Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Dia85, hvala na povratnoj informaciji. 
    Ma neće mi trebati, dečko će mi napraviti preko nekoliko djece. 
    Ali volim razmišljati i o drugim opcijama. Ja isto preferiram SET, ali čujem da A to preferira samo za one mlađe, nakon nekih godina vraća dvoje ako se to želi.

    MajaRingeRaja, tko će te razumjeti ako ne mi ovdje. 
    To s tabletama je prirodni ciklus? Ne znam. Ne bih ja u našim godinama riskirala sa prirodnim ciklusima, čini mi se da je stimulacija naša najveća šansa.
    Što se tiče ovo sa krvnim grupama, to je problem koji se jako jako jako rijetko događa, i tad može uzrokovati dosta ranih spontanih. Za sad nema indikacija da je to tvoj problem, ali zašto ne tražiti terapiju.

    💔💔💔

  • Avatar Nina92

    Nina92

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    MTB imala sam osjecaj kako su mi od micali transferi da mi je na konzultacijama pricao samo bajke, da mw uzeo lako cemo mlada si, sta me najvise za smetalo empatija, ne ocekujem ja da me neko mazi za ruku ali nakon 2 neuspjeha on nista ne mijenja kao ma lako ces ti, on ne vraca 2 nego samo 1 jel kao ako vratis 2 one imaju manje sanse za implantaciju, mislim da me uzeo samo zato kaj sam mlada pa je mislio da cu ostat trudna i da cu mu bit dobra statistika, i imala sam tamo ponekad osjecaj ko da sam na traci, dobijes sat vremena za konzultacije a poslije pregledi ko da si u bolnici.. Nisam ogorčena zato sto mi nije uspjelo nego jednostavno pristupom.. Realno ni tu nemam nekog uspjeha ali doktor se stvarno trudi, promjeni nesto i tako, ja sam htjela odustati on me odgovara i prica ko da sam mu kcer i bas se vidi da mu je zao kad neuspije.. A meni je vazno da se osjecam opusteno kod doktora. 

    2016 laparaskopija endometrioza
    2017. Petrova, izvanmaternicna, spontani u 6 tjednu
    2019. Podobnik, 4 transfera beta 0
    2020. Poliklinika Ivf 🤞
    10mjesec Beta 10 dan 141- biokemijska 😭
    11. mjesec-histeroskopija
    29. 12 beta- 56(11dan), 101(13dan), 135(15 dan)
    2/2021- 10 dan-55, 12 dan-193 14 dan-452
    5+4 GO 6x5 ŽV 2mm vidi se ❤️
    22.11.2021. rođena curica 👧
    [lilypie.com]

  • Avatar Nina92

    Nina92

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    MTB jos sto mi se nije svifalo ja sam ga molila da mi smanji stimulaciju da nezelim u hiper i da zelim taj mjesec u transfer on je mene uvjeravamo da ne da ce to bit super da necu upast u hiper i na kraju ja u hiperu bez transfera i od 20 stanica ja dobila samo 4, ovdje dobila od 14 - 6

    2016 laparaskopija endometrioza
    2017. Petrova, izvanmaternicna, spontani u 6 tjednu
    2019. Podobnik, 4 transfera beta 0
    2020. Poliklinika Ivf 🤞
    10mjesec Beta 10 dan 141- biokemijska 😭
    11. mjesec-histeroskopija
    29. 12 beta- 56(11dan), 101(13dan), 135(15 dan)
    2/2021- 10 dan-55, 12 dan-193 14 dan-452
    5+4 GO 6x5 ŽV 2mm vidi se ❤️
    22.11.2021. rođena curica 👧
    [lilypie.com]

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    MajaRingeRaja ❤

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar iris_iris

    iris_iris

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Pami

    Iris Irisestrofem je čisti estradiol (znam jer sam ga jednom uzimala pred postupak i pisalo je u sastavu). S obzirom da si vadila krv 8 dana nakon prestanka korištenja mislim da ti ovaj nalaz nije relevantan. Najbolje bi bilo da ponoviš kad se tijelo malo očisti od hormona.
    Tiki vadiš sutra krvnu sliku i glukozu ili oggt test? Meni ga još nitko nije preporučio da napravim. Inače nisam veliki ljubitelj slatkog, mogu proći dani da ništa ne pojedem, ali otkad sam trudna samo razmišljam šta bi slatkog jela 🙄


    a da, shvatila sam nakon prvotne panike . ustvari sam htjela provjeriti željezo, feritin i dheu, da dodam suplemente ako treba, a već bi sljedeći mjesec mogla u postupak. Pa kao ajde kad idem budem jos i ovo, jos i ovo i eto.. 

    MOI:35g., endometrioza?/dermoid?, naznake adenomioze, nizak AMH
    MM: blaga asthenozoo
    MPO od 7/20
    10xIVF + 1xprekinut postupak zbog loše reakcije
    6xET - beta 0,
    3xneg. aspiracija,
    1xIVF>IUI popucali folikuli - beta 0
    iris676.iris@gmail.com

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Nina92

    MTB imala sam osjecaj kako su mi od micali transferi da mi je na konzultacijama pricao samo bajke, da mw uzeo lako cemo mlada si, sta me najvise za smetalo empatija, ne ocekujem ja da me neko mazi za ruku ali nakon 2 neuspjeha on nista ne mijenja kao ma lako ces ti, on ne vraca 2 nego samo 1 jel kao ako vratis 2 one imaju manje sanse za implantaciju, mislim da me uzeo samo zato kaj sam mlada pa je mislio da cu ostat trudna i da cu mu bit dobra statistika, i imala sam tamo ponekad osjecaj ko da sam na traci, dobijes sat vremena za konzultacije a poslije pregledi ko da si u bolnici.. Nisam ogorčena zato sto mi nije uspjelo nego jednostavno pristupom.. Realno ni tu nemam nekog uspjeha ali doktor se stvarno trudi, promjeni nesto i tako, ja sam htjela odustati on me odgovara i prica ko da sam mu kcer i bas se vidi da mu je zao kad neuspije.. A meni je vazno da se osjecam opusteno kod doktora.


    Hvala ti  Baš mi znači povratna informacija 
    Čula sam već za A da je hladniji. Mislim da je G ipak malo specifičan (barem po onom što sam ja do sad vidjela po konzultacijama), njeguje tu opušteniju a opet brižnu atmosferu i to baš puno pomaže.
    Da, ne sviđa mi se ako A ne mijenja postupak nego ispucava pokušaje dok ne upali, više volim kad se eksperimentira - pa kako ispalo, da ispalo.
    A ne znam zašto kažeš da ovdje nemaš uspjeha, pa upravo si trudna sa blizancima 
    Ja sam jednostavno tako postavljena da moram imati plan za dalje. Ako ove godine ne uspijem, moram nešto mijenjati - a jedino logično je mijenjati kliniku. Ove godine, ako i dalje budem zadovoljna, ću vjerojatno ostati ovdje i držati im fige da naprave čuda sa mojim tijelom. Plus, pomno pratiti što radi Bozma.  

    💔💔💔

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    VM i Šmattan, kako ste?
    Leia gledaš Netflix? 😋😘
    Meto ima kakvih vijesti za superoplodnju? 😋😎

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar Nina92

    Nina92

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    BjeliS već piskis?? 

    2016 laparaskopija endometrioza
    2017. Petrova, izvanmaternicna, spontani u 6 tjednu
    2019. Podobnik, 4 transfera beta 0
    2020. Poliklinika Ivf 🤞
    10mjesec Beta 10 dan 141- biokemijska 😭
    11. mjesec-histeroskopija
    29. 12 beta- 56(11dan), 101(13dan), 135(15 dan)
    2/2021- 10 dan-55, 12 dan-193 14 dan-452
    5+4 GO 6x5 ŽV 2mm vidi se ❤️
    22.11.2021. rođena curica 👧
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Nina92

    MTB jos sto mi se nije svifalo ja sam ga molila da mi smanji stimulaciju da nezelim u hiper i da zelim taj mjesec u transfer on je mene uvjeravamo da ne da ce to bit super da necu upast u hiper i na kraju ja u hiperu bez transfera i od 20 stanica ja dobila samo 4, ovdje dobila od 14 - 6


    Da, to je stvarno gadno kad završiš u hiperu, “platiš cijenu” velikog broja stanica, a na kraju malo rezultata. 
    Primijetila sam da neki specijalisti naša tijela ne gledaju kao ljudska tijela, nego kao igralište za svoje eksperimente. To mi se ne sviđa.
    Budem otišla na konzultacije tamo (da stavim kvačicu) ako dođem do te faze, ali zapisala sam si u tekicu tvoje iskustvo. 

    💔💔💔

  • Avatar iris_iris

    iris_iris

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Dada🐼

    Samara 🥰❤️ divnoooooo 🤗❤️
    SBjelis tako je meni rečeno, da se beba osjeća kao kod kuće čim stigne heheh. Navodno da embrij bolje prihvati okruženje u koje je došlo.
    Ja sam primila konjsku dozu 7 dana pred transfer…ali znaš da se meni to dugo zadržalo 🤣🤣 tako će i tebi 🤗❤️


    hej Dada, sad kad vec spominjes, jel bi ti se dalo malo ponoviti tvoj dobitni protokol ili ako slucajno znas na kojoj stranici si pisala. Sjećam se da si mjesec prije bila na pilulama ili sam nesto pomijesala? 

    MOI:35g., endometrioza?/dermoid?, naznake adenomioze, nizak AMH
    MM: blaga asthenozoo
    MPO od 7/20
    10xIVF + 1xprekinut postupak zbog loše reakcije
    6xET - beta 0,
    3xneg. aspiracija,
    1xIVF>IUI popucali folikuli - beta 0
    iris676.iris@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.