Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nina92

    Nina92

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    MTB

    Nina92

    MTB jos sto mi se nije svifalo ja sam ga molila da mi smanji stimulaciju da nezelim u hiper i da zelim taj mjesec u transfer on je mene uvjeravamo da ne da ce to bit super da necu upast u hiper i na kraju ja u hiperu bez transfera i od 20 stanica ja dobila samo 4, ovdje dobila od 14 - 6

    Da, to je stvarno gadno kad završiš u hiperu, “platiš cijenu” velikog broja stanica, a na kraju malo rezultata.
    Primijetila sam da neki specijalisti naša tijela ne gledaju kao ljudska tijela, nego kao igralište za svoje eksperimente. To mi se ne sviđa.
    Budem otišla na konzultacije tamo (da stavim kvačicu) ako dođem do te faze, ali zapisala sam si u tekicu tvoje iskustvo.


    Ja sam s konzultacija otisla odusevljena ali to je odusevljena samo padalo

    2016 laparaskopija endometrioza
    2017. Petrova, izvanmaternicna, spontani u 6 tjednu
    2019. Podobnik, 4 transfera beta 0
    2020. Poliklinika Ivf 🤞
    10mjesec Beta 10 dan 141- biokemijska 😭
    11. mjesec-histeroskopija
    29. 12 beta- 56(11dan), 101(13dan), 135(15 dan)
    2/2021- 10 dan-55, 12 dan-193 14 dan-452
    5+4 GO 6x5 ŽV 2mm vidi se ❤️
    22.11.2021. rođena curica 👧
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Nina92

    MTB

    Nina92

    MTB jos sto mi se nije svifalo ja sam ga molila da mi smanji stimulaciju da nezelim u hiper i da zelim taj mjesec u transfer on je mene uvjeravamo da ne da ce to bit super da necu upast u hiper i na kraju ja u hiperu bez transfera i od 20 stanica ja dobila samo 4, ovdje dobila od 14 - 6

    Da, to je stvarno gadno kad završiš u hiperu, “platiš cijenu” velikog broja stanica, a na kraju malo rezultata.
    Primijetila sam da neki specijalisti naša tijela ne gledaju kao ljudska tijela, nego kao igralište za svoje eksperimente. To mi se ne sviđa.
    Budem otišla na konzultacije tamo (da stavim kvačicu) ako dođem do te faze, ali zapisala sam si u tekicu tvoje iskustvo.

    Ja sam s konzultacija otisla odusevljena ali to je odusevljena samo padalo


    Ah, sumnjam da je toliko zgodan da MENE oduševi samo tako  : površna :

    💔💔💔

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Nina92

    BjeliS već piskis??


    Lijepo je vidjeti drugu crtu, makar i od stoperice… 😣
    Jesi linti primila stopericu/ booster nakon FETa? 

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Za BjeliS:
    MTB: prije 10 dana sam se počela bockati.
    MTBan (paćeničkim glasom): Znam : teški uzdah :
    MTB (zbunjeno): Kako? 
    MTBan: tad si počela bockati i mene.

    💔💔💔

  • Avatar Nina92

    Nina92

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    BjeliS 💕👣

    Nina92

    BjeliS već piskis??

    Lijepo je vidjeti drugu crtu, makar i od stoperice… 😣
    Jesi linti primila stopericu/ booster nakon FETa?


    Nisam 

    2016 laparaskopija endometrioza
    2017. Petrova, izvanmaternicna, spontani u 6 tjednu
    2019. Podobnik, 4 transfera beta 0
    2020. Poliklinika Ivf 🤞
    10mjesec Beta 10 dan 141- biokemijska 😭
    11. mjesec-histeroskopija
    29. 12 beta- 56(11dan), 101(13dan), 135(15 dan)
    2/2021- 10 dan-55, 12 dan-193 14 dan-452
    5+4 GO 6x5 ŽV 2mm vidi se ❤️
    22.11.2021. rođena curica 👧
    [lilypie.com]

  • Avatar iris_iris

    iris_iris

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Bozma ja sam u Repromedu

    MOI:35g., endometrioza?/dermoid?, naznake adenomioze, nizak AMH
    MM: blaga asthenozoo
    MPO od 7/20
    10xIVF + 1xprekinut postupak zbog loše reakcije
    6xET - beta 0,
    3xneg. aspiracija,
    1xIVF>IUI popucali folikuli - beta 0
    iris676.iris@gmail.com

  • Avatar Nina92

    Nina92

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    MTB

    Nina92

    MTB

    Nina92

    MTB jos sto mi se nije svifalo ja sam ga molila da mi smanji stimulaciju da nezelim u hiper i da zelim taj mjesec u transfer on je mene uvjeravamo da ne da ce to bit super da necu upast u hiper i na kraju ja u hiperu bez transfera i od 20 stanica ja dobila samo 4, ovdje dobila od 14 - 6

    Da, to je stvarno gadno kad završiš u hiperu, “platiš cijenu” velikog broja stanica, a na kraju malo rezultata.
    Primijetila sam da neki specijalisti naša tijela ne gledaju kao ljudska tijela, nego kao igralište za svoje eksperimente. To mi se ne sviđa.
    Budem otišla na konzultacije tamo (da stavim kvačicu) ako dođem do te faze, ali zapisala sam si u tekicu tvoje iskustvo.

    Ja sam s konzultacija otisla odusevljena ali to je odusevljena samo padalo

    Ah, sumnjam da je toliko zgodan da MENE oduševi samo tako: površna :


    Hahha 🤣🤣 kad ti ides na pregled

    2016 laparaskopija endometrioza
    2017. Petrova, izvanmaternicna, spontani u 6 tjednu
    2019. Podobnik, 4 transfera beta 0
    2020. Poliklinika Ivf 🤞
    10mjesec Beta 10 dan 141- biokemijska 😭
    11. mjesec-histeroskopija
    29. 12 beta- 56(11dan), 101(13dan), 135(15 dan)
    2/2021- 10 dan-55, 12 dan-193 14 dan-452
    5+4 GO 6x5 ŽV 2mm vidi se ❤️
    22.11.2021. rođena curica 👧
    [lilypie.com]

  • Avatar VM

    VM

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    BjeliS 💕👣

    VM i Šmattan, kako ste?
    Leia gledaš Netflix? 😋😘
    Meto ima kakvih vijesti za superoplodnju? 😋😎


    Draga BjeliS, ja sam dobro, polako prihvatila situaciju u kojoj nemam izbora, najizglednije čišćenje i 3 mjeseca pauziranja. To mi najteže pada jer će to onda vjerojatno zahvatiti ljeto kad su i MPO pauze, dr na godišnjem i tek u postupak onda na jesen, a ja u žurbi za bebom ko da sutra ne postoji. Uglavnom samo da taj metotreksat napravi od prve svoje čišćenje kak spada i da se tu nekaj ne zakomplicira. Danas vadila betu i čekam rezultat, biti će oko 14 sati, pa dok se doktor javi negdje do 17 ću valjda imati informaciju. Javim vam naravno. 
    Šmattan nadam se da si ti malo bolje, drži se <3
    Ne znam šta tu ima novoga, moram prelistati par stranica unazad, nadam se da ima lijepih vijesti ! 

    39 god., AMH low, on OAT, Dr. Lučinger
    02/20 1. ICSI -4 js, opl. 2,ß-0, 05/20 - 2. ICSI -3 js, opl. 2,ET-2, ß- 6.1, 09/20 -3. ICSI-6js, opl. 5, ET- 2, ß- 3.9, 11/20 - 4. ICSI- 9js- opl. 6, ET- 2, 3🐧, ß- 6.0
    03.02. FET - 3🐧,beta 93 ×, 04/21 - 5. ICSI - 4js, ET 2, 2🐧,ß- 6, 06/21 FET - 2 🐧, ß- 3,45, 10/21- 6.ICSI - 3 js,1 embrij, B-16.36, 02/22 7.ICSI-ET 2, b: 203.40,UZV 5+6 GV, UZV 7tt💓, Nifty ✅️, Mamin dečkić 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Došli nalazi.
    Nadam se da me dečko neće tući kad mu ih donesem (a da me nije ni tražio) 
    Anyway, ja sam sretna, bolji su nego prošli put - što će reći da vjerojatno imam više zrelih.
    Zadnji put je estradiol bio 1280pg/ml i bilo je 7 za oplodnju (ali samo 4 se oplodilo).
    Sad je estradiol 1607  što je 20% više. Nadam se da će i rezultati biti toliko kvalitetniji.
    LH je 3,1 - dakle valjda nema porasta (to sam vidjela da smanjuje šanse)
    Međutim, progesteron mi je malo visok, 1.19ng/ml, a to čitam da smanjuje šanse.  Nije mi jasno. 

    💔💔💔

  • Avatar VM

    VM

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    MajaRingeRaja

    Pozdrav svima,
    Prvo isprike na ne javljanju. Trebalo mi je malo da se saberem, da ti hormoni izadju iz mene pa da se vratim u svoju normalu i racionalnost. Nisam imala nikakvih iskustava s hormonima, ovo me je razvalilo. Da ne spominjem Balasevica, tulila sam ko dijete s frendicama na chatu, ono cijeli vikend.
    Ugl. Beta je bila 2.29 😶
    U pon bila na pregledu, pojavila se neka vođena cista, kaže doc da vjeruje da će otic sama, jedan mjesec pauze, i opet u postupak. Rekao je da bi probao s tabletama radit stimulaciji, jer sam rekla da financijski smo se dosta istrošili na ovom postupku. Jel imao itko iskustva s tabletama? Čini mi se da je MTB nešto spomenula. Još nismo odlučili ići ili odustati. Novčića bi bilo, frendica ponudila svaku vrstu podrške. Pa je lakše samo da imamo opciju.
    Ići ću i na konzultacije u VV, ovaj tjedan, čisto da si smirim dušu.
    Samo da znate da sam vas čitala, ali sam konstantno u zaostatku, jedno 100 stranica. Već dva dana pokušavam stići, ali ne ide.
    Cure moje kojima nije uspjelo, plakala sam s vama 💔. Ali fakat, zbroji se i pici dalje. Život je lijep ❤️😍
    A ovim beturinama, betama i malim ❤️ radost do neba 🌌
    Pozdrav drage žene, idem čitati, ja sam na 196 str.

    MajaRingeRaja na koje tablete je mislio, ja sam radila jedan postupak sa klomifenom par dana, i to mi je bio najgori postupak, stanica najmanje i najmanje kvalitete. 

    39 god., AMH low, on OAT, Dr. Lučinger
    02/20 1. ICSI -4 js, opl. 2,ß-0, 05/20 - 2. ICSI -3 js, opl. 2,ET-2, ß- 6.1, 09/20 -3. ICSI-6js, opl. 5, ET- 2, ß- 3.9, 11/20 - 4. ICSI- 9js- opl. 6, ET- 2, 3🐧, ß- 6.0
    03.02. FET - 3🐧,beta 93 ×, 04/21 - 5. ICSI - 4js, ET 2, 2🐧,ß- 6, 06/21 FET - 2 🐧, ß- 3,45, 10/21- 6.ICSI - 3 js,1 embrij, B-16.36, 02/22 7.ICSI-ET 2, b: 203.40,UZV 5+6 GV, UZV 7tt💓, Nifty ✅️, Mamin dečkić 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.