. FET blastice—> 8dnt + —> Beta 18dnt 8961, 7+1tj ❤️
    curica🌸

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    Lali, hvala na odgovoru.. ovo moje bi bilo 5-6 dana tablete (Femara, mislim), onda injekcije gonadotropina, štoperica... i ide standardno aspiracija, transfer.. jedino što su male šanse za smrzliće

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    AMH 2,7 pmol/L, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.
    Novi postupak 10/24 ⏳️
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Dodo87

    Drage cure, ima li tko iskustva s niskim AMH, a da je išao u blagu stimulaciju?
    Preporuka ili ne?

    Ja imam dosta nizak AMh i bila sam u postupku s blagom stimulacijom, prvih 5-6 dana tablete pa smo uveli injekcije. Dobila sam 3 jajne stanice od kojih su se dvi oplodile. S jakom stimulacijom sam dobila 3 jajne stanice i sve su s oplodile. Tako da dosta sličan rezultat. Piše ti u mom potpisu sve

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1337

    Prijavi adminu


    Sanjuska ja sam u 17.15, na zalost ipak se ne druzimo.
    Peseki su diiiivni 😍😍
    Mozda ne bi bilo lose da malisanku ucis na pelenu. To je spas. Setas ih normalno, ali kad im je frka, na pelenu obave sve i ne trpe. 
    Sage nadam se da ces uloviti ovulaciju tocno kad treba i da cete uspjeti sve odraditi❤️
    .
    Ja sam jucer od infektologice trajnu terapiju za upale mjehura odnosno profilaksu - to su niske doze antibiotika prije spavanja (1/4 ili 1/2 pune doze) i pije se dugo - 6-12 mjeseci. Buduci je to preventiva, a ne kurativa, nadam se da mi dr. nece raditi probleme za oplodnju. Infektologica tvrdi da se normalno moze u postupak s profilaksom.Pogotovo jer su moje urinokulture ciste sad nakon popijene pune kure antibiotika.No zivi bili pa vidjeli 🤷🏻‍♀️

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.