Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ina85

    Ina85

    Broj poruka: 599

    Prijavi adminu

    Rina89

    MTB

    Rina89, ne brini radi inverzije, ona samo govori specijalistu kakvu će ti stimulaciju dati.
    Ne brini za ubiquinol/ubiquinone. Samo ako kupiš ubiquionone, moraš ga piti više. Ako baš želiš ubiquinol, morat ćeš ga naručiti online, nema baš u Hrv opcije.

    Maybebaby, dobro nam došla i još brže otišla, trudna.
    Pročitaj prve tri stranice ove teme, tamo ćeš naći i odgovor na svoja pitanja.

    Nina92, slušam… Baš me zanima tvoje iskustvo. Možeš i usporediti sa IVFom…
    (iako, neće mi to ništa trebati jer ću sad ostati trudna).

    BjeliS, aaaww, baš ti je slatka mala štoperica. Držim fige da nabuja kao Dadina.

    MTB hvala na informacijama! ❤️
    Imaš li možda kakav spremljen linku za ubiquinol ili stranicu s koje se može naručiti? Ako ne, onda za ubiquinone. Znam da si stavljala , ali nisam si spremila. 😬


    Evo ja narucila sa Iherb sve skupa 215 kuna sa dostavom. Kupila 2 paketa DHEA koje kostaju 65 kn a ostalo postarina. Izaberi dhl stigneti za 5 dana . Barem je meni tako. Nista ne placas carinu valjda za tako male iznose.
    MTB me bila uputila na tu stranicu 😁

    👸 35, AMH 22 🤴32-normozoospermia
    Spontani u 8 tt, 9 tt , 15 tt. Bligted ovum 2.2020
    Biokemijske xxx puta , zadnja 8.2021
    Eutirox 50 mg hipotiroza, , folat , almagea vit, vit D, feritin
    Utrogestan 3x1, decortin1/2
    trombofilia -pai 1 heterozigot (aspirin) + nmh
    [lilypie.com]
    Panorama uredna, stize nam curica 💞

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1264

    Prijavi adminu

    Jutro cureeeee 
    Samo da vas pozdravim 
    Vezano za klinike, nama nije problem muški faktor nego moja endometrioza. Sad razmišljam, moram prvo vidjeti kakve ću kvalitete stanice i koliko ih dobiti u stimulaciji i onda hoće li biti problem implantacija, ali po meni, nama je bitnije da tražimo dobrog embriologa? Ili čarobnjaka? Čudomixa? 
    Po onom što ste vi pisale ovdje nekako mi se svidjela IVF klinika, ako dođe do tog a zaista se nadam da neće i da ću jako brzo ostat trudna  Cure sa endometriozom, imate koji savjet oko klinika? Voljela bi preko HZZO-a. Istražujem za daljnju (nepotrebnu) budućnost  To je ono dok čekaš postupak pa istražujem malo svašta 

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Majaringeraja baš mi žao za malu beticu 😑
    Vm uff, mislim da kad prođe vrijeme da će ti biti mrvicu lakše, čim kreneš sa novim pripremama glava će ti biti u tome…
    Ja sam dobro :)
    Moja betica je 5,0 potvrđena biokemijska, to je najvažnije…  Još malo M i novi ciklus i nova šansa, jedva čekam 💗 

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Iris, piši…na čemu si bila od stimulacije, na koliko mm ide štoperica, je li ti se obraćao embriolog i rekao šta za stanice/embrije, šta se dobije za punkciju, tj. za bolove?
    MTB, prije sam razmišljala o Podobniku, ali sam odustala, evo primjer Lucyinthesky, nezrele stanice 1x mogu oprostit, ali 2x ili više da napraviš isto, mi je nedopustivo. A kako se ja užasno bojim nezrelih ne dolazi u obzir.
    Onda je li ti večeras štoperica? Za progesteron ako on kaže da je viši, mogu ti ih zamrznut i transferirat sljedeći ciklus, šta uopće nije loše, tijelo će ti bit malo odmornije.
    Meto, kad je tebi transfer?

  • Avatar Ina85

    Ina85

    Broj poruka: 599

    Prijavi adminu

    ericaa

    Jutro cureeeee
    Samo da vas pozdravim
    Vezano za klinike, nama nije problem muški faktor nego moja endometrioza. Sad razmišljam, moram prvo vidjeti kakve ću kvalitete stanice i koliko ih dobiti u stimulaciji i onda hoće li biti problem implantacija, ali po meni, nama je bitnije da tražimo dobrog embriologa? Ili čarobnjaka? Čudomixa?
    Po onom što ste vi pisale ovdje nekako mi se svidjela IVF klinika, ako dođe do tog a zaista se nadam da neće i da ću jako brzo ostat trudnaCure sa endometriozom, imate koji savjet oko klinika? Voljela bi preko HZZO-a. Istražujem za daljnju (nepotrebnu) budućnostTo je ono dok čekaš postupak pa istražujem malo svašta


    Meni dok sam bila u italiji dijagnoza endometrioza. U hrv kaze dok.  adenomioza. Nemam pojma razliku izmedu ta 2 . Al vidim da mi utjece na zacece i implantaciju. Nn stop sakupljam spontane 😕 . Krajem 3 mj imam razgovor i pregled s jednom dobrom ginekologicom u puli. Dr. Markanović pa cemo vidjeti kako dalje. A i naravno cekam da me ubace na listu kod Smiljan na ivf rijeka. Dali znate kakav je postupak potpomognute ako ja imam redovne ovulacije a on normozoo? 

    👸 35, AMH 22 🤴32-normozoospermia
    Spontani u 8 tt, 9 tt , 15 tt. Bligted ovum 2.2020
    Biokemijske xxx puta , zadnja 8.2021
    Eutirox 50 mg hipotiroza, , folat , almagea vit, vit D, feritin
    Utrogestan 3x1, decortin1/2
    trombofilia -pai 1 heterozigot (aspirin) + nmh
    [lilypie.com]
    Panorama uredna, stize nam curica 💞

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Malo tele tvoj punoglavcic je prekrasan🥰
    Samara i tvoj Ljutko takodjer🥰
    Sbjelis ja skroz zabb piskit da pratim stopericu😩
    Sutra transfer (zapisnicarka😌) 
    Sa Tese se ide na transfer treci dan, zapravo nemam pojma koliko je embrija nit ista, bit ce i za zamrznuti al tek kad dodjem u kliniku se biolog pricati sa mnom.
    Bozma ja kazem sestri da mi dovede biologa kad je fet u pitanju, a ovako svijezi et, on dodje netom prije i kaze sve sta se dogadjalo.. koliko zrelih..bla bla.. stvarno nezz, valjda sam ja dosadna😂😂 
    Vm te injekcije se nazivaju uterotonici, izazivaju kao trudove, za stezanje maternice, najbezbolniji pristup. Meni nisu pomogle😟 doduse, moj spontani se dogodio doma i sve je otislo osim posteljice, a nju je tesko izbacit bez kiretaze. 
    Kad je vec tako kako je, nadam se da ces uspjeti sve izbaciti odjednom bez prevelika zezanja i mrcvaljenja. A isto me jako zanima beta🙈💕
    Mtb koji dobar estradiol😁💪😘  za ostalo nezz🙄
    Manemoj koja si ti kraljica😂😂 
    Miss saljem poljubac da ti danas dan prodje u miru😘🍀
    Nadalice, Nikitta 💓
    Svim ostalim curama -Mah, mah🙋‍♀️ Pozaboravljala sam sve🙈😘

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    MTB

    Za BjeliS:
    MTB: prije 10 dana sam se počela bockati.
    MTBan (paćeničkim glasom): Znam : teški uzdah :
    MTB (zbunjeno): Kako?
    MTBan: tad si počela bockati i mene.


    Ahahahhaahaaa 😂😂😂😂😭

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Mattan 😘😘 zao mi je..
    Bozma Gelica je kod dr Alebica uspjela. . Samo kazem, ja danas-sutra ako ovdje ne uspije, Repromed mi je na listi. Al mi smo muski faktor.. 🤷‍♀️

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Nina, o pa ti onda skoro mozes i piskiti!
    VM znam da ti pauza tesko pada. Sada nemoj razmisljati o tome. koncentriraj se na ovo sada da se to odradi najbokje moguce. A onda ce se desiti o da cete uhvatiti jos kojo termin MPO prije GO 😉😘😋

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1264

    Prijavi adminu

    Ina85



    Meni dok sam bila u italiji dijagnoza endometrioza. U hrv kaze dok. adenomioza. Nemam pojma razliku izmedu ta 2 . Al vidim da mi utjece na zacece i implantaciju. Nn stop sakupljam spontane 😕 . Krajem 3 mj imam razgovor i pregled s jednom dobrom ginekologicom u puli. Dr. Markanović pa cemo vidjeti kako dalje. A i naravno cekam da me ubace na listu kod Smiljan na ivf rijeka. Dali znate kakav je postupak potpomognute ako ja imam redovne ovulacije a on normozoo?


    I ja imam potvrđene ovulacije a muž normalni spermiogram.  Neznam jel to kratica normozoo znači?  Mi smo probali sa prirodnim IVF ali je bio prazan folikul i sad idemo na stimulirani krajem ožujka. Nisam još vidjela šta imam od lijekova. I ja sam kod profesorice  Pokušavamo 3 godine i nikad nisam ostala trudna tako da kod nas je možda problem u implantacije ili u lošim stanicama. Zato želim vidjeti na stimulaciji kakve će biti stanice, ako su dobre, onda preostaje implantacija.  Mislim da je adenomioza koliko znam ako je endometrioza u mišićnom tkivu maternice a ja imam endometriom, to je endometrioza na jajniku. Jedno i drugo je endometrioza ali ovisno gdje je lokalizirana. Ako sam dobro shvatila. Profesorica je rekla da na mom jajniku ne bi trebala smetati i ako mora biti negdje ( ) da će tamo s njom lakše na kraj. Ali svako tijelo je drugačije i ne znamo kako ćemo reagirati. 

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.