Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    lali slika i opis su top 
    wildflower, jabukice, darli, boogie hvala puno , utjesile ste me 
    leona super za hematom i keksić 
    korni, marisha hvala curke 
    angeleyes sretnoo, nadam se da folikulici dobro napreduju 
    johica cestitam od srca i zelim brz oporavak doma 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰
    6+0 ❤️🙏🏼

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Lali fotka je predivna ❤️
    Trudnice samo se vi nama javljajte ❤️❤️❤️❤️ i bolje da nemate ništa za pisati 🤗🤗
    Leona ❤️💕🧡 ajme bebice ❤️❤️ drago mi je da je sve u redu 🤗🤗 neka tako ostane i da tlak bude u normali 😘
    Johica ❤️❤️❤️❤️ čestitam ❤️ zelim ti brz oporavak 😘😘
    Lunolina brzo u ti krećeš, sretno 😘
    Žuži, Sanjushka, Čokoladica,Jurky, Tera, Marisha, Kawa hvala 😘 javim se iza,nadam se da dobro napreduju. Ja sam se ovih dana ok osjećala osim u utorak kad me cijeli dan tako glava rasturala, nista nije pomagalo. Tako mi je bilo i u prvoj stimulaciji.
    Aria kako si, ima li simptoma? 🤗🤗

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Diivnaa__

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Johice čestitke na dečkiću, baš sam se veliki rodio, držim fige za brz oporavak!
    Kawa odlično se poduplala beta, školski, nek bude takva i trudnoća do kraja!
    Eto i mene, krećem u prvi ivf vjerojatno se pikam od idućeg petka/subote Ovaleap 150 za početak pa ćemo vidjeti kako će se stvari razvijati. Cure koje ste se pikale Ovaleapom, imate li kakvih savjeta ili za reportirati nuspojave? Hvala :)

    29👸🏻36🤠
    Pokusavamo od 10/2022, unexplained
    Ja - uredni hormonski status, eutireoza (uz povišeni anti tg - 382)
    ovulacija 16-18 dc, amh 20.87 pmol/L, ponovljeni amh 6/2024 22.14, ciklusi 29-32 dana
    On - normozoospermija 2x, morfologija 7%✅️
    HSG 11.12.2023 - prohodni jajovodi ✅️
    Letrozol 5mg 1./2024 folikulometrija 1 js ❌️
    Letrozol 5mg 3./2024., 5./2024. ❌️❌️
    9/2024 poliklinika ivf - prvi postupak 🔜

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Jurky  draga sve će to bit dobro pomalo dan po dan uskoro dolazi najveća sreća , šaljem 😘😘😘Kawa super duplanje ❤️Angel eyes hvala šta me se sitis , evo imala sam iskreno neke stresne situacije privatno da sam skoro otpisala sve ovo jer smatram da za uspjeh treba bit malo opušteniji ali eto nikad neznas , simptomi kao i do sad ništa posebno nemam za prijavit možda je rano 4dnt trodnevnih ☺️tebi želim sreću nadam aw da će bit puno folikula tj dovoljno taman za bebicu ili dvije ❤️😘

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Johice čestitam od srca na deckicu 🫶🏻❤️❤️

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam napisati 
    Sadiegreen i Jurky gdje ste radile te testove za biološku starost kako to ide .. jer i ja imam nizak Amh a reaktivno sam mlada ? Hvala unaprijed 🫶🏻

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 875

    Prijavi adminu

    Jurky glavno da je beba dobro i da si pod kontrolom. Gledam ti trakicu i ne mogu vjerovati da si vec 32. tjedan..❤️😍
    Lali super je slikica 🥰😁
    Leona drago mi je da je sve super i da se hematom povukao. Neka bude uredno i dosadno do kraja 🥰❤️🤞🏻
    Čokoladica sorry, sad sam išla čitat zaostatke pa sam vidjela da si napisala da imaš uzv danas. Kako je prošlo? Upisala sam te za pon.. ❤️
    Johica čestitam na dečkiću 🩵 i želim ti brz oporavak 🥰
    Lunolina ja sam u 13. Kad si ti? 🙃
    Diivnaa sretno 🤞🏻❤️
    _________
    Malo da vam se pohvalim i požalim.. 🤣
    Uzeli smo prije 10ak dana još jednog pasića (imamo jorkicu od 2 i pol godine i sad je stigao dečko) tako da sad imamo duplo veselje u kući. Ono što mene malo brine je nespavanje po noći jer stalno dežuramo zbog pišanja. Počelo me brinut da će mi to loše spavanje utjecat na rezultat postupka. 🤦🏻‍♀️
    I još uz ove vrućine zadnjih par dana me ne prestaje bolit glava, baš se ne osjećam nekako najbolje.. 😏

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Pozdrav, curkice!🥰🥰🤗🤗
    Vidim, ima puno novosti.😊😉
    Kawa jeeeeeej, čestitam!🥳🥳🥰🥰🤗🤗❤️❤️ To je super betuška i po meni, nema smisla ponavljati u petak. Sad samo lagano do prvog susreta.🥰🥰❤️❤️
    Angel eyes sretnooooo danas i navijamo na najjače da sve ide po planu!💪💪🤞🤞🍀🍀❤️❤️
    Jurky bitno da je maleni dobro i da si tamo.pod nadzorom i u sigurnim rukama.❤️ Još samo malo i stiže srećica.🥰🥰💙💙
    Johice čestitke od ❤️ na malenom princu predivnog imena!😘😘💙💙 Uživajte u maženju i paženju.🥰🥰🤗🤗❤️❤️
    Diivnaa sretno, najsretnije!🤞🤞🍀🍀❤️❤️ Sve nam javljaj.🥰🥰❤️❤️
    Boogie neopisivo mi je žao.🥺🥺😔😔 Drži se.❤️ Mi smo uz tebe i sa tobom.❤️ Grliiiiiimmmm najjače.🫂
    Leona super što je bilo lijepo na druškanju i što se hematom povukao.💪💪🥰🥰🤗🤗❤️❤️ Uživaj u trudnoći i druškanju sa mužićem.🤭🤭😉😉😊😊
    Sanjushka može na listu? 18.09. ultrazvuk. Hvala!🥰🥰❤️❤️
    Svim lavicama i borilicama želim sreću najveću na svijetu!💪💪🤞🤞🍀🍀❤️❤️


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1786

    Prijavi adminu

    Angel eyes čekamo i drzimo fige za dobre vijesti 🤞
    Lunolina super 🍀
    Sanjushka ajme bravo za još jednog pasonju, divno ❤️ ma sigurna sam da to neće ometati postupak.. oni će te napuniti srećom, a ovo nespavanje i budjenje je priprema za ono šta, nadam se uskoro slijedi ❤️🍀
    Jurky 💞
    Stela javi nam se malo 🤗 nadam se da uživaš i guštaš s baby L. 💙
    Bubice nadam se da ste ti i curke dobro ❤️ javi nam se malo i ti 🤗

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 198

    Prijavi adminu

    Johicaa, čestitam! Želim ti čim brzi oporavak i puno maženja, paženja i uživanja s vašim dječakom ❤️🩵❤️🩵❤️
    Leona, baš mi je drago za dobar pregled, uživaj u trudnoci i druskanju s mužićem 🥰🥰
    Boogie, drži se! 
    Cure koje kreću s pikalicama i fet uzv i konzultacijama - sretno svima! 🤞🏼🍀❤️🤞🏼🍀❤️

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.